cesar5678

Renault 103-54 łożysko oporowe sprzęgła

Polecane posty

cesar5678    0

Witam,

 

Mam problem z łożyskiem oporowym sprzęgła. Mianowicie piszczy przy wciśnięciu sprzęgła. Czy  jest jakaś możliwość smarowania/ obsługi tego łożyska bez rozpoławiania silnika?

Byłbym wdzięczny za podpowiedzi ewentualnie instrukcje obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

niestety nie ma możliwości smarowania łożyska oporowego, ponieważ w korpusie łączącym silnik i skrzynię biegów nie wykonano żadnego otworu, który mógłby temu posłużyć. :(

 

 

Edytowano przez johnaas10354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Witam,

 

Mam problem z łożyskiem oporowym sprzęgła. Mianowicie piszczy przy wciśnięciu sprzęgła. Czy  jest jakaś możliwość smarowania/ obsługi tego łożyska bez rozpoławiania silnika?

Byłbym wdzięczny za podpowiedzi ewentualnie instrukcje obsługi.

 

instrukcja obsługi jest taka że muśisz  odjechać śilnikiem od skrzyni i wymienić łorzysko :) i kilka ładnych lat nie bedzie piszczeć

 

 


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez mikolaj90
      Witam. Zakupiłem ostatnio Class Mega 208 II, potrzebowałbym instrukcje obsługi (najlepiej w pdf) do tego kombajnu, jak nastawić sita i wgl ...
    • Przez norbi9032
      Witam poszukuje instrukcji obsługi do MF3060
    • Przez _Marcin_
      Witam,
      W silniku MWM D226B6 w Fendt 311 Turbomatic pękł mi poprzecznie ostatni popychacz (na szóstym cylindrze). Niestety wymiana samego popychacza i złamanej laski nie pomoże bo przy okazji ukruszyło żeliwną tuleję w której popychacz pracuje. Obecnie ma ona kształt zbliżony do stożka i po włożeniu popychacza wyraźnie czuć luzy.
      Czy znacie jakieś firmy zajmujące się naprawą tego typu uszkodzeń?
    • Przez Mr_Farmer1
      Witam. Drodzy użytkownicy kombajnów zbożowych Massey Ferguson, potrzebuję instrukcji obsługi kombajnu MF-206.  Jeżeli ktoś ją posiada, jestem zainteresowany zakupem. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj