naska_ntl

Poszukiwane osoby poszkodowana w sprawie oszustwa

Polecane posty

Antek21    1

Ja obecnie wymieniam sie email z kimś podobnym o kim mowa.  na email jest adam bronner i proponuje mi transport przez cargo Express...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Jak poszukiwania ??na takie ogloszenie dzis natrafiłem     :        2008 John Deere 6430 Premium 4x4 ciągnik 35,000 pln

(nr 362016)
2008 2,200 godzin Moc 120 KM Silnik 6 cylindrowy, 4-zaworowy PowerQUAD PLUS Klimatyzacja HMS - sterowanie narzedziem na uwrociach Pneumatyczne siedzenie Siedzenie pasazera
Kontakt: miwi059@gmail.com
Dodano: 12-02-15
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

PO tym jak napisałem żę oczekuje na zdjecia załadunku i potwierdzenia email i telefoniczne od cargo express koleś stwierdził że albo akceptuje jego warunki albo nici z tranzakcji..


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

no tak bo wiesz musi szukać Konkretnego jelenia który nie bendzie sie pytał co i jak tylko wpłaci pieniadze:)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naska_ntl    0

Antek21- moglbys mi podac jakiekolwiek informacje odnosnie korespondencji z tym oszustem? Napisalam do Ciebie wiadomosc w tej sprawie, ale z powodu jakiegos idiotycznego bledu, nie zostala wyslana.

Wczoraj dowiedzialam sie, ze prokuratura, ktora zajmowala sie sledztwem, umorzyla sprawe. To bylo do przewidzenia...natomiast sprawa zgloszona zostala w Anglii i teraz tamtymi wladzami bede probowala cos dzialac, bo na naszych mundurowych liczyc nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wszystkich ostrzec o oszustwie przez Adam Broner i firme CargoExpress, zostalem oszukany na 22 tys zl.

Obiecywali mi ciagnik z dostawa na miejsce, a tak naprawde byla to fikacja. Ogloszenie bylo zmieszczone na ALEGRADKA.PL i OGLASZAMY24.PL, poszukuje osoby pokrzywdzone do zalozenia pozwu zbiorowego do Sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a nie lepiej bylo kupic traktor z allegro lub olx w normalnej cenie niz myslec ze ktos sprzeda ci traktor za 30% wartosci. kasy nigdy nie odzyskasz i nauczka na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

szmergiel masz rację ale...są ludzie więcej inteligętni i  mniej  inteligętni, i  wszyscy oni płacą podatki. Taki sam podział jest wsród pospolitych złodziejaszków i cwaniaków. Policja  tych pierwszych raczej łapie bez trudu a cwaniaków  więcej inteligętnych  nie daje rady i przysyła pismo o umorzeniu sprawy. Uwazam że panstwo powinno mniej inteligętnych również chronic i  dołozyć wszelkich starań aby oszusta złapać. A jest to na pewno możliwe przy dzisiejszej  technice.A  mundurowi się nie przykładają  i sprawy  olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayu86    13

Nie rozumiem tego, jak to możliwe że te nasze dzielne policjanty nie potrafią znaleźć konkretnego gościa, który jest właścicielem konta w banku, na które oszukani ludzie przelewają kasę. Przecież zakładając konto w banku  trzeba podać wszystkie dane i prawdziwy adres, to choćby podstawili jakiegoś menela, to i tak jakiś prawdziwy adres muszą podać. No chyba, że nie wszyscy muszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Myślicie że to takie łatwe? konto założone pewnie w jakimś gównobanku na "kołka" albo po prostu kupione w necie z czym nie ma najmniejszego problemu, do tego gościu siedzi w jakimś dzikim kraju, gdzie nasza policja nie ma nawet z kim współpracować.

Dalej nie mogę pojąć jak można dać się tak wyr***ać, tyle się mówi o takich oszustach do tego sama cena maszyny i sposób w jaki ten ktoś chce przeprowadzić transakcje, lekko mówiąc nie zachęcają.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

nie rozumiesz tego a to proste... po prostu im się nie chce, podam przykład gdzie mam stare budynki na kolonii no i trzymałem tam przez wiele lat stary wał, brony (jeszcze użyteczne ale prawie nie używane) pewnego dnia zastałem złodziei jak kończyli ładować zapewne na złom, zaraz telefon na policję. oni odjechali a policja ich niby szukała. potem zeznania moje, opis osób, zebrali odciski butów no i dałem im bonus- nr rej samochodu. po jakimś miesiącu dostaję pismo z prokuratury że sprawa umożona więc jadę do prokuratora pytam dlaczego a odpowiedź: właściciel samochodu jest w anglii. no i tak się to zakończyło, żeby chcieli to by coś wymyślili ale im się po prostu nie chce bo wygodniej stanąć przy ulicy i wypisywać mandaty za przepaloną żarówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Ja sobie postanowiłem, że następnym złomiarzom, podejrzanym typom, którzy jeżdżą po wsi, wjeżdzają na moje podwórko od razu przed rozmową, wyciągam telefon i nagrywam na beszczela ich gęby i tablice rejestracyjne oraz informuję, że jeżeli coś mi zginie w najbliższym czasie z podwórka to mam ich dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naska_ntl    0

JarekZielkowski- skontaktuj sie ze mna koniecznie na priv! Potrzebuje wszystkich info odnosnie tych oszustow!

Odnosnie polskiej policji i prokuratury- na nich nie mozna liczyc! Moja sprawe takze umorzyli, a w pisemku z prokuratury przeczytalam, ze angielska policja( w ktorej sprawe zglosilam) nie prowadzi spraw dotyczacych oszustw, ktore nie przekraczaja 5 tys.funtow. To tak na koniec, zeby mi, za przeproszeniem, dosrac. I tak jak juz napisal jeden z
uzytkownikow wyzej- polska policja nadaje sie tylko do wystawiania mandatow i dodam od siebie- szlifowania brukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj