naska_ntl

Poszukiwane osoby poszkodowana w sprawie oszustwa

Polecane posty

naska_ntl    0

Witam!

 

Poszukuje osób, ktore próbowały kupic ciągnik Fendt 512 z ogłoszenia zamieszczonego na eagra.pl. Osoba wystawiajaca podała maila lukasz.lubomirski@tlen.pl,województwo kujawsko-pomorskie.Jak się okazało, jest to oszustwo i oszust/oszuści działają nadal, z tym ze sprzedaje/sprzedają Fendta 395 GTA, a w ogłoszeniu jest podany inny e-mail.

 

Proszę wszystkie osoby, które próbowały kupić ciągnik badz kontaktowaly się z oszustami. Sprawa jest zgłoszona na policje i liczy się dla mnie każdy dowód i informacja w jej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Pewnie zaliczka poszła sie...? Jeśli tak to za głupotę niestety się płaci.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Normalnie chyba sam kupie sobie kilka ciagniczków :D

Prostytutki stoją w lesie bo maja klientów tak samo te ogłoszenia są bo maja klientów :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Pewnie zaliczka poszła sie...? Jeśli tak to za głupotę niestety się płaci.

Nie pewnie, tylko na pewno, inaczej po co by zgłaszał na Policję? że mu się ten ciągnik podobał a facet się rozmyślił i nie chce sprzedać?        :P      ludzie to są jednak naiwniejsi od dzieci żeby gdzieś wysyłać kasę nie widząc nawet sprzętu. OKAZJI NIE MA, DZISIAJ WSZYSCY DOKŁADNIE WIEDZĄ ILE CO JEST WARTE,  myśli taki jeden z drugim że kogoś wyroluje, bo tanio kupi, gościu sprzedaje  pewnie nie wie ile to jest warte. A TU ZONK        :D    to jest jakby kara że miał niecne zamiary.         :P    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naska_ntl    0

To, ze zrobilam głupotę, nikt nie musi mi uświadamiać. Nie było zaliczki, poszła kwota, na która został wyceniony ciągnik.

Tak wiec szukam osób, które miały do czynienia z tym ogłoszeniem bądź kontaktowaly się mailowo z oszustami. Oni działają nadal- na egratka.pl wystawione jest ogloszenie o sprzedaży Fendta 395 GTA, mail-szymonmaciej@prokonto.pl, a województwo-kujawskio-pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

jest dawca , jest biorca - proste nie ? to jak mają nie działać ?  

 

przykro że umoczyłaś pewnie nie małą sumę ..trudna sprawa i przestroga dla innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to zaszalałeś        :P    zapomnij już o tej kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

To, ze zrobilam głupotę, nikt nie musi mi uświadamiać. Nie było zaliczki, poszła kwota, na która został wyceniony ciągnik.

Tak wiec szukam osób, które miały do czynienia z tym ogłoszeniem bądź kontaktowaly się mailowo z oszustami. Oni działają nadal- na egratka.pl wystawione jest ogloszenie o sprzedaży Fendta 395 GTA, mail-szymonmaciej@prokonto.pl, a województwo-kujawskio-pomorskie.

Zapłaciłeś przelew na ciągnik, którego widziałeś tylko na zdJęciu i nawet z gościem przez telefon nie rozmawiałeś? A dane podał Ci e-mailem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Muszę jednak ciebie kolego zasmucić bo znam z okolicy podobną sytuacje. Sprawa ciągnie sie juz 4 lata ale raczej nie ma szans na jej wygranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zapłaciłeś przelew na ciągnik, którego widziałeś tylko na zdJęciu i nawet z gościem przez telefon nie rozmawiałeś? A dane podał Ci e-mailem???

 

Nie inaczej, trafiłeś w samo sedno.       :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Zapłaciłeś przelew na ciągnik, którego widziałeś tylko na zdJęciu i nawet z gościem przez telefon nie rozmawiałeś? A dane podał Ci e-mailem???

 

To sie w ludzkiej głowie nie mieści :blink:   Ludzie :ph34r:


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Dajcie dziewczynie spokój, sama dobrze wie, że głupio postąpiła, nie musicie jej bardziej dobijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

pare razy zglaszalem takie ogloszenia ale nikt nie reagowal wiec przestalem, pieniadze juz przepadly pewnie gdzies w afryce, chyba ze oszust byl glupszy niz kupujacy-choc to rzadkie przypadki


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dajcie dziewczynie spokój, sama dobrze wie, że głupio postąpiła, nie musicie jej bardziej dobijać...

 

No popatrz, nawet nie zauważyłem że to dziewczyna interes życia zrobiła.       :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz rację Mapo, od dzisiaj obiecuje że będę zaglądał pod sukienkę.             :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oczywiście że tak, zajrzę i zapytam, pokaż kotku co masz w środku.     :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nasze organy ścigania to taka sama mafia jak i ta która wyłudza pieniądze i przecież trzeba było by du***e ruszyć a im się nie chce.

już szybciej  Rudkowski załatwił by sprawę :D

Mój  brat cioteczny nie wiele brakowało a naciął by sie na takie ogłoszenie i niby wykształcony :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest tak, dajesz ciągnik dostajesz kasę, jeśli chce inaczej to nie ma sobie co nawet d*py zawracać bo tego ciągnika nie ma.

O zaliczkach to już słyszałem że poszły się jeb*ć, ale o wpłacie całej kasy W CIEMNO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

co wy tak dziwnie piszecie, że cała kasa nie ogladajac ciagnika to trochę nie bardzo, ale że zaliczka przed oglądaniem sprzetu czemu nie, tylko pod warunkiem że cena sprzętu adekwatna do stanu na zdjeciach a nie o połowę niższa.

 

co do wpłacania zaliczki po rozmowie telefonicznej, mailowej, to sam sprzedając ciągnik dostałem zaliczkę tylko po rozmowie telefonicznej, a reszta była zapłacona przy odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

cóż ja w życiu nie spotkałem się z sytuacja żeby ktoś cokolwiek zapłacił zanim obejrzy (mowa o kosztowniejszych rzeczach), no ale całego świata nie ogarnę ;) takich ogłoszeń jest mnóstwo i na bierząco dodawane chociażby na otomoto dla przykładu fendt ze 140 kM 5-6 lat 40-50 tys zł :) szczyt naiwności no ale niektórzy okazji szukają a nie pomyślą że wart 4-5 x tyle i że coś nie tak. życzę powodzenia w poszukiwaniach oszusta ale sukcesu nie wróżę, niestety za głupotę się płaci.

 

Ps: qazi zaliczka tysiąc lub dwa to swoją drogą ale całą wartość zanim sie dostanie papierki, już nie wspomnę o samym obejrzeniu to szczyt głupoty, nie handluję z kimś kogo na oczy nie widzę, no chyba że drobne zakupy przez internet to jedyne wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

było troche wiecej ale tez nie az tak duzo. ale nie o tym

 

co do reszty to ze wczesniejszymi wypowiedziami nie idzie sie nie zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj