Skocz do zawartości
kukum

Czyszczenie rozrusznika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kukum    7

Witam czy mogę wyczyścić ten syf ze stojanu nitem ? czy może rozpuścić papier ? a jak nie to jakim innym płynem czyścic z góry dziękuje 

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko sprężonym powietrzem.

Sadek    446

Ja kilka razy myłem benzyną do czasu jak po myciu benzyną lakier zszedł z uzwojenia ( i była to przyczyna wymiany rozrusznika na nowy).

Wiadomość z agroFakt.pl

kukum    7

mhhhmmm czyli mogę wytrzeć tylko sucha szmatka ale żadnych płynów nie wlewać dobra dzięki panowie 

kukum    7

Panowie kolejna sprawa założyłem rozrusznik do traktora i  zaczol sie robić cyrk odpalilem go slucham a tu rozrusznik kreci bez opamietania musiałem szybko przewid masowy odkrecac zeby  stanol. Przy kolejnym starcie problem sie powtarza zaczyna tak sie robic Dopiero jak przekrece kluczyk nie jak zakładam mase tylko jak przekrecam kluczyk . Na sucho w garazu jak go docierałem to sie załaczał i odłaczał normalnie a na ciagniku go cos trzyma podejrzewam na ten przekaznik co jest zaraz kolo kabiny pod macha ale chce sie upewnic od bardziej doswiadczonych mechanikow.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co tu się upewniać? Trzeba sprawdzić tylko czy napięcie na 50 pojawia się tylko na czas rozruchu i wszystko będzie wiadomo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się