Skocz do zawartości
36O

Remont generalny C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Remont
KrzysiekC    10

To zależy co będziesz dokładnie robił jeśli to co napisałeś to możliwe jest ze się zmiescisz jeśli sam będziesz robił bez pomocy mechanika

Koledzy szybkie pytanie. C330 nagle przestal podnosic podnosnik, tzn podnosi ale bardzo dlugo na wysokich obrotach, niedawno wymienialem pompe na warynskiego jaka moze byc przyczyna, dodam ze filtr czysty, i olej tez ma stan optymalny

MF675ursus    68

Szybka odpowiedź- awaria w układzie hydraulicznym. 

Odpowiedź trochę wolniejsza- zegar w dłoń i mierz ciśnienie na wyjściu hydrauliki. Da Ci to obraz gdzie szukać przyczyny- jeżeli zbyt niskie- pompa, zawór. Jeżeli optymalne- rozdzielacz podnośnika, cylinder

Wiadomość z agroFakt.pl

MF675ursus    68

Może, jednak szczerze w to wątpię. Przy ściętym klinie reakcja byłaby raczej bez różnicy w obrotach. Zawsze zero reakcji

a miało by to jakies znaczenie jak podczas jazdy nadusiłem niechcacy rodzdzielacz na błotniku bo to po tym sie to stało,  na pusto podnosnik podnosi normalnie ale siewnika juz podniesc nie moze musze dac duze obroty

MF675ursus    68

Najczęściej "samo" się nie psuje, szczególnie że u Ciebie nie dość że "samo", to jeszcze nagle

3 tyg temu załozyłem nowa pompe warynskiego wszytkie oringi nowe, ciagnik jak jest zimny to podnosi dobrze jak olek\s sie rozgrzeje to juz wraca to samo co było. a naprawde to sie stało nagle wszytko podnosił bez problemu siałem sobie owiec i nagle przestał w sobote bede rozkrecał.

KULAWA_KOZA    88

masz nieszczelny układ, gdzieś zasysa lewe powietrze.Miałem to samo.Sprawdż filtr oraz połączenie pompa-gniazdo filtra.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się