Skocz do zawartości
rogerr33

Budowa piaskarki do agregatu sprezarkowego wd 53

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budowa
tribal    0

mój błąd oczwicie 600l/min, jesli kompresor ma stać w nieogrzewanym garazu to nie polecam śrubówki.

TJStorm    0

rozwiń myśl.

odwadniacze odolejacze to norma.

U nas w DE stoi kompresor 24/7 na dworze 365dni w roku i nic mu nie jest ;]

Wiadomość z agroFakt.pl

tribal    0

Jak kupowałem spręśarke własnie do amatorskiego piaskowania tez chciałem srubową, ale odradzano mi jeśli kompresor bedzie stał na mrozie bo inaczej trzeba ją podgrzewać  aby nie uszkodzic po jakims czasie. Zdecydowałem się na tłokową. Jeśli w twoim przypadku pracuje 24h  wjakims zakładzie to nie zdązy wystygnąc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?