Smerfny252

Zetor Major czy New Holland TD5

Polecane posty

Smerfny252    0

Witam .

 

Mam problem z wybraniem ciągnika a mianowicie biore pod uwagę :

 

- Zetor Major 80

- New Holland TD5.85

Ciągnik ten będzie jako ciągnik pomocniczy będzie pracował na prawie 70 ha  przy opryskiwaczu , rozsiewaczu , czasem przy rozrzutniku obornika 4,5 t , chcę również zamontować do niego tura , i nie wiem czy któryś z nich pociągnie mi talerzówke 3,5 m waga 1300 kg . Prosze o spalanie i cenę tych ciągników jeżeli ktoś wie .                                                                           

Prosze o niepisanie mi o jakiś innych markach typu Fendt

 

post-97879-0-98999900-1417268317_thumb.jpg

 

post-97879-0-08446800-1417268327.jpg

 

 

Czerwona trzcionka jest używana tylko przez moderatorów.

Pozdrawiam kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zetor ma ten minus iż ma jedno wyjście hydrauliczne za dopłatą reszta cenowo nieźle wypada ale zaczep masz tam jeden przesuwny. Nh ma większą masę co do tura jest wskazane i jest mocniejszy bo zetor 77km a nh 82 jeździłem obydwoma gdy kupowałem ciągnik w tamtym roku i powiem że nh lepiej wypadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

q

Edytowano przez romuald90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfny252    0

A bierzesz pod uwagie New hollanda TD5.95?

Jest troche masywniejszy, ma wieksza pojemnosc a tylko 10km wiecej, czyli mniej wyzylowany silnik.

 

Nie ponieważ nie chce aż tak dużego ciągnika a i tak miał by być za Ursusa c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi    0

Nie wiem ile kosztuje NH,ale Zetor Major z turem kosztuje do końca roku w promocji 105.000 netto 

1600zł obciążnik 

4000zł łyżka 

1400zł automatyczny zaczep do przyczepy

700zł za drugą parę hydrauliki

Nie jeździłem tym ciągnikiem wybieram się do dilera,aby nim pojeździć bo szukam ciągnika do podobnych zadań jak u Ciebie w miarę prostego.

Tą wstępną wycenę zrobił mi diler Zetora, ceny są netto,jak masz jakieś informacje cenowe nh to napisz na priv,albo w poście  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No wiesz co talerzówki to raczej on nie uciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Może poczekaj na nowego Ursusa C-380. Takie same napędy jak Zetor ale lepsza kabina i silnik. http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/nowy-ursus-c-380-8211-na-renomowanych-podzespolach,53686.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Nie wspominając o tym, że za to co pepiki robią z naszą żywnością warto im się odgryźć zostawiając zetora u dilera a biorąc coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Albo tak nie z tablicy www.rarok.pl/index.php?id=kontakt

 

Facet zgodny i jak do niego przejedziesz to możesz sporo ztargować. Nam tura do pronara power lift xt16 samopoziomującego z joystickiem razem z chwytakiem do bel sprzedał na wiosne za 15000 tysięcy. Wystarczy twardo z nim pogadać w cztery oczy to i z ciągnika spuści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Nie ponieważ nie chce aż tak dużego ciągnika a i tak miał by być za Ursusa c-360

Tylko że te talerzówkę 3,5 to minimum 100 KM wiec zastanów się poważnie nad TD5.95 w talerzowaniu prędkość też jest ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

na pewno talerzowki 3, 5m nie pociągnie ja mam talerzowki 3m i 105km ma co robić


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam grono, Chcę podnieść moc w moim Zetor Forterra HSX 110 mr.2013. Obecnie ma 107 km i bardzo dobrze sobie radzi, ale teraz potrzebuje podwyższyć moc do 137 km. Moje pytanie to: Jakie firmy polecacie do tego typu operacji? Ile płaciliście za podwyższanie mocy w Forterce lub Proximie? Jakie są efekty? i czy jesteście zadowoleni? Dodam że mój Zetorek ma mechaniczną pompe paliwa a nie Comon Rail. Pozdrawiam

    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj