massey3075

kupno kamerki do nagrywania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
massey3075    7

Witam!!! Jak już napisałem chciałbym kupić kamerkę ( max 350 zł) do nagrywania filmików (traktory maszyny itd.) Nigdy wcześniej tego nie robiłem lecz chciałbym spróbować :P Pomóżcie i napiszcie o swoich kamerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekolog    3

napisz do mnie może bęe Ci mógl podpowiedzieć gdzie kupisz tanio


Ratujmy Ziemię, tak szybko ginie
A my razem z Nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzebek    1

Witaj!

W tej cenie masz wielki wybór kamer używanych, bo jeśli chcesz kupić nową to  może być kłopot, ale za ok. 500zł. masz wybór. Na początek możesz kupić kamerę zapisującą w systemie DVD.  Z używek bardzo dobrą kamerą jest NV-GS400 lub NV-GS500 (panasonic), można ją przy odrobinie szczęścia kupić za ok. 350 zł. Nośnikiem danych jest kaseta MiniDV (ok. 10zł. nowa) czas zapisu do 3h. swego czasu była kamerą roku, chyba 2005, a zawodowcy używali ją jako drugą kamerę do filmowania imprez. Z kamer używek w której nosnikiem jest karta pamięci, masz duży wybór, więc cokolwiek w tej cenie trudno doradzić. Zwróć uwagę na czułość, stabilizację, obiektyw, opinie użytkowników i kupuj firmową. Bardzo dobre kamery są Sony, ale i ceny też są dobre, z HD, stabilizacją Balanced,  powyżej 3 tys. a nowa powyżej 5 tys. no ale to dla bardziej doświadczonych i zasobnych amatorów.

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A nie lepiej kupić rejestrator samochodowy który ma wbudowany akumulator nagrywa w HD i w tej cenie  był by już przyzwoity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

@Grzebek, sorry że się czepiam ale po co pisać o kamerach za grubą kasę jak kolega chce relatywnie tanią, bez urazy. fajny jest ten nowy stabilizator sony ale nie ta kasa.

 

na kasetki i takie wynalazki bym sobie darował. nie wiadomo jak z mechanizmem czy jest dobry, czy będzie dobrze nagrywała i to już przeszłość, waga, poręczność ...

 

SJ4000 nie jest to może GoPro Hero4 ale daje radę. za tą kasę to masz fajną kamerkę w szczelnej obudowie i możesz z zestawem montażowym umieszczać gdzie chcesz. 

 

SJ4000 to taka podróba GoPro i nawet się zdarzają podobno podróby SJ4000, więc podróba podróby.

Najnowsza, zobacz czy ma WiFi i wtedy będziesz mógł sterować z smartphone kamerką.


oryginał to chyba "sjcam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzebek    1

Do mrc1005, nie proponowałem kupna kamery za grubą kasę, pokazałem jak wiele dzieli kamerę tanią (350zł.) od kamery z segmentu amatorskiego,  która filmuje, jak to się mówi:            jako-tako. Na przykład, HDR-CX730 i wyżej lub HC-X900 i wyżej. Jest to przepaść, nie mówiąc o profesjonalnym sprzęcie.

JuliaMroczek proponuje kamerkę na głowie (wolne pozostają ręce) i można filmować maszyny, babcię, a nawet można coś zjeśc w międzyczasie. Oczywiście karty SD to teraźniejszość, a kasetki to przeszłość, ale jak ktoś ma tylko 350 zł. a na byle jaką kartę 64GB musi wydać ok. 100zł. to bym się zastanowił.

massey3075, musisz zdecydować,  czy chcesz poprostu filmować cały świat wokoło, czy twoje filmowanie będzie przemyślane, zaplanowane, odpowiednio kadrowane, oświetlone i dobrze zmontowane. Jeśli będziesz oglądał swoje filmy na ekranie rejestratora, kamery,  laptopa, telefonu, czy zwykłego telewizora,  to OK. a jeśli na ekranie telewizora HD, to porażka. Wszystkie nowe wynalazki za tak niską kwotę oferują również niską jakość. I nie ma co się sugerować, że kamera ma HD i kosztuje 300zł. jakość będzia i tak słaba, a w słabym oświetleniu to zupełnie słaba. A może wystarczy Ci kamera z telefonu, niektóre telefony mają lepsze kamerki niż rejestrator samochodowy, a przy odpowiednim oświetleniu będzie zadowalająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z czystym sumieniem kamery GoPro, dość sporo miałem z nimi do czynienia, są może trochę droższe ale za to jakość jest też bardzo dobra. Prawdopodobnie będę sprzedawał swoją HERO1, bo planuję kupić HERO4. W razie potrzeby zapraszam na PW :)


www.bramylidzbark.pl - bramy garażowe / napędy / szlabany / monitoring

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj