machony

miniładowarka O&K L4

Polecane posty

machony    0

Witam wszystkich mam takie pytanie do was zakupiłem niedawno miniładowarkę O&k typ L4 zepsuta i mam taki problem że nie można ruszyć z miejsca jaka może być przyczyna tego problemu a tak wszystko w niej działa może ktoś z was miał podobny problem a może ktoś posiada taką sama ładowarkę ???? pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Ja kupiłem ciągnik używany wszystko działa jak nówka, ale nie jedzie.... powtarzam tylko nie jedzie a tak to super bryka  heheh..... dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Zacznij od ustalenia, jeżeli to jest hydrostatyk, czy w obwodzie jezdnym nie ma elektrozaworu do hamowania postojowego (a na pewno jest). Jego ciągłe włączenie w wyniku zwarcia może dawać takie objawy.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machony    0

no masz racje jakieś elektromagnesy są i jak na dżojstiku naciśniesz przycisk przód tył to coś tam w skrzyni słychać jak tyka tylko nie wiem tak jak napisałeś może są jakieś do postoju elektrozawory bo ich tam jest więcej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taivun    0

Kolego machony naprawiłeś napęd w swojej ładowarce?podziel się swoimi uwagami,może przydadzą się innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machony    0

witam jeszcze nie jest naprawione coś będzie z pompą hydrauliczną ,bo załatwiłem manometr do pomiaru ciśnienia hydraulicznego i zero ciśnienia pokazało muszę wymontować tą pompę i zawieść gdzie do serwisu czy firmy która zajmuje się naprawą takich pomp hydraulicznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj