Skocz do zawartości
metzvg

Podłączenie rozdzielacza 3-sekcyjnego ursus 2812.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
metzvg    0

Witam, nie znam się na ciągnikach, a dzisiaj zacząłem samodzielnie montować ładowacz czołowy, do ładowacza została dołączona instrukcja montażu(nic mi nie pomogła-pełno błędów elementy w instrukcji nawet nie były podobne do tych które dostałem, ale dałem radę), mam problem z zamontowaniem rozdzielacza. Dostałem taką instrukcję:

post-144084-0-61851900-1416851955_thumb.jpg

Tam gdzie jest napisane zasilanie(P) to podłączyłem to pod wyjście 2, z tyłu traktora. 

Gdzie mam podłączyć wyjście(T) ?

Siłowniki jednostronnego działania podnoszą, ale żeby olej doszedł do rozdzielacza to najpierw chyba musi przejść przez rozdzielacz służący do kiprowania przyczep, czyli żebym miał ciśnienie na "wyjście 2" to muszę też operować rozdzielaczem od kiprowania.

Proszę o zaznaczenie na zdjęciu, lub napisanie gdzie mam podłączyć "zasialnie" i "wyjscie".

post-144084-0-38175400-1416852558_thumb.jpg

kris14    259

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/165118-massey-ferguson-255-tur-3b/

Pod zawór podłączasz zasilanie rozdzielacza (wąż od strony zaworu bezpieczeństwa na rozdzielaczu), a do korpusu podnośnika wkręcasz wąż od powrotu. Do pracy zawór tak jak na zdjęciu, regulacja pozycyjna na 'stały wydatek', siłowa na 'płyciej'. Ramiona podnoszą się na maska do góry.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się