Skocz do zawartości
dareq1994

Jakie lampy robocze wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lampy
pawlus224    1476

Moim skromnym zdaniem jak masz kupować np. 2 halogeny z dolnej polki to lepiej kup jeden a porządny np. taki jak koledzy Ci podesłali linki .

Ja skusilem

się na 2xtakie po 20 zł h4 i teraz ni to oświetla ni to wygląda , zdjąć szkoda i efekt mizerny ...

dareq1994    1

kupiłem 2 led za 90 szt. prawie 1000 lumienów. A jakiego koguta polecacie do ursusa 385 na trzpień. Żeby ładnie wyglądał

Arek    113

witajcie. mam dylemat jakie wybrać lapy robocze bo idzie zima i trzeba zdbać o oświetlenie :) które z wybranych lamp byście polecili? bardzo prosze o pomoc

Te drugie to chińczyki i świecą gorzej niż wesemy z 1 i 3 zdjęcia.

Tylko i wyłacznie ledy nie ma porównania do zwykłej zarówki H1 :)  Na allegro za 55 zł już kupisz leda 27watt i 2200 lumenów :)  Nie kupuj zwykłych szkoda kasy wiem co mowię bo mam takie i takie :)

Ledy są fajne ale coś przyzwoitej jakości kosztuje od ok 100zł w górę, takie tanie kiepsko świecą i zapewne zbyt długo nie będą działać.

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Myślę że nowe Wesemy LED o jasności 2000-2500 lumenów będą bardzo praktyczne, tylko cena spora, sam mam na takie chrapkę, ale dopiero jak będę miał jakąś wolną kasę ;) Wesemy oferują naprawdę przyzwoitą jakość. Dla bardziej wymagających to Hella z refektorami Power Beam

Arek    113

Mam u siebie wesemy 1500lm i są ok, choć jak bym miał drugi raz kupować to chyba wybrałbym mocniejsze ale cena wysoka. No i szkoda, że nie robią też prostokątnych bo by akurat pasowały w miejsce starych h3.

rolstudent    96

allegro.pl/lampa-9-led-halogen-roboczy-27w-12v-24v-szperacz-o-i4771332982.html

Ja do zetora kupiłem 4 takie.

Wyszedlem z założenia ze za jednego weesema który pewnie i tak jest chinski mam 3 takie lapy. Puki co świecą bardzo ladnie. Nie porównanie lepiej jak h3

Arek    113

Nie jest chiński tylko polski a po drugie jest na diodach cree, nawet chińczyki na cree nie sa takie tanie.

rolstudent    96

Sory ale mam wesmana na fendzie powiem szczerze ze juz sie jeden popsul. Dlatego ja poszedlem w strone taniosci. Jak sie zepsuje kupie nastepny.

Krycho533    5
Napisano (edytowany)

Połączono.

Witam mam taki mały dylemat gdyż nie wiem jakie halogeny wybrać do MTZ'ta najlepiej żeby dobrze swieciły i były w miarę niskiej cenie co polecacie :)

Nie chce się szukać i zakłada się nowy temat? Więc teraz będzie stosowna nagroda zgodnie z pkt. 1.2 taryfikatora.

Edytowano przez Elektrotechnik

boku27    222

Jak kupowałeś to sprawdziłeś ile mają lumeli ??? No właśnie

Krycho533    5

dlatego chcę abyście coś doradzili co kupić żeby w miarę swieciły i wmiare były tanie :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co się konkretnie z nim stało?

Arek    113

I popsuł się drugi led wessema. Ja nie polecam. Za to te podobno badziewne chinole świecą dalej.

Jaki model miałeś? Gwarancji już nie mają ?

romek6340    203

"Prądu ciągnie" tyle samo co inne z żarówką H3, nie więcej, czyli w zasadzie większość tego typu lamp. Chcesz oszczędniejsze to kupujesz LED-y tylko, że więcej kosztują.

Jak tak strasznie żółte światła to też raczej nie wina lampy tylko instalacji.

Risto    16

Ja mam te pierwsze dziś założyłem czyli Wesem oraz te drugie chinki, je mam kilka lat już. Jakość światła raczej podobna uważam i w miarę jasna barwa, tylko Wesema są mniejsze wyraźnie a tak to z obu zadowolony jestem na czas dzisiejszy. Więc tu to wedle upodobania i portfela czy chinka czy Wesem uważam. A żarówki najtańsze są dokupione. I żółtą barwę światła to fakt daje mi reflektor prostokątny z włącznikiem na błotniku zamontowany i trzeba pomyśleć o wymianie go, bo lampa prostokątna gorzej pokrywa teren światłem w odróżnieniu do kwadratowej.

Edytowano przez Risto

rolstudent    96

Nie wiem co dokładnie padło w moich weselach. I jeden i drugi miały fazę z migotaniem po czym przestały działać. Mają 3 lata tak ze już po gwarancji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez asus83
      Wiatm wszystkich.Mam ładowarke teleskopową manitu  724  120koni i mam problem palą się cztery kontroli po włączeniu silnika i nie gasna. Pierwsz kontrolka to jest: lampa temperatury skrzyni biegów,druga lampa od niskiego poziomu płynu hamulcowego .trzecia lampka od temperatury wody i ostatnia od zatkania filtrea powietrza.Jaka możę być tego przyczyna ze to wszystko się pali jka się urochomi silnik i jest jeszcze sygnał dźwiękowy.Proszę o pomoć!
    • Przez radek5314
      po wlaczeniu swiatel drogowych w c360 pali mi bezpiecznik 2 od gory, zalozylem nowy i znowu to samopozostale swieca bez problemu i z tymi nie mialem do tej pory problemu, dzis mnie noc juz zlapala i nie mialem kiedy zajrzec, od czego zaczyna przy szukaniu usterki jakies zwarcie gdzies zapewne, przerabial juz to ktos kiedys?
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez zubr91
      witam mam problem mianowicie tydzien temu padłmi przełącznik wymieniłem go na nowy i było wszystko ok aż do dzisiaj przy uruchamianiu przełącznik nie łapał tylko włączał sie i wyłączał tak szybko i po drugie rozładowało mi akumulatory nie wiem czy nie podłączyłem źlei ich nie wyczerpało z mojej winy gdy podładowałem to przy rozruszniku podczas startowania robi takie trrrr i raz po raz załapie czy to moze byc wina rozrusznika jak długo startuje to przełącznik 12/24 robi sie gorący pomoże ktos?
    • Przez krystianr
      Witam wszystkich.
      Mam taki problem, otóż kupiłem nowy alternator z regulatorem i teraz jak go podłączyć?
      W załączniku daje zdjęcia nowego i starego alternator.
      Ja to tak widzę w tym nowym : czerwony B+ czarny B- zielony D+
      brązowy to masa

Z góry dziękuję za pomoc