rajczak

Jakie lampy robocze wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlus224    2624

Moim skromnym zdaniem jak masz kupować np. 2 halogeny z dolnej polki to lepiej kup jeden a porządny np. taki jak koledzy Ci podesłali linki .

 

  Ja skusilem

 się na 2xtakie po 20 zł h4 i teraz ni to oświetla ni to wygląda , zdjąć szkoda i efekt mizerny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareq1994    1

kupiłem 2 led za 90 szt. prawie 1000 lumienów. A jakiego koguta polecacie do ursusa 385 na trzpień. Żeby ładnie wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

witajcie. mam dylemat jakie wybrać lapy robocze bo idzie zima i trzeba zdbać o oświetlenie :) które z wybranych lamp byście polecili? bardzo prosze o pomoc

 

Te drugie to chińczyki i świecą gorzej niż wesemy z 1 i 3 zdjęcia.

 

 

Tylko i wyłacznie ledy nie ma porównania do zwykłej zarówki H1 :)  Na allegro za 55 zł już kupisz leda 27watt i 2200 lumenów :)  Nie kupuj zwykłych szkoda kasy wiem co mowię bo mam takie i takie :)

 

Ledy są fajne ale coś przyzwoitej jakości kosztuje od ok 100zł w górę, takie tanie kiepsko świecą i zapewne zbyt długo nie będą działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Myślę że nowe Wesemy LED o jasności 2000-2500 lumenów będą bardzo praktyczne, tylko cena spora, sam mam na takie chrapkę, ale dopiero jak będę miał jakąś wolną kasę ;) Wesemy oferują naprawdę przyzwoitą jakość. Dla bardziej wymagających to Hella z refektorami Power Beam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mam u siebie wesemy 1500lm i są ok, choć jak bym miał drugi raz kupować to chyba wybrałbym mocniejsze ale cena wysoka. No i szkoda, że nie robią też prostokątnych bo by akurat pasowały w miejsce starych h3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

allegro.pl/lampa-9-led-halogen-roboczy-27w-12v-24v-szperacz-o-i4771332982.html

 

Ja do zetora kupiłem 4 takie.

Wyszedlem z założenia ze za jednego weesema który pewnie i tak jest chinski mam 3 takie lapy. Puki co świecą bardzo ladnie. Nie porównanie lepiej jak h3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Nie jest chiński tylko polski a po drugie jest na diodach cree, nawet chińczyki na cree nie sa takie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Sory ale mam wesmana na fendzie powiem szczerze ze juz sie jeden popsul. Dlatego ja poszedlem w strone taniosci. Jak sie zepsuje kupie nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycho533    8
Napisano (edytowany)

Połączono.

 

 

Witam mam taki mały dylemat gdyż nie wiem jakie halogeny wybrać do MTZ'ta najlepiej żeby dobrze swieciły i były w miarę niskiej cenie co polecacie :)

 

 

Nie chce się szukać i zakłada się nowy temat? Więc teraz będzie stosowna nagroda zgodnie z pkt. 1.2 taryfikatora.

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Jak kupowałeś to sprawdziłeś ile mają lumeli ??? No właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycho533    8

dlatego chcę abyście coś doradzili co kupić żeby w miarę swieciły i wmiare były tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co się konkretnie z nim stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

I popsuł się drugi led wessema. Ja nie polecam. Za to te podobno badziewne chinole świecą dalej.

 

Jaki model miałeś? Gwarancji już nie mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

"Prądu ciągnie" tyle samo co inne z żarówką H3, nie więcej, czyli w zasadzie większość tego typu lamp. Chcesz oszczędniejsze to kupujesz LED-y tylko, że więcej kosztują.

Jak tak strasznie żółte światła to też raczej nie wina lampy tylko instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Robson76
      Witam, ursus 912, pływak w zbiorniku na 3 piny,zegar też ale jak to porawnie połączyć? Bo niby podłączyłem plus do wskaźnika i pod 2 pozostałe piny podpięte są piny brzegowe z pływaka i coś niby pokazuje na sucho jak poruszam pływakiem ale jak jest w zbiorniku to nie pokazuje faktycznego stanu paliwa, ktoś pomoże?



    • Przez ceston
      Witam jaki akumulator powinien być w tym ursusie. Kupowałem go rok temu a teraz przez to że przywozi tylko kiszonkę więc nie chodzi za dużo to się rozładował. Mam w nim 2 akumulatory 90ah/720A i się zastanawiam czy takie powinny byc
    • Przez Szymon94
      Witam ma ktoś opis do schematu instalacji elektrycznej do ciągnika jak w tytule? W oryginalnej instrukcji obsługi jest schemat w postaci luźnej wkładki ale nie ma opisu poszczególnych odbiorników i urządzeń.
      Co to takiego odmiana F ? Chodzi o wersję eksportową FIN? Wklejam też zdjęcie deski rozdzielczej z instrukcji. Taka jest właśnie w ciągniku do którego przydał by mi się bardzo opis schematu instalacji.






    • Przez MagdaWasielewska
      Witam wszystkich ,czy jest jakiś tańszy silniczek  wycieraczki do Ursusa 1012. Lub czy da radę wymienić sam pręt z frezami ? Chyba ,że od innego ciągnika można założyć? 
    • Przez Kacper221
      Witam mam problem z podłączeniem zegara nie wiem gdzie i co podpiąć ruskie znaczki pomoże ktoś? Zdjęcie dla poglądu

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj