rajczak

Jakie lampy robocze wybrać?

Polecane posty

seweryn20    825
Napisano (edytowany)

Z tyłu na pewno wystarczą rozpraszające. Właściwie to są to robocze. A z przodu to zależy do czego ci to potrzebne. Robocze nad przednia szybą lub drogowe, lampa w której masz krótkie i długie światła. Główne oświetlenie ciągnika daj porządne. Też wykorzystasz na oświetlenie blisko i daleko zależy jak potrzebujesz.

No właśnie nie jestem przekonany czy lampy dalekosiężne są potrzebne w ciągniku.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

Znajomu bedzie mi dorabiał gruby dach, i chciałem te chalogeny załozyc. I teraz sie zastanawiam, czy lepiej dac daleko sieżne w dach, a rozpraszające na wysokości maski, czy może wszystkie w dach. Oraz nie wiem jak to zrobic aby była spora regulacja tych swiateł w dachu. Może lepiej, nie montować w dachu, tylko przed dachem? co mysicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareq1994    1

witajcie. mam dylemat jakie wybrać lapy robocze bo idzie zima i trzeba zdbać o oświetlenie :) które z wybranych lamp byście polecili? bardzo prosze o pomoc

post-141544-0-96101300-1416837382.jpg

post-141544-0-60069300-1416837399_thumb.jpg

post-141544-0-36717900-1416837413_thumb.jpg

post-141544-0-01271500-1416837421.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcio15    1583

Wg. mnie najlepsze ledy ;) takie coś jak w prawym dolnym rogu ,a co do firmy to polecam ci WESEM słyszałem na ich temat  wiele pozytywnych opini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Polecam ledy, bardzo fajnie się z nimi pracuje 


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Temat wałkowany setki razy na forum. Opcja szukaj nie gryzie.

Co do lamp to najlepiej 3, na leda dużo kasy trzeba wydać, chyba, że nie robi Ci to różnicy. Możesz się też zabawić w xenon, ale wiąże się to z przeróbką lampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Polecam Ledy . Za 100 zł kupi sztukę i nie będzie miał problemu z aku czy instalacją i światło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1232    0

ja mam te z przezroczystym szkłem te nad ledami, super oświetlają przestrzeń wokół ciągnika i alternator daje rade, ale bezpiecznik musisz dać wiekszy niż 16A bo sie bedzie topił

ledowe też są super ale dużo droższe a te naprawde dobrze misie spisują, bierz te z przezroczystym szkłem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

Tylko i wyłacznie ledy nie ma porównania do zwykłej zarówki H1 :)  Na allegro za 55 zł już kupisz leda 27watt i 2200 lumenów :)  Nie kupuj zwykłych szkoda kasy wiem co mowię bo mam takie i takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

polecam ledy ,drogie w porównaniu do zwykłych ale efekt bez porównania do zwykłych lamp i co najważniejsze niski pobór prądu , założyłem dwa na prube i teraz postaram się reszte powymieniać na ledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazalt    0

ja mam te numer 2, z przodu i z tyłu ciagnika.

Osobiście bardzo dobrze mi sie pracuje na nich.

U kolegi sa zamontowane te z pierwszego zdjęcia, wydaje mi sie że jakby lepiej świeciły niż moje.

Bezpiecznik mam chyba 8A, nie ma problemu z ładowaniem.

Różnica w cenie w tych lampach jest chyba niewielka.

także numer 1 i 2 u mnie zdają egzamin.

z pozostałymi nie miałem doczynienia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareq1994    1

ja się zastanawiam nad kupnem tych lamp i nie wiem która jest dobra i tania więc napisałem :)

ale myślę że kupię nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Mają zamiast żarnika diody LED?

@edit: poza tym świecą tak samo jasno przy kilkukrotnie mniejszym poborze prądu. Świecą też zazwyczaj chłodniejszą barwą światła.

Edytowano przez G_Siegien

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nie, ten nie jest dobry ponieważ na strumień światła skupiony tzw. szperacz. Świeci daleko ale oświetla mały kąt. Ma pisać przy rodzaju lampy, ze światło rozproszone lub flood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jaki akumulator powinien być w tym ursusie. Kupowałem go rok temu a teraz przez to że przywozi tylko kiszonkę więc nie chodzi za dużo to się rozładował. Mam w nim 2 akumulatory 90ah/720A i się zastanawiam czy takie powinny byc
    • Przez Szymon94
      Witam ma ktoś opis do schematu instalacji elektrycznej do ciągnika jak w tytule? W oryginalnej instrukcji obsługi jest schemat w postaci luźnej wkładki ale nie ma opisu poszczególnych odbiorników i urządzeń.
      Co to takiego odmiana F ? Chodzi o wersję eksportową FIN? Wklejam też zdjęcie deski rozdzielczej z instrukcji. Taka jest właśnie w ciągniku do którego przydał by mi się bardzo opis schematu instalacji.






    • Przez MagdaWasielewska
      Witam wszystkich ,czy jest jakiś tańszy silniczek  wycieraczki do Ursusa 1012. Lub czy da radę wymienić sam pręt z frezami ? Chyba ,że od innego ciągnika można założyć? 
    • Przez Kacper221
      Witam mam problem z podłączeniem zegara nie wiem gdzie i co podpiąć ruskie znaczki pomoże ktoś? Zdjęcie dla poglądu

    • Przez kardolhy11
      witam mam problem z podnośnikiem same titan 160 . Od czasu  do czasu działa . Nie chce się odblokować po dłuższym klikaniu i braku reakcji spala bezpiecznik , gdzie szukać problemu? kody błędów to 11 i 68 wie ktoś co mogą oznaczać ?
       
      Z góry dziękuje za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj