EKO-ENERGIA

CASE Farmall U

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Max1987    20

Boje się ze mnie zlinczujecie koledzy trochę ale mam dwa Case i chce się z ta marka rozstać i chciałem przejść na forterra HSX i Proxime Power:)

Myslałem i Maxxumie 130 w ful opcji bez multikolntlorera to chcieli 280 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Dwa JX i z każdym cos się dzieje choć może ich cena powinna rekompensować naprawy ale czescie tez troszkę ciagna po kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

4 półbiegi zmieniane pod obciążeniem, 4 biegi i 2 zakresy,

dodatkowo mamy biegi eko czyli 40 przy ok 1700-1800, automatykę biegów sterowanie multicontroler ( ale bez podłokietnika jak w wiekszych) zawory moga być elektrohydrauliczne ( 2 mechaniczne a jak zamawiamy więcej jest na elektrohydraulice, 4 prędkości wom i jeszcze kilka dodatków

tak czy inaczej to z nh t5 ec ma wspólny silnik i podobny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ja JX też już bym nie kupił bo po pierwsze za mały a po drugie ciągle coś się psuje, od pierdołek po droższe części. Ale Pumę z chęcią bym przygarnął. U nas serwisant mówił że właśnie najwięcej naprawiają JX i JXU te większe już mniej. Już po słuchu wiedział co ciągnikowi dolega i mniejsze rzeczy wyłapał. U nas Ci co mają Pumy to nie narzekają a maxxuma nikt w okolicy nie ma bynajmniej nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Znajomy ma dwu letnia pume fajny kociak ale już mu styki na przewodach zaśniedziały i serwis musiał je czyscic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotchisc    56

Bo oni w fabryce malują wszystkie na niebiesko, jak za 1 razem odpalli too jest nh jak za 2 to malują na czerwono i jest case :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

haha słyszałem to tylko w drugą stronę że jak za pierwszym razem odpali to czerwony a jak za 2 to niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

zetor za 3 a ursus i reszta za 4 :lol: :lol: :lol: :lol:

 

i juz koniec OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rawa    0

Od roku jestem użytkownikiem  Farmala 95A  z sinikiem 3,4 l i w efekcie ponad 10 napraw gwarancyjnych ,a co dalej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rawa    0

Za 160 tys to nie powinien być wadliwy, powinien być tak dopracowany ,że przynajmniej 5 lat powinien omijać mechanika z kluczami.Dwudziesto letnie sześćdziesiątki chyba się mniej psują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donkos    0

Z tego co piszecie to ciesze się, że się nie zdecydowałem na CASE i wziąłem rzadką marke Landini ale za to z serwisem nie miałem problemów może dlatego, że chciałem mieć ciągnik mały ale dobrze wyposażony i jestem zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj