Gość Profil usunięty

Pronar 1025A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam z tym zetorem się rozmyśliłem.A więc mam okazję kupna pronaru 1025a z 2004 r 1600 mth niech właściciele się wypowiedzą czy warto ten ciągnik kupić bo mam okazje czy kupić inny

czy jest ekonomiczny godny polecenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ekonomiczny owszem.Zależy do czego chcesz go używać.Jeśli do transportu to lepiej poszukaj innego.Było już na forum pisane dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie on byłby główny bo case to już był by lżejszy a co jest z tym transportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Przez źle wystopniowane biegi ciężko jest ruszyć z dużym ciężarem. Dość spora dziura jest zdaje się między 1 a 2 biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Całkiem możliwe. W 82tsa jest o lepiej rozwiazane. W sumie to można by chyba kupić tsa i założyć do niego turbo od 1025.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale ma okazje 1025 ale nie chcę kombinować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Cóż ja za nikogo decyzii nie podejme. Ludzie też mają 1025 i żyją więc też chyba da się przeżyć. Zrobi jak będzie chciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiktorK6630    11

Prosty ciagnik. To samo co belarus  prawie identyczne. Znam ludzi mają pronara i nie narzekają, ze względu na skrzynie w nich. Posiadam Belarus-a 1025 z ładowaczem i jednyne na co moge narzekac to słabe uszczelnienie układu olejowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a no przekonuje mnie ślinik bo słyszę że to się psuje nawet w gazecie był przypadek opisany o pronarze ale zależ od egzemplarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śemka posiadam pronia 1025a i co do silnika to prosta konstrukcja co do spalania to zalerzy od wykonywanej pracy typu orka, mój ciąga unia tur 4x35 na spręrzynie i pali od 12 do 20 l/hektar siew zestawem uprawowo siwnym 3m agromasz trzy rzędy graczek i wał packera siwnik nordsten 450 kg zasypu od 5 do 10 l/hektar, skrzynia biegów to jedynka mogła by być wolniejsza i by było git,największa bolączka tego traktora to szybka jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Prosty ciagnik. To samo co belarus  prawie identyczne. Znam ludzi mają pronara i nie narzekają, ze względu na skrzynie w nich. Posiadam Belarus-a 1025 z ładowaczem i jednyne na co moge narzekac to słabe uszczelnienie układu olejowego :)

No widzisz,Ty narzekasz na wycieki ja złego słowa nie powiem na hydraulikę.Będę obstawał przy swoim-skrzynia ma złe przełożenie jedynki.

 

Śemka posiadam pronia 1025a i co do silnika to prosta konstrukcja co do spalania to zalerzy od wykonywanej pracy typu orka, mój ciąga unia tur 4x35 na spręrzynie i pali od 12 do 20 l/hektar siew zestawem uprawowo siwnym 3m agromasz trzy rzędy graczek i wał packera siwnik nordsten 450 kg zasypu od 5 do 10 l/hektar, skrzynia biegów to jedynka mogła by być wolniejsza i by było git,największa bolączka tego traktora to szybka jedynka.

Zgadzam się z kolegą jw.Tylko spalanie maiłem niższe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiktorK6630    11

No widzisz,Ty narzekasz na wycieki ja złego słowa nie powiem na hydraulikę.Będę obstawał przy swoim-skrzynia ma złe przełożenie jedynki.

 

Zgadzam się z kolegą jw.Tylko spalanie maiłem niższe. ;)

 

Z początku był problem z wyciekami. Teraz na szczęście wszystko jest porobione tak jak się należy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj