Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez grzegorz508
      Witam, chciałem się dowiedzieć jaka długość powinny miec pasy w prasie hesston 5700? Szukałem w katalogach dostepnych w Internecie ale do tego modelu prasy nie ma danych. Prasa posiada wskaźnik wielkości beli na zewnątrz z taką podziałka, przy pustej komorze na wskazniku już jest miedzy 2 a 3. Robiąc bele do znaku stop wychodzi mi wtedy około 1 m średnicy co jest stanowczo za mało. 
    • Przez garos
      Witam mam zamiar kupić nową prasę. Moje pytanie brzmi jaka jest najlepsza? pasowa, łańcuchowa? "Prasa ma mieć zmienną komore. Robie ok 2,5 tys bel rocznie ok 1500 słomy i ok 500 siana suchego i ok 500 mokrego. Jakiej firmy polecacie? mam starą prase krone ale nie bardzo jestem z niej zadowolony. Prosze o pomoc a i jeszcze jedno pieniądze nie grają większej roli bo chce skorzystać z programu na usługi.
    • Przez Piotras
      Podajcie jakie są u was ceny siatki u mnie z tego co się orientowałem to 2000 m od 335- 360 zł
    • Przez SamaPrawda
      Witam, od niedawna jestem posiadaczem prasy pasowej, i mam taki problem, mimo iż ciśnienie jest ustawione na 180 atmosfer to bela sianokiszonki jest na brzegu słabo zbita, mimo iż środek jest ustawiony 120 amosfer, bela tam jest lepiej zbita, dodatkowo jest trochę luźna siatka, na beli, można coś zrobić aby była ciaśniej owinięta?
    • Przez Majkelo
      Panowie ... Prasa podkręcona na maksa , a belki słabo zbite.
      Jak jej pomoc ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.