Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez marek911
      Witam. Co moze byc przyczyna ze jak dam na opuszczanie to podnosnik podnosi dochodzi max do gory i opada. Nie opada tak jak to normalnie powinno byc tylko na opuszczaniu idzie w gore i wtedy dopiero opada. Oczywiscie mam EHR 
    • Przez Kacperkuj-pom
      Mam taki problem z proxima mianowicie po odpaleniu czasem obrotomierz podniesie sie do tych 800 obrotow , a po dodaniu gazu nie podnosi sie wskazow a spod maski slychac pisk po chwili jak silnik po chodzi wraca wszystko do normy innych objawow nie ma co to moze byc ?
    • Przez pi0mak
      witam . mam problem z podnosikiem W case podnius a nie chce już opuścić .
    • Przez AXE
      Witam, to jest mój pierwszy post z prośbą o poradę w temacie uprawy oraz nie będę tu owijał w bawełnę dopiero od 3 lat uprawiam pole przekazane od dziadka rodzicom więc nie mogę się nazywać rolnikiem więc liczę na Waszą wyrozumiałość. Od samego początku mam problem z tym polem działka ma prawie 1 hektar, nie chcę się tu chwalić plonem ale w ubiegłych latam był znacznie poniżej średniej. W zeszłym roku zrobiłem analizę gleby z tej działki : Ph - 7,4 / zasobność w fosfor - 4,4 / zasobność w potas - 9,0 / zasobność w magnez 9,4/. W zeszłym roku przed orką wysiałem 200 kg superfosfatu prostego, przed uprawą pod siew pszenicy poszło 120 kg soli potasowej oraz 150 kg polifoski 8. Pszenica ozima ozon siana około 20 października w ilości około 250 kg na hektar. Wiosna w tym roku nie pozwalała mi wjechać z azotem wcześniej jak 4 kwietnia kiedy wysiałem 130 kg saletry amonowej Pulan (34N) wraz z 70 kg polifoski 6. A to dzisiejsze zdjęcia w załączniku gdzie widać że szału nie ma, wiem że to wina późnego siewu i tego nie przeskoczę ale chciałbym się Was poradzić co mogę teraz z tym polem zrobić by "ratować" plon. Przy okazji czemu w nie których miejscach pszenica jest żółta i ma takie podeschnięte liście jak widać na nie których zdjęciach. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.