Skocz do zawartości

Polecane posty

Kryniak    1

Witam serdecznie wszystkich użytkowników AF, trafił mi się naprawdę fajny ciągnik z zagranicy (massey ferguson 3645 z 2008)tylko jest jeden problem- traktor nie jest zarejestrowany. Pierwszy właściciel pracował nim tylko w polu, które miał za gospodarstwem, więc "blachy" nie były mu potrzebne. I teraz moje pytanie do Was- czy jest możliwość wyrobienia papierów ciągnikowi u nas w Polsce? Chciałbym tym traktorem jeździć po drogach publicznych. Dodam, że Faktura zakupu jest, numery ramy się zgadzają z tymi na fakturze.

Do Starostwa sie udaj i przedstaw im wszystko i oni ci wytłumaczą  czy sie da i jakie dokumenty potrzebujesz

Nikita_Bennet    121

najpierw to idź na policję i niech sprawdzą Ci w dostępnych bazach czy nie jest kradziony.

Z jakiego kraju go chcesz kupić?

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

Kryniak    1

Na Węgrzech stoi ;) Dziś udaję się do Starostwa, może tam mi powiedzą co i jak.

Nikita_Bennet    121

Dowiedz się czy na Węgrzech ten ciągnik jest zarejestrowany. Jeżeli tak to czy jest i jaki jest dowód rejestracyjny. Czy sprzedającym jest osoba z dowodu rejestracyjnego czy handlarz a jak ten drugi to czy jest ciągłość umów. Wzory dowodów są tutaj: 

http://www.mir.gov.pl/Transport/Transport_drogowy/Informacje_o_pojazdach/Wzory_dowodow_rejestracyjnych/Strony/Wzory_dok_rej_UE_Wegry.aspx

Spytaj o nr ramy/podwozia/nadwozia lub VIN, potem policja - może Ci sprawdzą w co wątpię, zawsze możesz zrobić to na Węgrzech na policji.

Oczywiście wtedy do WK i pytania do nich:

- jakie dokumenty potrzebne do rejestracji,

- czy tłumaczenia potrzebne,

- czy potrzebny polski przegląd oraz jakie badania techniczne ma wykonać diagnosta (kiedyś chyba d-bt jako ustalenie danych i obt na 2 lata).

Ubezpieczyciel - OC od chwili zakupu pojazdu

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam. Moja sprawa przedstawia się tak . Posiadam tego  DF Agrofarm 410 GS z ładowaczem z 2011 r . i chcę go sprzedać i kupić coś innego na jego miejsce w przedziale  90-100 km. Powiedzcie mi co polecacie . od razu mówię nie chce DF . sam myślałem nad renault 110.54 lub jakiegoś Fendt'a . Ciągnik ma głównie pracować jako pomocniczy z ładowaczem , opryskiwacz itp ...  przy areale 70 ha łaki + orne .
      Domyślam się że znajdą sie osoby które beda pisać po hu* zmieniać nowy na stary :)) ... rozważę też propozycje i nowszych modeli ...

A może ktoś też zainteresowany kupnem tego DF ( nigdy nie orał itp tylko pomocniczy ) 

• Przez Przemek90
      Witam 
      W moim Farmtracu skończyły się hamulce , gdy wciskam pedał słychać "zgrzyt ". czy ktoś wymieniał hamulce ? Może ktoś podpowie jakieś wskazówki . 
      Pozdrawiam 
    • Przez Krystian2152
      Błąd T87? 
      Co to za błąd??
      Wyskakuje mi czasami
    • Przez Scoti
      Witam mam problem ze skrzynia a mianowicie rozbierałem dekiel skrzyni bo troche ciekł uszczelniłem i złożyłem jak odpaliłem to biegi na zakresie B były na odwrót a na A dobrze czyli jak włączałem bieg do przodu na B to jechał do tyłu a jak R to do przodu co mogłem źle złożyć ? prosze o szybką pomoc dzieki
    • Przez złotymis
      Witam.  Potrzebuje momocy.  A więc w t25 mam problem z hydraulika.  Nie chce podnosić.  Trzeba mu naprawdę tepnac gazu żeby zacza podnosić..  Już sam nie wiem co jej sprawdzałem zaworki i dalej to samo..  może ktoś miał taki przypadek..  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.