Skocz do zawartości

Polecane posty

Kryniak    1

Witam serdecznie wszystkich użytkowników AF, trafił mi się naprawdę fajny ciągnik z zagranicy (massey ferguson 3645 z 2008)tylko jest jeden problem- traktor nie jest zarejestrowany. Pierwszy właściciel pracował nim tylko w polu, które miał za gospodarstwem, więc "blachy" nie były mu potrzebne. I teraz moje pytanie do Was- czy jest możliwość wyrobienia papierów ciągnikowi u nas w Polsce? Chciałbym tym traktorem jeździć po drogach publicznych. Dodam, że Faktura zakupu jest, numery ramy się zgadzają z tymi na fakturze.

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

Dowiedz się czy na Węgrzech ten ciągnik jest zarejestrowany. Jeżeli tak to czy jest i jaki jest dowód rejestracyjny. Czy sprzedającym jest osoba z dowodu rejestracyjnego czy handlarz a jak ten drugi to czy jest ciągłość umów. Wzory dowodów są tutaj: 

http://www.mir.gov.pl/Transport/Transport_drogowy/Informacje_o_pojazdach/Wzory_dowodow_rejestracyjnych/Strony/Wzory_dok_rej_UE_Wegry.aspx

Spytaj o nr ramy/podwozia/nadwozia lub VIN, potem policja - może Ci sprawdzą w co wątpię, zawsze możesz zrobić to na Węgrzech na policji.

Oczywiście wtedy do WK i pytania do nich:

- jakie dokumenty potrzebne do rejestracji,

- czy tłumaczenia potrzebne,

- czy potrzebny polski przegląd oraz jakie badania techniczne ma wykonać diagnosta (kiedyś chyba d-bt jako ustalenie danych i obt na 2 lata).

Ubezpieczyciel - OC od chwili zakupu pojazdu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 
    • Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki