Skocz do zawartości
Pawel124

Wyposażenie chlewni - polecam fachowca

Polecane posty

Pawel124    0

Z reguły ludzie w Internecie tylko krytykują, ale ja spotkałem się akurat ze świetnymi fachowcami.

Modernizowaliśmy latem wyposażenie gospodarstwa. Sprawa była dosyć skomplikowana z racji na układ budynków i dojazd. Jednak monterzy spisali się świetnie, aż miło było patrzeć jak robota idzie do przodu. 

Cena konkurencyjna, jeśli weźmiemy pod uwagę transport i montaż. Jeśli ktoś jest zainteresowany to podeślę na PW zdjęcia jak wyszła przebudowa.

Polecam zootech.pl szczególnie chwalę sobie kontakt z Panem Błażejem. Pozdrawiam

donweter1989    181

Pierwszy post na forum i od razu reklama. Czy to nie dziwne, że ktoś zakłada konto i na dzień dobry wyskakuje z takim czymś?

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas87    0

zootech czy ja wiem czy taka dobra firma, jakie problemy slyszalem ze ma?

Edytowano przez Lukas87

kubasik    0

tu w tym poscie wszyscy maja po kilka postów ;) hehehe czekamy na zdjęćia tymczasem, ja mialem ich na automatach paszowych i bylo spoko bez problemu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jarek525
      Sprzedam

Koncentrat sojowy dla warchlaków i tuczników od 25kg masy ciała do końca tuczu. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa. Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, aromaty i substancje zapachowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.

Bez dodatku śruty rzepakowej.

Sposób dawkowania
      - warchlaki od 25-50 kg    15% -17,5%
      - tuczniki od 50-80 kg:      12,5% -15%
      - tuczniki od 80-110 kg:     10% -12,5%

Parametry:
      Białko surowe 40,0 %,
      oleje i tłuszcze surowe 2,7%
      lizyna 4,4%,
      metionina 0,65%,
      met + cyst. 1,25%,
      treonina 1,8%,
      tryptofan 0,5%,

Cena 2100 brutto przy zakupie minimum 1 tony (1000kg)
      Dowóz w cenie na terenie całej Polski (minimum 1 tona).
      Płatność przy dostawie kurierowi.

Przy większych ilościach możliwa negocjacja cen.

Zdjęcie przedstawia sprzedawany koncentrat.
      Produkt w workach 25kg, 1000kg na palecie.

Jesteśmy legalnie działającą mieszalnią pasz pod Poznaniem, gdzie koncentrat jest produkowany.
      Kupujesz u producenta dzięki czemu omijasz pośredników i ich marże !

Oczywiście na produkt wystawiamy Fakturę Vat.

Kontakt:
      Tel. 664 764 296

• Przez bambrzwlkp1
      Witam ostatnio słyszałem że do bydła i trzody jest najlepsze gniecione zboże. I dlatego chciałbym zrobić samemu gniotownik.
      Dwa walce napędzane czy jeden? Czy opłaca sie robić czy nie lepiej kupić gotowy?
    • Przez bart07
      Witam,
      Mam kilka pytań dotyczących adaptacji pomieszczenia na chlewnię.
      Budynek, w którym znajduje się pomieszczenie składa się z parteru i "1 piętra"
      Na dole jest garaż i pomieszczenie - graciarnia, które chciałbym przerobić na chlewnię.
      Na górze natomiast jest spichlerz. Trzymamy tam zboże.
      I tutaj pojawia się pytanie. Czy robiąc na dole chlewnie ciepło i opary od zwierząt i obornika nie będzie przechodziło przez strop co doprowadzi do zawilgocenia zboża, co jest równoznaczne z jego popsuciem?
      Oczywiście  byłyby wykute w ścianie "lufta" do wentylacji, ale obawiam się, że może to nie wystarczyć. W aktualnej oborze przy ostatnich mrozach ściany miałem mokre.
      Macie może jakieś sposoby, aby zabezpieczyć strop od strony chlewni aby nić przez niego nie przenikało? Może są jakieś środki, tynki, które zatrzymają wilgoć.
      Planowana obsada tego pomieszczenia to około 40 tuczników.
      Może ktoś z Was miał podobny problem i podzieli się spostrzeżeniami.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i sugestie.
      Pozdrawiam

• Przez Konsultant_HRIC
      Konieczne wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w układaniu dawek.
      Zainteresowanych kandydatów zapraszam do kontaktu lub przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym w języku polskim i angielskim pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703.
      Chętnie przekażę więcej szczegółów.
      Konsultant HRIC
    • Przez Konsultant_HRIC
      Konieczne wykształcenie rolnicze (zootechnika, weterynaria lub mechanizacja) oraz doświadczenie we współpracy z dealerami / partnerami branży rolniczej.
      Zainteresowanych kandydatów zapraszam do kontaktu lub przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym w języku polskim i angielskim pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703.
      Chętnie przekażę więcej szczegółów.
      Konsultant HRIC