Skocz do zawartości
rafkap

Wypłaty dopłat za rok 2014

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Tak mój kolega poniżej 2000 euro 8 stycznia dostał pieniążki ja dostałem 15 stycznia decyzje powyżej 2000 euro czekam na pieniążki :)  i słyszałem że dostają już pieniążki powiat piotrkowski

Roxer    16

@ENDURAK91

U mnie dwa ostatnie lata były kontrole i mimo tego że poszły bardzo dobrze to pieniądze były dopiero w marcu :(

Ps. LUBELSKIE

Edytowano przez Roxer

panmino    4

Tydzień temu decyzja JPO, po kilku dniach pieniądze na koncie. Powiat częstochowski, pozdrawiam.

Nikita_Bennet    100

a kętrzyński powiat mimo 2 decyzji chyba z 13 stycznia jak dobrze pamiętam a pieniążków ani widu ani słychu. A od lutego podwyżka cen nawozów.

Beti177    25

Ja mam decyzję z 8.01 i nadal pieniążków brak, więc różnie to bywa jednak w tym roku.

zaq1987    24

Z tego co pamiętam, to termin wypłaty dopłat jest do 30 dni od daty wydania decyzji.

Renault85-15TX    167

Chyba że w tym roku tak jest. W tamtym roku miałem decyzję na początku grudnia a kasę dopiero pod koniec lutego więc na pewno nie do 30 dni wypłata od daty wystawienia decyzji. 

Bolsick    5

mozna gdzies sie dowiedziec jak z doplatami czy wniosek o platnosc do wawy poszedl?? jakis numer tel macie moze//?? do wawy??

ROLASSS    1

co do platnosci to ja decyzja z 9 01 przelew 24 01 a np sasiad z 08 01 czeka na kase dzwoniac do arimr mowia ze moga wyplacic nawet do konca czerwca

gigi    1

Ja mam decyzje z 12 stycznia,w Warszawie powiedział mi że pierwszy tydzien lutego pieniądze będą na koncie-pow.mrągowski

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się