Skocz do zawartości
Jakub5080

Kanał pod rusztami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kanał
Jakub5080    2

Witam

Chodzi mi o wykonanie kanału pod rusztami dla bydła. Chciałbym dowiedzieć się jak go zrobić, ma służyć również jako zbiornik jego wymiary to szer. 4m, dł. 30m, głębokość 2m. I teraz, czy robić jakieś spadki, w którym miejscu wybierać szambo, czy robić korytarze pod rusztami, Chciałbym, żebyście mi jak najlepiej doradzili.

Pablo1970    6

Nie  napisałes  czy to  mają  być  ruszta  betonowe   czy  metalowe       dno bez  spadku i  najlepiej    zrób tak  aby  szambo  można  było  pobierać   z  kilku  miejsc i  najważniejsze  miejsce 

na   włożenie mieszadła  bez  tego  jest  przekichane .

Jakub5080    2

Ruszta mają być betonowe, ich długość to ok. 4 m. i teraz nie wiem czy dawać po środku jakiś murek czy wytrzyma bez tego. Czy napewno nie robić żadnych spadków i progów ?

Wiadomość z agroFakt.pl

daremw    128

moja opinia taka sama, bez spadków i progów, jeśli chodzi o "murek" musisz przede wszystkim sprawdzić jaką wytrzymałość mają ruszta (zakładam że sam ich nie będziesz robił :)), chociaż raczej nic nie będzie potrzebne, istotnych jest kilka rzeczy, przede wszystkim właśnie jak kolega wyżej wspomniał miejsce na mieszadło (nie tylko jedno), jak tego nie przemyślisz dobrze to przeklniesz i to bardzo szybko, ja bym sie zastanawiał nad trochę głębszym całym kanałem, ale to tylko takie moje przemyślenie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się