Skocz do zawartości
Karasio23423

Zetor 7711 ściąga w lewą stronę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Landfarmer    3542

Wyrobione końcówki drążków kierowniczych, brak zbieżności kół przednich, luzy na sworzniu przedniej osi, luzy na zwrotnicach, luzy na piastach :D to tak pobieżnie od dawna tak się dzieje? I jak wyglądają przednie opony nie zdarte?

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel100474    3

na postoju też jeśli tak to wystarczy popuścić śrubkę m8 od opaski na siłowniku od wspomagania i pokręcić  całym siłownikię w prawo lub w lewo nailepiej na zgaszonym silniku az do prawidłowego działania ja tak miałem w zetorze 6245 ustawiłem i nie ma problemu

Matey    427

mnie z kolei ściaga w prawo na drodze, ale mam jeszcze dziwny problem, na zgaszonym silniku mogę kierownicą kręcić swobodnie (koła oczywiście stoją w miejscu) a podczas jazdy raz ciągnik reaguje na obrót kierownicą raz nie, miał ktoś z Was coś takiego?

damian83    11

kolega

pawel100474 ma racje też to niedawno robilismy odkręcasz m8 i regulujesz całym siłownikiem ale b. delikatnie bo to działa czule filozofii niema

FINN    988

mnie z kolei ściaga w prawo na drodze, ale mam jeszcze dziwny problem, na zgaszonym silniku mogę kierownicą kręcić swobodnie (koła oczywiście stoją w miejscu) a podczas jazdy raz ciągnik reaguje na obrót kierownicą raz nie, miał ktoś z Was coś takiego?

jeśli nie masz orbitrola , to prawdopodobnie masz walnięta kolumnę kierowniczą tam coś może byc nie tak, zdejmij osłony pod deską rozdzielczą i pokręć kierwnica to zobaczysz co się dzieje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się