Reko232

co i gdzie kupić

Polecane posty

Reko232    0

Witam.

Planuje zakupić byczki w wadze ok 80-100 kg do hodowli do dużej wagi zastanawiam się nad rasą lm czy sm.

Planuje kupić w firmach załączonych w linkach;

 

 http://rogofarm.pl/strona_glowna.html

http://olx.pl/oferta/byczki-cielaki-simental-limuze-angus-blue-belg-charolais-i-jalowki-CID757-ID5RXIl.html#b621f9efa2;promoted

proszę o opinie na ich temat.

A może zna ktoś kogoś innego godnego polecenia??? 


jestem z mazowieckiego :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli zależy Ci na łatwej hodowli to dobrym wyborem będzie lm a jeżeli pasuje Ci coś w typie kombinowanym po to ażeby nie rezygnować z cech mlecznych uzyskując dość dobre rezultaty mięsności a jesteś nastawiony na trzymanie też krów mlecznych i planujesz także kryć jednym z nich tego typu buhajem to wybrałbym sm a rozstrzygnięcie tej kwestii pozostawiam zawsze temu kto zarządza gosp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex    0

ja się podepnę pod tematem i zapytam w jakich cenach sprzedajecie cielęta? najlepiej byczki jakieś mieszańce :) 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    52

wie może ktoś jak było ostanio w Bodzentynie ,czy duży wybór i jaka cena cielaków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefan_1987    0

ja na Twoim miejscu wybrałbym simentala miałem kilka lm fakt że niebyły to czystorasowe buchaje ale za cholerę nie mogłem uzyskać ponad 600 kg w 2 lata, ale wygląd miały piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

a co Ci do głowy strzeliło zeby z lichwiarzami cyrograf podpisywać? lepiej wziąć kredyt jak nie masz na cielęta bo potem sprzedajesz komu chcesz oczywiście za jak najlepszą cenę a jak weźmiesz od firmy to potem dyktują ci cenę i nie masz nic do powiedzenia. niejeden już się na tym przejechał, przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj