mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

 

 

Oni sobie nie wyobrażają, oni po prostu są atrakcyjni, 

Tak ,są supr atrakcyjni , szczególnie z daszkiem nad nierobem itp. Idę coś pożytecznego zrobić ,bo ile bajki czytać można ?  :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

:blink:

Edytowano przez Daria54321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg ja nie mówię o bardzo młodych kobietach, tylko takich około 40- tki,   dalej wmawiaj sobie że piszę bajki.     :D


:blink:

I widzisz co narobiłaś Meg, koleżanka Daria jest w lekkim szoku.     :P  Brać starszego czy nie brać - oto jest pytanie   :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nich sobie biorą starszych ,co mnie to ... :rolleyes:  Sean mnie obchodzi co mnie dotyczy i jakby mnie dotyczyło to może byłabym w szoku ,ale na szczęście pod tym względem normalna byłam i jestem ....odchyły mnie nie obchodzą .  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli co, uważasz że te co mają starszych mężów mają odchyły?     ;) nie no ja rozumiem instynkt samozachowawczy kobiet zbliżających się do pewnego etapu życia, że trzeba mężowi na okrągło wciskać kit że młodsza co najwyżej może go olać ciepłym moczem, a potencjalnym młodszym rywalkom zbyt przyglądającym się mężowi,  wmawiać że coś z nimi nie tak jeżeli myślą o starszym facecie.  Może to być skuteczna taktyka.    :P     :D

Ja tylko starałem się udowodnić że kobiety używające podpasek  już tylko i wyłącznie w celu problemów z nietrzymaniem moczu,   :P     :D nie są atrakcyjnym materiałem na żonę dla kawalerów w ich wieku i tyle.   :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Teraz to mam dylemat :D jak wezmę to będzie,że mam zaburzenia psychiczne,a jak wezmę w moim wieku to za pare lat zmieni mnie bo zbabcieje??? Grubo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co grubo? PRZY SOBIE  jesteś?    :P   a nie, to to żaden problem, ja chłopakom zawsze powtarzam, masz wybór, bierz młodszą i bierz od razu taką przy sobie, to ci już nie zgrubieje.       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Oj tam...grubo tu sobie poczyniacie :P skąd te aluzje i przywary zaraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daria , Sean Ci wszytko wytłumaczy ,zresztą jak nikt potrafi nazywać rzeczy po imieniu . :rolleyes:  Pamiętaj jednak ,że równolatek ,to  te same pokolenie ,ta sama muzyka ,moda , zabawa ,a nie brać kogoś  z 'bagażem '', doświadczeniem nazywanym ? ;)

 Nie piszę tego złośliwie ,ale naprawę w moim otoczeniu ,wśród rodziny ,znajomych nie ma ani jednego związku gdzie mężczyzna jest starszy jak 7 lat od kobiety .  Są za to dwa związki ,którym się z rezerwą przyglądam gdzie to kobiety są starsze około 10 lat od swoich chłopaków . ^^  

 

Ja tylko starałem się udowodnić że kobiety używające podpasek  już tylko i wyłącznie w celu problemów z nietrzymaniem moczu,   tongue.png     biggrin.png nie są atrakcyjnym materiałem na żonę dla kawalerów w ich wieku i tyle.   smile.png

 

Ach czyli u kobiet w pewnym wieku już mogą wystąpić pewne dolegliwości zdrowotne ,a u mężczyzn w zbliżonym wieku już nie ? Facet pewnie co rok to młodszy będzie ?  Cóż za trafna ocena . Tylko jak już na wątek zdrowotności wszedłeś ,to kobiety bardziej o zdrowie dbają jak mężczyźni ,i dobrze że jest potęp w medycynie i są pieluchomajtki ,bo co innego facet może ubrać jak zaworek zacznie przeciekać ?  :D

 

Tak jeszcze na marginesie . Zauważyłam u mężczyzn pewne zmiany w zachowaniu . Im facet starszy ,tym mniej poważny ,i niejednokrotnie gorzej się zachowuje jak 20-30 latek . Nie na próżno ktoś wymyślił powiedzenie ''głowa siwieje ,du..a szaleje ''.   :D   

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daria, Meg pierze Ci mózg,     :P   owszem nazywam rzeczy po imieniu, bo widzę że owijanie w bawełnę nic nie daje     :)  starszy facet to stabilność, poszanowanie Ciebie, praktycznie zerowe prawdopodobieństwo że zostawi Ciebie dla młodszej, bo i po co jak już taką ma, Meg mówi moda? nie bój żaby, modnie to Ty będziesz się ubierać, bo zazwyczaj taki facet nie żałuje swojej żonie na nic. Zabawa? sama napisała że starszy nie oznacza poważny, też się lubi bawić, lepiej niż jego młodsi koledzy     :P    :D Także teraz wybieraj sama, komu wierzysz, Seanowi czy Meg?     :P  chcesz żyć stabilnie czy siedzieć na beczce prochu?      :D Oczywiście dalej mówimy o różnicy którą sama akceptujesz te 10- 15 lat nie więcej.

Meg, ja tam nikomu w majtki nie zaglądam czy ma suche, jednak wszędobylskie reklamy w TV ile to procent kobiet po 40-tce ma problem z nietrzymaniem moczu doprowadził mnie do tego typu wniosków.     :)

 

 

Nie piszę tego złośliwie ,ale naprawę w moim otoczeniu ,wśród rodziny ,znajomych nie ma ani jednego związku gdzie mężczyzna jest starszy jak 7 lat od kobiety 

No to co Ty możesz wiedzieć o życiu pszczół, jak Ty w ulu nie byłaś?    :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Daria do póki kobiecie cycki nie zwisają do kolan to jest atrakcyjna dla każdego faceta :D
Zastanów się czy warto mieć takiego co jest 15lat starszy,bo wiesz pan w średnim wieku już szybko zadyszkę łapie do tego taki też już z rana nie budzi się z "powstańcem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popatrz jeszcze na dość znanego  Detektywa ,jak biedny robi z siebie idiotę ubiorem i stylem bycia  by nie wyglądać jak lamus przy sporo młodszej żonie . :D Dwudziestopiedziesięciolatek  :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Meg albo też kobiety jak się upiększają i stają się plastikowymi,sztucznie wygladajacymi...)
Co z tego,ze z wierzchu mlodka jak w środku już rdza :P

Ale czego się nie robi z rzekomej to miłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Potem chdzą takie Frankensteiny ;) zdeformowane jakieś nie wiadomo czy to chłop czy baba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zastanów się czy warto mieć takiego co jest 15lat starszy,bo wiesz pan w średnim wieku już szybko zadyszkę łapie do tego taki też już z rana nie budzi się z "powstańcem" :P

Taaaaaaa      :P    jeszcze oczy by Ci wybił jakbyś nie uważała.     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Mariusz prędzej serce mu stanie niż to drugie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to jeden i drugi wie to chyba sam po sobie, trudno chłopaki współczuje ale musicie się z tym pogodzić że nie wszyscy to mają.     :P     :lol:

Primo, Ty to chyba kawaler, nie chwal się tym tak bardzo że w tym wieku masz już tylko do mieszania herbaty, bo nic nie upolujesz.     :P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Daria do póki kobiecie cycki nie zwisają do kolan to jest atrakcyjna dla każdego faceta :D

Zastanów się czy warto mieć takiego co jest 15lat starszy,bo wiesz pan w średnim wieku już szybko zadyszkę łapie do tego taki też już z rana nie budzi się z "powstańcem" :P

Ansja na tym ten świat polega że facet zawsze może popsuć kobietę a kobieta ma dane tylko kilkanaście/dzieści lat żeby popsuć faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Niech się dalej dziewczyny oszukują bo dla nich 40lat na karku równa się babcia a facet w tym wieku może 20-to latki wyrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Noo , biorąc pod uwagę że na wsi większość tych 40 latków , to starzy kawalerowie , to mogą se najwyżej sztachetę a płota wyrwać . :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No to jeden i drugi wie to chyba sam po sobie, trudno chłopaki współczuje ale musicie się z tym pogodzić że nie wszyscy to mają. :P :lol:

Primo, Ty to chyba kawaler, nie chwal się tym tak bardzo że w tym wieku masz już tylko do mieszania herbaty, bo nic nie upolujesz. :P

Sean nie porównuj swojej żałosnej sytuacji do mojej. Kiepski z ciebie detektyw próbuj dalej może kiedyś uda się coś upolować tylko nie przesadzaj z niebieską pigułką tak jak radził tobie Mariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj