mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Eee , coś Mi się wydaje że na jakichś ułomków trafiasz , że tak sądzisz . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

To ty nie wiesz że kobiety są wymagające  ;) trzeba być do dyspozycji 24/dobę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Wiem i absolutnie nie widzę żadnych przeciwwskazań   . B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

To proste meza do lozka i wtedy trzeba zatrudnic kogos do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A jak się znudzi to zamiana  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę,że temat znowu umarł i jak tu siedzie i siedzę na tym forum to jednak nie ma tych dziewczyn z gospodarką i które szukają kogoś fajnego . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Wiesz,dziewczyny to szukają głównie takich co mają już dobrze ustawione wszystko.By nie musiały zbyt wiele pracować.
Może są dziewczyny,ktore szukają lecz sie ujawniają w tematach tylko zwyczajnie czekają aż jakiś chłopak do nich sam z siebie napisze.
Owszem z gospodarką też brakuje,bo to ciężka praca jest i tylko dla wytrwałych .Albo są z gospodarką i chętne by iść na gospodarkę ale już znalazły swojego rolnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Patrząc na twoją galerię-to wstyd by było cię do siebie zaprosić ;) ja tam do skromnych nie należę :D jednak spasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak zobaczysz u kogoś w galerii zdjęcie samolotu to też pomyślisz że ten samolot jest jego?    :P    :D a po drugie to coś chyba mylicie, albo się jest z kimś z uczucia, albo dla majątku, jednak wychodzi że teraz chyba ważniejszy widać majątek. Stąd te rozwody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Z tymi rozwodami to jednak jest coś na rzeczy, przy braku majątku  jest on zwyczajnie nieopłacalny tongue.png i teraz  gdzie tu szukać uczucia wacko.png 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Moim zadaniem o wiele lepiej sprawdzą się w czasie związki gdzie ludzie pochodzą mniej więcej z podobnych środowisk ,włącznie z majętnością .

Co do majątków ,miały one znaczenie i mają, a w dawnych czasach wręcz to majątki decydowały ,kto z kim weźmie ślub.   Zakochanie  Sean ,a dokładnie ,owe zmiany w mózgu utrzymują się około 7 lat ,a potem lepiej żeby coś wiązało  ,bo rozwód   :D .   :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

  Zakochanie  Sean ,a dokładnie ,owe zmiany w mózgu utrzymują się około 7 lat ,a potem lepiej żeby coś wiązało  ,bo rozwód   biggrin.png .   laugh.png

Przed upływam siedmiu lat bierze się duży kredyt i tak z cementuje związek że nie ma czasu myśleć o głupotach.   :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Sean co ty się uczepiłeś tego majątku i rozwodów? Wyraźnie napisałam,że mnie to nie rusza...a ty dalej blebleble...swoje :P nie wszystkie kobiety myślą o zakupkach i tylko przyjemnościach...codziennie na gospodarce coś trzeba naprawić,zakupić części,kogoś wynająć itd.też nie mam czasu myśleć o głupotach-więc nie sprowadzaj wszystkich kobiet do jednego worka - i to tyle ;)
żeczywiście nie jego nie czytałam komentarzy...ale to nie zmienia faktu,że już jest przyzwyczajony do luksusu i mógłby się rozczarować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za bardzo bierzesz wszystko zaraz do siebie i interpretujesz po swojemu, skąd wiesz że przyzwyczajony do luksusu jak to tylko praca? czyli co, kierowca służbowej limuzyny jest tak przyzwyczajony do luksusu że nie pokocha dziewczyny np, z Syrenką?  o czym my tu mówimy jak nie o majątku?     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Tak, tak, tak zaraz się dowiem,że białe to czarne-to ty wszystko generalizujesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Nawet  jeśli przyzwyczaił się do luksusu, to co, nie zejdzie do poziomu dostatku ? huh.png  Nie kumam.

 

Edit. Wydaje mi się że tu grają rolę uprzedzenia,  kompleksy i wymyślone teorie. Najlepiej spotkać się z takim gościem i poznać nieco bliżej :P

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Pigmei- a ty co papuga jego? Będzie chciał to bez kompleksów się obejdzie i bez uprzedzeń :P
Seanku- ja to mam teorię...ale zaraz znowu dostanę,że zbyt wszystko biorę do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Seanku- ja to mam teorię...ale zaraz znowu dostanę,że zbyt wszystko biorę do siebie  :D 

Nie no nie krępuj się, powiedz jaką masz tą teorię, chętnie posłucham.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Pigmei- a ty co papuga jego? Będzie chciał to bez kompleksów się obejdzie i bez uprzedzeń tongue.png

Seanku- ja to mam teorię...ale zaraz znowu dostanę,że zbyt wszystko biorę do siebie biggrin.png

 

Tak, już to widzę, bez kompleksu a z teorią tongue.png Zmień podejście a będzie Wam lżej w tej znajomości smile.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś może :D

Pani coś wie, niech Pani mówwwwwwwi.      :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

....wstydzę się... :lol:

Pigmmei nie ma żadnej znajomości-oddychaj chłopie głęboko...spokojnie oddychamy:) żebym nie musiała cię reanimować :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

....wstydzę się... :lol:

 

 

Oj przestań, ja już różne rzeczy widziałem.     :P     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Choć zdrowie już nie idealne to reanimować jeszcze nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj