mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Gość   
Gość

 

Nieco zmieniła się świadomość dzisiejszych mężczyzn, no cóż...

Przypuszczam, iż są bardziej rozleniwieni (diagnoza).... wszystko  można mieć od ręki.

Nie tylko u mężczyzn nastąpiła ta zmiana ,ponieważ u sporej części kobiet też . Zresztą ,życie to są tylko chwile ...i jedni chcą dla tech chwil żyć ,starać się inni nie . 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Oj, ale w czym problem, jest tu masa ogłoszeń rolników szukających kobiety, wystarczy do nich napisać. Na następny dzień już najpewniej mogą stac pod drzwiami.

 

 

 

Że to Panowie moją przeświadczenie o swojej wyjątkowości? Haha dobre

A czy to czasem nie kobiety oczekują adorowania ze strony tabunów facetów? Że to oni powini zaczynać i się starać, a one wystarczy, że są...?

MOże i niektórzy faceci są rozleniwieni, ale inni mają wiecej świadomości..., że kobieta to nie jakieś super wyjątkowe stworzenie za którym nalezy się uganiać i zabawiać tylko ktoś równy z mężczyzną. No mamy w końcu to równouprawnienie czy nie? :D

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

...czyli jeszcze nie dość, że wyjątkowi, to bardziej rozgarnięci..?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Oho, chyba wzięłaś sobie do serce moje słowa i już zaczynasz się starać o względy facetów, tylko nie przesłodź..., bo to tez nie dobre, ale na początek może być, wszak dopiero sie uczysz  :lol: 

Przynajmniej już nie leniwi... Czyżby refleksja wobec sugerowanych przez Ciebie tez, że to facet ma wszystko odwalić co sugerowało by...yyyno lenistwo, ale jednak po przeciwnej stronie? <_< 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ja to nawet mógłbym się ożenić ale przyszła żona musiała by pracować za mnie bo mi się nic nie chce robić:-)

 

kurde, mam tak samo :D :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Nigdzie nie napisałem, że to coś złego, aby się zabawić i sobie popukać bez zobowiązań...

do jehowych sie zapisz

 

Chyba sobie śnisz! Nigdy sie nie sfrajerowałem aby siedzieć z kobitą na stałe :lol:. A taki rzekomy oblatywacz jak ty siedzi jak mysz przy jednej dziurze :D ...

chyba jak kot

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo321    3

kurde panowie  troszkę  zastanówcie  się nad  własnym życiem bo  ono ucieka  wam   przez  palce  ...oddał   bym  wiele  żeby   spotkać   taką  kobietę  z  jaką  miałem  szczęście  przeżyć ten niestety  krótki  okres..w  którym  BYŁEM  SZCZĘŚLIWY.....niestety  nie  jesteście  wyjątkowi   macie  tylko zbyt  wygórowane  ambicje.. A   kobiety szybko  się uczą   i potrafią obsługiwać sprzęt  lepiej  od  was  wystarczy dać im  szansę  się  wykazać i  trochę cierpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A no właśnie, co z tymi jehowymi? Nie trzeba stawiać drinków?

A co jahowe dają gratis ??


Gratis? Naiwnys czy co? Za darmo żadna nie daje, zmienia sie tylko waluta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za dużo filmów oglądasz nocami, człowiek ma swoje potrzeby, tak jak jedzenie i picie tak i potrzeby seksualne. Słyszałeś o kimś takim jak singiel? Czy singiel równa się celibat? Może kobieta w danym etapie życia nie ma ochoty prać facetowi skarpetek, gotować i niańczyć dzieci tylko np pracować w profesji której poświęciła całą młodość ucząc się - i co taka kobieta nie ma prawa wg Ciebie uprawiać seksu ? A jak zrobi to z mężczyzną który jej się podoba to wg Ciebie szmata i cichodajka? Robi to dla kasy? Trochę zacofany jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko że tobie na stałe zostało :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ale oni chyba nie spożywają preparatu % więc raczej nie nadajesz się ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

A co jahowe dają gratis ??

nie wiem czy za darmo ale na pukaniu... do drzwi to oni znają się jak mało kto :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Za dużo filmów oglądasz nocami, człowiek ma swoje potrzeby, tak jak jedzenie i picie tak i potrzeby seksualne. Słyszałeś o kimś takim jak singiel? Czy singiel równa się celibat? Może kobieta w danym etapie życia nie ma ochoty prać facetowi skarpetek, gotować i niańczyć dzieci tylko np pracować w profesji której poświęciła całą młodość ucząc się - i co taka kobieta nie ma prawa wg Ciebie uprawiać seksu ? A jak zrobi to z mężczyzną który jej się podoba to wg Ciebie szmata i cichodajka? Robi to dla kasy? Trochę zacofany jesteś 

 

No niestety twój intelekt nie pozwolił Ci zrozumieć nic więcej, specjalnie wtrąciłem słowo o zmieniającej się walucie - aby dac do zrozumienia, że nie chodzi tylko o kase, a Ty jak zwykły prostak tylko to wywnioskowałeś. W małżeństwie też kosztuje toteż wielu woli wolnego strzelca, bo czasem wyjdzie taniej, ot nie trzeba prać choćby skarpetek ;). Gdzie ja komu coś bronie czy wyzywam od cichodajek? Przy okazji zdefiniuj kim dla ciebie jest szmata i cichodajka i czemu jest to dla Ciebie negatywne określenie.  A jak zrobi to za drinka to kim dla Ciebie jest? Szmatą, cichodajką, czy kochanką? Wiem, że ciezko ci to zrozumieć, ale mnie panienki, które można szybko i łatwo mieć nie interesują, tyle i tylko tyle.... ot poprostu słaby materiał na coś więcej... ;) Zycie nie kończy się na sexie Pawełku, bo Ty wszystko co tu piszemy sprowadzasz właśnie do niego  ;). A juz porównywanie go do jedzenia i picia jest smieszne. Jest to jakiś imperatyw, ale nie czysta potrzeba fizjolgiczna jak jedzenie czy picie, spróbuj je odstawić...

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zauważyłem że ciebie panienki nie interesują ale nie wiem czym tu się chwalić ?????  Nocne plotki z rozwódkami, najścia napalonych facetów.... Oj przypominasz  mi pewnego gościa z czasów szkolnych co go wszystkie dziewczyny uwielbiały a chłopcy omijali szerokim łukiem 

 

 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No, ale żeby nie wyszło, że się tym chwali to napisał o rzekomym koledze :lol: :lol: :lol: . Brawa dla Pawła za pomysłowość! :D

 

Nie dość, że ma dośc prymitywny tok myślowy ze skłonnościami do przeinaczania wypowiedzi, choć bardziej bym obstawiał problem ze zrozumieniem tekstu... To jeszcze udzieliła się dusza narcystyczna :lol:. 

 

Edit

Mi za to wyglądasz na zwykłego niedowartościowanego fantaste, który wszystkim w koło musi pisać jak to laski na niego lecą, ile ich zaliczył i na której randce. No bo kto normalny tak robi? Tez takich znam, a rozebranej dziewczyny to pewnie na oczy nie widzieli :lol:.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No Ty to często widywałeś przebierając się na WF w szatni damskiej  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

To jest jeszcze gorzej niż myślałem :lol:. Było chociaż zerknąć przez dziurkę od klucza do szatni to byś widział jak kobieta wygląda i nie fantazjował tyle  :D . Ty na więcej i tak nie miałbyś co tam liczyć :P

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apaczek    6

A może różnica między Panami polega na tym, iż jedni są hunterami, a inni wolą hunterki????? ;)

I

 

Poznać kobietę na polowaniu to musi być ciekawe doświadczenie :) Tylko trzeba wcześniej ustalić kto ma być myśliwym a kto zwierzyną łowną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A i z tym to róznie bywa, nawet jak się wychodzi z jednego założenia to po czasie można się zdziwić, że jest się opiekanym na własnym ruszcie  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj