mamusia33

szukam męża

Polecane posty

miglanc88    116

Chyba nie do końca wiesz koleżanko w co właśnie się wpakowałaś! Za chwile rzuci się na ciebie stado hien ... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia8728    1

Watpie :) mam 29 lat i jestem singielka .... mam rubensowskie kształty  i to pewnie przez to jestem singielka.... ale wiem czego chce i swoje wymagania tez posiadam :) hihihi ale dziękuje ze mnie ostrzegasz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Hej Ania z tej strony to jak z tymi facetami :) może ktos chętny mnie poznac bo szukam męża :) najlepiej sadownika ;-)[/qu

Szukaj a moze akurat sie znajdzie.
Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Dziewczyno czy jestes tak bardzo zdesperowana,czy cie cycki swedza

Niezwykle inteligentny tekst. Powinszować.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Dziewczyno czy jestes tak bardzo zdesperowana,czy cie cycki swedza aby tak ciach i "szukam meza",troche rozsadku i powoli sam jakis sie znajdzie.To nie super market,ze kazdy towar dostepny i tylko siegasz po niego z półki.

Aniu Przeczytaj dokładnie co napisała koleżanka, i zerknij raz jeszcze na temat wątku. Chyba wszystko jest dokładnie określone a ona wypowiedziała się wprost ,wiec nie rozumiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Miglanc czy szukam w sensie szukam nalezy az tak sie okreslac?Troszke dystansu do wszystkiego i z czasem powoli znajdzie sie ten jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

No coś mi się wydaje, że ten temat nie powstał po to, aby rozmawiać tu o rozkładzie jazdy PKP. Jak sama napisałaś że ta 2ga połówka sama się znajdzie t chyba od czegoś trzeba zacząć tak? ??? Dlatego posty koleżanki są zupełnie naturalne.

Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Drugie 0,5 na głowę to może być zbyt dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ansja to że edytowałaś swoją wcześniejszą wypowiedź skierowaną do koleżanki, nie znaczy, że nikt jej nie przeczytał......

Swoją wypowiedzią pokazałaś tylko, jaka to jesteś "tolerancyjna"

Wystarczy że pojawiła się konkurencja na horyzoncie i już pokazałaś swoje oblicze......... 

A koleżanka napisała w odpowiednim temacie, postawiła sprawę jasno czego oczekuje, ma swoje aspiracje, dlatego należy się jej szacunek za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Spokojnie, zdążyłem zacytować kluczowy fragment wypowiedzi koleżanki.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Darek zadna konkurencja,gdybys czasem zagladal i czytal moje inne posty troche bys sie wiecej z nich dowiedzial i znalazlbys juz odpowiedz.
Czasem nie nalezy az tak szukac oglaszajac sie bezpośrednio,niektore sprawy zdazaja sie samoistnie.
Dla formalności na af jestem aby zwyczajnie pisac i wyrazac swoje zdanie.
Jednak tak sie zlozylo,ze na chwile obecna nie jestem juz samotna i szukajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Darek szukasz zaczepki?Nie jestes chyba na bieżąco z tematem.Zerknij do tematu "dziewczyna na gospodarke" tam masz odpowiedz dosc konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  Darek znów ta Twoja urażona cnota  sie pokazuje, szukasz tylko pretekstu zeby na Anie ruszyć negatywnie.... mimo że zrobiła źle i troche zbyt wprost wyrazila opinie to nie powód bys zaraz robił sie uszczypliwy... może to przez ta afere ostatnią ;-) wykaż  się racja żona czyta posty ;)  udanego wieczory Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia8728    1

hmmmm .... Ja nie widzę nic w tym zlego co napisalam ..... nie widziałam koleżanki wypowiedzi poprzedniej ....Ale skoro jestem pelnoletnia kobieta wiedzaca czego chce od zycia to nie sadze ze "sieje" tu zgorszenie ;-)  Mam do siebie duzy dystans i naprawde szukam MĘŻA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj