mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ansja    747

Wy tutaj szukacie męża czy "popychacza" ? :D

To zalezy co kto chce i lubi to tak szuka,wybor duzy:  sa kajaki,kawa,rowery,wegiel i ziemniaki...

Pierw czy ten szukany sie sprawdzi przy robocie pozniej mozna pomyslec czy sie nada na meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

sa kajaki,kawa,rowery,wegiel i ziemniaki...

 

Pierw czy ten szukany sie sprawdzi przy robocie pozniej mozna pomyslec czy sie nada na meza :)

 

Na męża to trzeba by wypróbować w innej robocie.    :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Porządna dziewczyna nie pójdzie na "inną robotę"     :)   z taką trzeba się żenić.    :P    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są, to nie dinozaury że wyginęły.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie, szukać porządną, to trzeba być i samemu porządnym, a wtedy znajdą się te porządne.       :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Wszystkie "porządne" dopóki nie mają męża. Po kilku-kilkunastu latach małżeństwa zaczynają szukać "przygód". I to te "najporządniejsze" wydawać by sie mogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eder805    0

Dlatego w takich wyborach trzeba się kilka razy zastanowić, w końcu ten ktoś to ma być człowiek który będzie oparciem dla ciebie a ty dla niego... Dodatkowe obciążenie lepiej zostawić przy ciągniku, tam bardziej się przydaje :D
Tak przy okazji witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Dlatego w takich wyborach trzeba się kilka razy zastanowić, w końcu ten ktoś to ma być człowiek który będzie oparciem dla ciebie a ty dla niego... Dodatkowe obciążenie lepiej zostawić przy ciągniku, tam bardziej się przydaje :D

Tak przy okazji witam

Ha ha a co jak to obciazenie umie ciagnikiem jezdzic?...To ani traktora ani zony... zostanie tylko puste pole za stodola  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eder805    0

Dodatkowe obciążenie w sensie obciążniki :P ale ok... Prawda jest taka jak jedno drugiemu nie będzie pomagać to wszystko upadnie i to z dużym hukiem, w dodatku sam widzę u siebie na studiach że czasami obciążenie stanowią chłopaki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Wiesz,roznie to bywa czasem to i mezczyzna jest tym obciazeniem dla kobiety.

Wlasnie wspieranie sie i wzajemna pomoc w kazdej zyciowej chwili i sytuacji. Tylko ludzie nawet nam bliscy i dobrze znani czesto zawodza i to bardzo boli.Dlatego czasem zostac mozna wylacznie przy swojej pasji,ktora uszczesliwia i dopelnia nasze ambicje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eder805    0

Dlatego tak jak mówiłem, szukać trzeba dokładnie i wybierać mądrze... O matko, miałem coś dowiedzieć się o młodym rolnikom a doszedłem aż tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Kolejny przypadkowy zagubiony i trafił na czarną stronę af ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eder805    0

Powiem Ci że mimo że nie jestem tu gdzie trzeba to problem znalezienia drugiej połówki jest jak najbardziej aktualny, problemem jest jednak to że w tej chwili powinienem być bardziej skupiony na prowadzeniu ciągnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

O masz kawaler amator ha ha .To szukaj,bo tu panien wiele które czekają na oferty i chętne do poznania kogoś.
Uważaj na tym ciągniki,bo to diesel żebyś się nie zaczadzil na nim ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Pierwszą i drugą połówkę można znaleźć w każdym sklepie z działem monopolowym, ewentualnie u życzliwego sąsiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

ja do tematu jeśłi która szuka męża jestem otwarty na propozycje dziewczyny pisać zanim się rozmyśle 

Przeciez Ty juz masz chyba raczej dziewczyne ....Jest mila,zraca,ale dobra i pachnaca wodka ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Przeciez Ty juz masz chyba raczej dziewczyne ....Jest mila,zraca,ale dobra i pachnaca wodka ha ha

Była piękna, przeźroczysta a na imię miała czysta. Ze 40% miała może mniej... :D

 

 

 

Jak tam winko procenta nabrało czy jeszcze?

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj