mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Gość   
Gość

Bardziej powinien słodzić Ci ktoś inny     :)  dziwne że tego nie robi.       ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

hm . , . tak bywa :(  Ale sa inni ktorzy zawsze mnie doceniaja za co bardzo dziekuje  i wiedza jaka jestem pozytywna i zawsze usmiechnieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Weź skończ. Myślisz, że nie mam nic lepszego do roboty tylko wdawać się z tobą w jakieś dyskusje? To co pisałem, było to tylko porównaniem.wiec pomyśl co pier. ..isz. i z łaski swojej nie mieszaj ciągle tego tematu z polityką.

Jak widać nie masz nic lepszego do roboty. Nigdzie jakoś nie zauważyłem porównania, no i nie wiem gdzie tu mieszanie polityki? Bujną masz wyobraźnię młodzieńcze i niewyparzoną gębę- tyle tylko wynika z całego tego twego bełkotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Prosze sie z tym zapoznac .

K.k  Art.216.&.1. Kto zniewaza inna osobe w jej obecnosci albo chocby pod jej nieobecnosc,lecz publicznie lub w zamiarze,aby zniewaga ta do tej osoby dotarla,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolnosci.

&.2.Kto zniewaza inna osobe za pomoca srodkow masowego komunikowania sie ,podlega grzywnie,karze ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci do roku.

Zachowanie wulgarne moze sie takze kwalifikowac do naruszania dobr osobistych i godnosci drugiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

oj kolezanko taka sympatyczna jestes a po co te paragrafy chcesz nas straszyc?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

pajej nie wystraszyc absolutnie to jest tylko dla tych osob,ktore przekraczaja granice pisania i kierowania niepotrzebnych slow do drugiej osoby.

Odrobine wiedzy nikomu tez niezaszkodzi a nauczy :)

 

Ty mnie dobrze znasz to wiesz czy nalezy sie bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj zabka zabka ja to mysle ze taki te twoje zainteresowania to .do niczego dobrego cie doprowadza.

ps.nawet nie sadzilam a tu po jednym dniu juz kilka osob dodalo mnie do znajomych,wiecie jak zrobic kobiecie przyjemnosc ^^

zmienie się dla ciebie tylko tak za rok góra dwa ,bo jeszcze żem ułan dość młody i muszę swoje dopić a póżniej będe cały tylko dla ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Jak widać nie masz nic lepszego do roboty. Nigdzie jakoś nie zauważyłem porównania, no i nie wiem gdzie tu mieszanie polityki? Bujną masz wyobraźnię młodzieńcze i niewyparzoną gębę- tyle tylko wynika z całego tego twego bełkotu.

jeśli masz coś do mnie, to zapraszam na priv. I nie siej syfu w tym temacie. Panie dorosły i wszech wiedzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

UWAGA PILNE ! ! !

Poszukuje mezczyzny,ktory jest potulny jak koteczek i waleczny jak lew  :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Na co ci taki potrzebny przyznaj się :D

 

W gazecie piszą niania na gwałt potrzebna do dziecka :D

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi rownież miło :-)

I zazdroszczę. Ja rownież poznałam tu całkiem fajnego rozmówce i z chęcią bym sie z nim kiedyś kawy napiła, albo jak w Twoim przypadku wybrała na kajaki. Ciekawe co on na to :) Pozdrawiam

hmm miło mi to słyszeć tylę komplementów nie spodziewałem się kochana,to kiedy lecimy na kawkę,chodz ja bym wolał zabrać cie na bardziej romantyczną randkie  :lol:

jeśli masz coś do mnie, to zapraszam na priv. I nie siej syfu w tym temacie. Panie dorosły i wszech wiedzący.

będzie jaki dym czy mam rozpalić ognisko z opon??

UWAGA PILNE ! ! !

Poszukuje mezczyzny,ktory jest potulny jak koteczek i waleczny jak lew  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Sam ciągniesz temat...

no tak faktycznie jesteś wzorowym obywatelem. Gdzie mi do ciebie, skoro zawsze masz rację . mówią, że zawsze mądrzejszy ustępuje . Tak że zwracam honor ruro. ... pff. Baw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Kochane skarby,zawsze jestem życzliwie do każdego nastawiona i Ci którzy znacie doskonale o tym wiecie.
Są w życiu chwilę gdzie czasem wszystko traci sens,lecz można pokonać wszelkie zwątpienia,kłótnie,nienawiści.Życie jest zbyt krótkie i piękne aby tracić czas na banaly.

Nasz jeden z kolegów z forum nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Damian masz skrzynke zablokowana,takie szczegoly na priv.

Zetorki nigdy nie wiemy co nas spotka kolejnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak w temacie, tylko szukam żony :P
Pozdrawiam wszystkie wolne panny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Jak w temacie, tylko szukam żony :P

Pozdrawiam wszystkie wolne panny :D

Zrób lepsza ta autoreklame.Napisz jakie wymagania to szybciej sie zgłoszą odpowiednie kandydatki.

Z tym,że teraz blacharstwo sie liczy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj