mamusia33

szukam męża

Polecane posty

artur125    1327

ja pier**le, co wy robicie? Żal czytać ;)

Dziewczyny przeprosić się natychmiast

A Darek, rzadko zaglądasz ale jak już wpadniesz to z igły zrobisz burdel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Artur kiedyś w innym temacie pisałam,że sposób myślenia każdy ma inny,nie wszyscy mają poczucie humoru.

Gdy zakłada sie kask...Zaczyna inaczej patrzeć sie na świat.
Z laskami jest odwrotnie niż z VTEC_iem... im mniej wałków tym lepiej :)

Może sie chłopaki z tym zgodzicie...

Edytowano przez AnnaHejniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jeśli już chcesz zabłysnąć to poczytaj w którym zdaniu mogłem go urazić. Osobiście jako do człowieka i jego postępowania nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Po 2 nie raz sam w wywiadach śmiał się ze swojej postury, co świadczy o wielkim dystansie do siebie. Napewno większym który posiadasz ty i twoja kinder-mafia

Jeśli posiadał byś troszeczkę rozgarnięcia to zrozumiał byś, że chodzi o zdanie które zacytowałem (ot jakie to niespodziewane), to że on żartował ze swego wyglądu nie upoważnia cię do tego samego. No i te swoje dziecinne podwórkowe zwroty jakoś nie robią na mnie wrażenia- świadczą raczej o tobie.

Samo to, że mówisz o zmarłym powinno być już podstawą do jakiegoś szacunku w wyrażaniu się o tej osobie, jeśli tego nie rozumiesz to każdy ma podstawę by nazwać cię zwykłym hamskim gówniarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

daremw cos sie tak doj**al do niego ? To ze zasugerowal ze Andrzej nie byl Modelem to chyba wszyscy o tym wiedzieli i widzieli, nawet on sam..To ze byl sloko gosciem tez kazdy wiedzial, wiec po ch*j ta spina ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Coś pomału wychodzi to jakie są naprawdę te nowinki w temacie.

 

Ania jest zawsze prawdziwa i  nie szuka nowych wrażeń jak to się czasem obserwuje chociażby w tym temacie.

Takiej drugiej Ani to nie znajdzie i trochu szkoda że już tam znalazła sobie kogoś :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Jeśli posiadał byś troszeczkę rozgarnięcia to zrozumiał byś, że chodzi o zdanie które zacytowałem (ot jakie to niespodziewane), to że on żartował ze swego wyglądu nie upoważnia cię do tego samego. No i te swoje dziecinne podwórkowe zwroty jakoś nie robią na mnie wrażenia- świadczą raczej o tobie.

Samo to, że mówisz o zmarłym powinno być już podstawą do jakiegoś szacunku w wyrażaniu się o tej osobie, jeśli tego nie rozumiesz to każdy ma podstawę by nazwać cię zwykłym hamskim gówniarzem.

Weź skończ. Myślisz, że nie mam nic lepszego do roboty tylko wdawać się z tobą w jakieś dyskusje? To co pisałem, było to tylko porównaniem.wiec pomyśl co pier. ..isz. i z łaski swojej nie mieszaj ciągle tego tematu z polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
Drugiego Andrzeja Leppera już nie ma :(

 

 

 

To był pierwszy post w którym był wspomniany Andrzej Lepper.Więc troszkę bardziej przemyślane wypowiedzi proszę pisać,bo ktoś może to wziąć jako naruszanie godności.Tym bardziej,że to nie temat o polityce.

Luki zapytaj Ole,bo ona o nim wspomniała to ma szansę sie teraz wykazać wiedza. :)

 

 

Aniu widzę, że próbujesz mnie atakować w każdej jednej wiadomości skierowanej do mnie. Skąd w Tobie tyle jadu? Boisz się konkurencji? Nie martw się, ja nią nie jestem i w przeciwieństwie do Ciebie nie będę odpowiadać na te słowne potyczki, bo dla mnie to zbyt dziecinne. Każda jedna wiadomość skierowana od Ciebie do mnie ma na celu ośmieszenie mnie i upokorzenie. Naprawdę jesteś taką złośliwą kobietą? W takim razie współczuję ludziom z Twojego otoczenia. Wspomniałam o Andrzeju Lepperze, a Ty teraz próbujesz tu rozpętać jakąś gównoburze i zgonić wszystko na mnie. Pewnie gdybym nie wiedziała kim jest ten człowiek to nawet bym o nim nie wspomniała - swoją drogą z mojej wypowiedzi inteligentny człowiek wywnioskuje, że nie miałam nic złego na myśli. Nie mam zamiaru być gwiazdą AF o którą każdy by się tu ubiegał, a widzę, że Ty chyba do tego dążysz i próbujesz postawić się w dobrym świetle ośmieszając innych, ale wiesz co? Działa to zupełnie odwronie. Pokazujesz tylko ile w Tobie nienawiści, zazdrości i złośliwości. To była ostatnia moja wiadomość do Ciebie i nie życzę sobie, abyś Ty kierowała swoje wypociny do mnie oraz poruszała mój temat w jakimkolwiek poście. Adieu

oj dziewczyny po co te złośliwości? Ania jest fajna dziewczyną, ola nie znam Cie ale mysle ze ty tez wiec, poprostu nie dogadujecie sie ,ale po co takie złosliwości to nie rozumiem, lepiej skupcie sie na szukaniu męża, a w tym złosliwosci nie pomagaja bo chłopaki nie lubia takich złośnic :)


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Zachęcam do zmiany tematu :D Porozmawiajmy może o tym, czy udało sie Wam juz poznac na tym forum kogoś wartego uwagi z kim chcielibyście umówić sie na kawę w życiu realnym? :)


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Master zawijaj rekawy i odbijaj bądz mężczyzną:-)

 

Luki nic na siłe, a swoją drogą ty coś wiesz więcej chyba :D

 

 

 

 

Było by z kim się umówić tylko że nie pijam kawy no chyba że zborzową :D

 

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Jak kolega wyżej napisał też nie pije kawy ale z przyjemnością umówił bym się i ja wypił w miłym towarzystwie:-)

Master nie wiem o czym muwisz pisz jaśniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Może być i zbożowa, albo soczek pomarańczowy. Co kto woli :D


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zachęcam do zmiany tematu :D Porozmawiajmy może o tym, czy udało sie Wam juz poznac na tym forum kogoś wartego uwagi z kim chcielibyście umówić sie na kawę w życiu realnym? :)

 

Miło mi poznać koleżankę :)

Tak, udało mi się poznać na forum osoby wartościowe oraz umówić się z nimi na kawę a nawet m.in na kajaki B)

pozdrawiam ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Coś pomału wychodzi to jakie są naprawdę te nowinki w temacie.

 

Ania jest zawsze prawdziwa i  nie szuka nowych wrażeń jak to się czasem obserwuje chociażby w tym temacie.

Takiej drugiej Ani to nie znajdzie i trochu szkoda że już tam znalazła sobie kogoś :unsure:

Dzieki,ale tak mam i o tym wiesz,mowie co mysle bez czajenia sie :)

Przypominam,ze podkarpacie to kraina winem plynaca takze Master spiesz sie zeby inni nie wypili :)

Pajej gdzie mi tam zlosci w glowie,jak przeciez wiadomo,ze to szkodzi urodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Miło mi poznać koleżankę :)

Tak, udało mi się poznać na forum osoby wartościowe oraz umówić się z nimi na kawę a nawet m.in na kajaki B)

pozdrawiam ciepło..

Mi rownież miło :-)

I zazdroszczę. Ja rownież poznałam tu całkiem fajnego rozmówce i z chęcią bym sie z nim kiedyś kawy napiła, albo jak w Twoim przypadku wybrała na kajaki. Ciekawe co on na to :) Pozdrawiam


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To się zaprasza taką osobę na kawę albo kajaki. No chyba, że czekasz aż się sam domyśli.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230


Mi rownież miło :-)
I zazdroszczę. Ja rownież poznałam tu całkiem fajnego rozmówce i z chęcią bym sie z nim kiedyś kawy napiła, albo jak w Twoim przypadku wybrała na kajaki. Ciekawe co on na to :) Pozdrawiam

Jestem pewien że nie będzie miał nic przeciwko i się zgodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzieki,ale tak mam i o tym wiesz,mowie co mysle bez czajenia sie :)

 

Ty tak, ale coś ten Twój  {przyszły, były} jakiś niezdecydowany w obronie swojej dziewczyny.      :)   Nie chce podpaść nowej koleżance?   :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Witaj Sean,,,Milo Cie widziec,nareszcie wrociles :)

Co tam u Ciebie ?

 


Aroniowka juz sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciebie również miło widzieć Aniu.      :)   Zresztą ładną dziewczynę zawsze miło widzieć.      :P    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Może być i zbożowa, albo soczek pomarańczowy. Co kto woli :D

 

Pomarańczowy to uwielbiam litrami by się to chlało :D

 

Dzieki,ale tak mam i o tym wiesz,mowie co mysle bez czajenia sie :)

Przypominam,ze podkarpacie to kraina winem plynaca takze Master spiesz sie zeby inni nie wypili :)

 

 

Wiem  i m. in. za co cię cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ciebie również miło widzieć Aniu.      :)   Zresztą ładną dziewczynę zawsze miło widzieć.      :P    :)

Oj slodzisz mi i to bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj