mamusia33

szukam męża

Polecane posty

OlaOlla    14

ja to bym taką Ole chętnie porwał na wieś :D Obie strony by były zadowolone :lol:

Jestem otwarta na wszelkie negocjacje :D


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

ja to bym taką Ole chętnie porwał na wieś :D Obie strony by były zadowolone :lol:

ale w grę wchodzi porwanie dla okupu? 0la pozwiedza, tobie parę groszy wpadnie i każdy happy. ..he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Część Robaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

A wiesz to tu to tam :D mam rozumieć ze Teskniles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Jestem otwarta na wszelkie negocjacje :D

Jak to negocjacje? Spełniam Twoje wszystkie wymagania :D . A potrzebuje na już dwie osoby, na kombajn ziemniaczany. I liczę na to że się dogadamy. Będzie dobrze to zostaniesz na zawsze :lol:

 

A wiesz to tu to tam :D mam rozumieć ze Teskniles :P

 

czy tęskniłem? nawet nie chcesz wiedzieć ile nocy nie przespałem, myśląc co tam u Kasi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ooo to cud ze Ty jeszcze żyjesz po tylu nie przespanych nocach :D
Choć Jasia przytuli Cię do cyca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Brykalam sobie po świecie , a właściwie szukałam swojego miejsca na ziemii ;)
I znalazłam 7 km od mojego miejsca zamieszkania znalazłam swoją miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ooo to jeśli pociągaja cię faceci o wyglądzie Andrzeja ,to musisz być strasznie zdesperowana hi hi.

Byłbym wdzięczny gdybyś powstrzymał się od żartów na temat tej osoby. Nie wygląd świadczy o wartości człowieka, no i przede wszystkim jest to osoba zmarła więc trochę wyczucia i taktu, druga sprawa, że jako rolnik powinieneś mieć do niego jakiś szacunek bo nikt tak wiele nie starał się robić dla rolnictwa jak on i zapewne na osobę jego pokroju poczekamy sobie jeszcze wiele lat, jeśli wogóle ktoś taki jeszcze pojawi się na wysokim stanowisku. Także pohamuj się w swoich żartach, bo nie o każdym a zwłaszcza zmarłym wypada żartować.

To tyle tytułem powitania po mojej długiej nieobecności i zapewne niektóre osoby "niesamowicie stęskniły się" za mną.

Widzę, że Anna tutaj rozkręciła trochę temat, lecz cóż za Ola której jeszcze nie zdążyłem zawrócić w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Witaj daremw,dawno Cię nie widziałam i nie słyszałam.Tak trochę rozkrecilam ludzi.
Z Andrzejem temat zaczęła Ola,która nie wie może kim ten człowiek byl,więc przyblize postać Pana Leppera.
Andrzej Lepper byl człowiekiem dumnym z honorem i ambicjami dużymi,sprytnym,odwaznym,pracowitym,dużo sie uczył.Zawsze szukał rozwiązań dobrych,gdy pojawiały się problemy,i pomocy u innych gdy miał trudności w pokonywaniu przeszkód jakie sie pojawiały..Był nie tylko politykiem lecz również rolnikiem i osoba otwarta na wszelkie horyzonty.Może niektórzy uważali go za osobę niezrównoważona psychicznie przez to co czasem porywczo robił i mówi,lecz zawsze kierował się walecznoscia dla dobra spraw ogolu.



==Każdy odruch dobrej woli i harmonijnej pogodnej myśli,skierowanej do wszystkiego co nas otacza i ludzi,opłaca się stokrotnie:wtedy otrzymujemy w zamian ten sam rodzaj energii płynącej ku nam.Czym promieniujemy tym sie nasycamy.
Każdego moze ogarnąć zniechęcenie,każdy człowiek może sie mylić.Gniew rani serce i niszczy umysł.Pochopne działania sprawiają cierpienie =
To moja specjalna dedykacja :)

Edytowano przez AnnaHejniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Byłbym wdzięczny gdybyś powstrzymał się od żartów na temat tej osoby. Nie wygląd świadczy o wartości człowieka, no i przede wszystkim jest to osoba zmarła więc trochę wyczucia i taktu, druga sprawa, że jako rolnik powinieneś mieć do niego jakiś szacunek bo nikt tak wiele nie starał się robić dla rolnictwa jak on i zapewne na osobę jego pokroju poczekamy sobie jeszcze wiele lat, jeśli wogóle ktoś taki jeszcze pojawi się na wysokim stanowisku. Także pohamuj się w swoich żartach, bo nie o każdym a zwłaszcza zmarłym wypada żartować.

To tyle tytułem powitania po mojej długiej nieobecności i zapewne niektóre osoby "niesamowicie stęskniły się" za mną.

Widzę, że Anna tutaj rozkręciła trochę temat, lecz cóż za Ola której jeszcze nie zdążyłem zawrócić w głowie?

jeśli już chcesz zabłysnąć to poczytaj w którym zdaniu mogłem go urazić. Osobiście jako do człowieka i jego postępowania nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Po 2 nie raz sam w wywiadach śmiał się ze swojej postury, co świadczy o wielkim dystansie do siebie. Napewno większym który posiadasz ty i twoja kinder-mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
Drugiego Andrzeja Leppera już nie ma :(



To był pierwszy post w którym był wspomniany Andrzej Lepper.Więc troszkę bardziej przemyślane wypowiedzi proszę pisać,bo ktoś może to wziąć jako naruszanie godności.Tym bardziej,że to nie temat o polityce.
Luki zapytaj Ole,bo ona o nim wspomniała to ma szansę sie teraz wykazać wiedza.:)
Edytowano przez AnnaHejniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Aniu widzę, że próbujesz mnie atakować w każdej jednej wiadomości skierowanej do mnie. Skąd w Tobie tyle jadu? Boisz się konkurencji? Nie martw się, ja nią nie jestem i w przeciwieństwie do Ciebie nie będę odpowiadać na te słowne potyczki, bo dla mnie to zbyt dziecinne. Każda jedna wiadomość skierowana od Ciebie do mnie ma na celu ośmieszenie mnie i upokorzenie. Naprawdę jesteś taką złośliwą kobietą? W takim razie współczuję ludziom z Twojego otoczenia. Wspomniałam o Andrzeju Lepperze, a Ty teraz próbujesz tu rozpętać jakąś gównoburze i zgonić wszystko na mnie. Pewnie gdybym nie wiedziała kim jest ten człowiek to nawet bym o nim nie wspomniała - swoją drogą z mojej wypowiedzi inteligentny człowiek wywnioskuje, że nie miałam nic złego na myśli. Nie mam zamiaru być gwiazdą AF o którą każdy by się tu ubiegał, a widzę, że Ty chyba do tego dążysz i próbujesz postawić się w dobrym świetle ośmieszając innych, ale wiesz co? Działa to zupełnie odwronie. Pokazujesz tylko ile w Tobie nienawiści, zazdrości i złośliwości. To była ostatnia moja wiadomość do Ciebie i nie życzę sobie, abyś Ty kierowała swoje wypociny do mnie oraz poruszała mój temat w jakimkolwiek poście. Adieu


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Olu odpowiem krótko,krytykujesz mnie bez podstawnie,nic o mnie nie wiesz.Pierw poznaj kogoś później się wypowiadaj na czyjś temat.Teraz sama pisząc w ten sposób nie znając mnie z góry skreslasz. oraz zamiast wykazac chec poznania to od razu oceniasz kogos bezpodstawnie.

A w tych tematach co sie pisze trzeba mieć więcej dystansu i poczucia humoru.

Zazdrosna o nikogo nie jestem i nie byłam.

Konkurencji tez nie boję się,bo aby mieć tego swojego "rolnika"nie musze szukać,bo mnie już on sam znalazł.

W zyciu sa wazniejsze wartosci ktorymi nalezy sie kierowac,niz istnienie na portalach aby istniec.
A Pana Leppera bronie z przyczyn prywatnych i osobistych.

Edytowano przez AnnaHejniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Z wielu dziewczyn które znam z tego forum, zawsze odnosiłem wrażenie, że są to mile ugodowe i mało konfliktowe osoby. A tu proszę tipsy w ruch xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Miglanc ja sie bic o Ciebie nie zamierzam.Tez klocic sie tu nigdy z nikim nie klocilam :) 

Zreszta chyba mnie znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

ale nikt tu nie wspomina o biciu się dla 2 -giej osoby. po prostu jest to publiczne forum i każdy może wyrazić swoją opinię jeśli się mu coś zarzuca. lepiej wrócić do tematu a nie się nawzajem nakręcać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Bo to jest zależne co kto sobie w głowie uroil :)
Tak miglanc przyszły były mężu,szukam Cię i szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

[quote name="AnnaHejniak" post="1864973" timestamp="1473325997"
Luki zapytaj Ole,bo ona o nim wspomniała to ma szansę sie teraz wykazać wiedza.:)



Co w związku z tym że wspomniała to raczej dobrze że pamięta o zmarłych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj