mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianos95    436

Wiecie jak sie pisze z kims z internetu to na poczatku sie jednak bardziej uwidacznia charakter jak ktos pisze i wogole bonie wypada w 2 zdaniu pytac o zdjecia to raz dwa ze t jednak"normalnosc" jest bardzo zapomniana i jednak nie tak łatwo znalezc kobiete dziewczyne co nie pyta czy jezdzisz autem z czterema obraczkami albo czy masz 3 pietrowy dom.

No chyba ze ktos sie zeni dla kasy bynajmniej znam z 10 małzenstw które tak zrobiły i nie tylkopoleciały kobiety na kase a równiez meżczyzni wiec nie ma ujednolicac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Te 10 małżeństw to na czole napisane mają, że dla kasy?

Ja znam jedno już z 30letnim stażem, ale nie dla kasy tylko dla hektarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Te 10 małżeństw to na czole napisane mają, że dla kasy?

Ja znam jedno już z 30letnim stażem, ale nie dla kasy tylko dla hektarów

 

Nie nie maja napisane na czole ale wiekszosc sie do tego sama przyznała po %% i to zawsze ta lepsza połowka o ile tak to mozna nazwac wiadomo ze jak ktos sie zeni dla jakiego zysku dla kasy czy jak mowisz hektarów a nawet wygodnego zycia to raczej musza byc razem co innego z miłosci wtedy mniej sie na to patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Być może po alkocholu przechodzi jego komputer w tryb podrywanie i możliwość zagadania do dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

zetorlublin Ty to lepiej opowiadaj co tam u Ciebie się pozmieniało, bo dawno nie pisałeś w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie co a powiem że ok jest, ba nawet bardzo dobrze i w biznesie i w życiu prywatnym, trochę tęskni się za swoją lepszą połową  ba nawet bardzo tęskni widujemy się jak się da i kiedy ale nie długo bo od czerwca będzie przy mnie cały czas:) Trochę nerwówka już jest bo idą przygotowania pomału do ślubu i wesela, i pomału robimy sobie gniazdko wspólne, także warto czekać na tą jedną jedyną miłość, a zakochanym i tym zauroczonym, co powiedzieć hm moja rada taka kujcie żelazo póki gorące i nie zastanawiajcie się nad tym jak będzie bo co ma być to będzie ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega i dobry znajomy się spytał co u mnie słychać, to grzecznie i kulturalnie odpowiedziałem mu co u mnie słychać, nie widzę tutaj abym miał się czymś chwalić a napewno z tobą dzielić się informacjami nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

coraz więcej ludzi na forum, którzy nie rozumieją słów grzecznie i kulturalnie ;) . Ale nawet z buraka jest pożytek :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Kolega i dobry znajomy się spytał co u mnie słychać, to grzecznie i kulturalnie odpowiedziałem mu co u mnie słychać, nie widzę tutaj abym miał się czymś chwalić a napewno z tobą dzielić się informacjami nie będę

 

Czytam i gratuluje. Jednak trzeba miec nadzieje i samemu troche wykazac sie,ze mozna miec to czego kazdy pragnie

Rozwodem też się pochwalisz?

Zmien dysk i zrob restart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie co a powiem że ok jest, ba nawet bardzo dobrze i w biznesie i w życiu prywatnym, trochę tęskni się za swoją lepszą połową  ba nawet bardzo tęskni widujemy się jak się da i kiedy ale nie długo bo od czerwca będzie przy mnie cały czas:) Trochę nerwówka już jest bo idą przygotowania pomału do ślubu i wesela, i pomału robimy sobie gniazdko wspólne, także warto czekać na tą jedną jedyną miłość, a zakochanym i tym zauroczonym, co powiedzieć hm moja rada taka kujcie żelazo póki gorące i nie zastanawiajcie się nad tym jak będzie bo co ma być to będzie ;)

co za brednie,nie wiem ile trzeba wychlać żeby takie smuty prawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

co za brednie,nie wiem ile trzeba wychlać żeby takie smuty prawić

Kolega grzecznie odpowiada na zadane pytanie.

Raczej twoje życie smutne skoro tylko preferujesz i prezentujesz sobą wyłącznie by się opic i innym przykrości robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

U mnie co a powiem że ok jest, ba nawet bardzo dobrze i w biznesie i w życiu prywatnym, trochę tęskni się za swoją lepszą połową ba nawet bardzo tęskni widujemy się jak się da i kiedy ale nie długo bo od czerwca będzie przy mnie cały czas:) Trochę nerwówka już jest bo idą przygotowania pomału do ślubu i wesela, i pomału robimy sobie gniazdko wspólne, także warto czekać na tą jedną jedyną miłość, a zakochanym i tym zauroczonym, co powiedzieć hm moja rada taka kujcie żelazo póki gorące i nie zastanawiajcie się nad tym jak będzie bo co ma być to będzie ;)

Gratuluję Zetorku ;) no a rada idealna taka życiowa wiem z własnego doświadczenia :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Czy to jeszcze aktualne? Ja jestem chętny powaznie. Zapraszam na priv to się poznamy bliżej :)

Na co chetny? Pod namiot czy kopeczke siana na wczasy?

U mnie to jeszcze darmowe oranie pola plugiem konnym jednoskibowym gratis w pakiecie wypoczynkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Panie wyjaśnijcie mi stwierdzenie, że kobiety lecą na hektary :) ? Podczas tych żniw widziałem i słyszałem wiele, w polu i na skupie. I na skupie i w polu dziewczyny rolniczki, ale takie do 30 lat, młode chętne pracy, ładne, nie głupie. Dla mnie takie coś to nowość, bo nie mieszkam na wsi, ale powiedzmy "wychowany" więcej czasu w mieście, ale co wolne czy weekend na wieś, a okres żniwny 3-5 tygodni - żeby pokosić te hektary :)

Spotykałem Panie na skupie, które wiedziały dokładnie co to wilgoć zboża, % białka i gluten by przeszło jako pszenica konsumpcyjna.. gdy mnie taka Pani spytała "jaka odmiana, jakie nawozy i klasa pola, że takie ładne parametry ma ta pszenica?" ... uśmiech na mojej twarzy i odpowiedziałem, a rozmowa poszła i poszła czekając na kolejkę do wysypania zboża, rozmawialiśmy trochę, i spytała ile mam pola, że taki ciągnik przyczepa tandem (szok, że zna nazwę), jak powiedziałem, że swojego 100, a reszta dzierżawa i usługi w sumie z 200 będzie to powiedziała "nieźle, wiesz..kobiety lecą na hektary he he" - nie wiedziałem co pomyśleć.. moja kolej była i pojechałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Na co chetny? Pod namiot czy kopeczke siana na wczasy?

U mnie to jeszcze darmowe oranie pola plugiem konnym jednoskibowym gratis w pakiecie wypoczynkowym :)

 

:lol: :lol: :lol:

heheheh w tym temacie to czasem można się usmiać na maxa

JA rozumiem, że panowie mają problem z poznaniem kobiety, ale Panie, Wy :) ? Przecież płeć piękna ma to i owo

 

Bo teraz większość szuka ideałów i jest jak jest a na ostatku trafiają na takich że jest płacz i lament.

Zupełnie inaczej jest tutaj w USA , ludzie są bardzo mili i do kazdego życzliwie nastawieni , bynajmniej tutaj gdzie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega grzecznie odpowiada na zadane pytanie.

Raczej twoje życie smutne skoro tylko preferujesz i prezentujesz sobą wyłącznie by się opic i innym przykrości robić .

za swoje pije i bede pić dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Śmiało , tak trzymaj , a spróbuj może pić jeszcze więcej :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj