mamusia33

szukam męża

Polecane posty

daremw    128

Nie wiem gdzie w mieście byłeś ale w dużych miastach w airmaxach możesz zobaczyć i osoby po 30.

 

Ale ja nigdzie nie napisałem że starsi nie chodzą w nich, zauważyłem jedynie, że te airmaxy to jakaś obsesja małolatów w miastach- zwłaszcza większych, pierwsze zazwyczaj przy opisie osoby pojawia się: w airmaxach. A ja mam głęboko w czterech literach czy to airmaxy czy trampki za 20 zł. To jakaś chora obsesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

o proszę, jak znalazł o mnie :) ray-bany nawet mam.., a krowy się gdzieś ustawi jeśli to taka konieczność ;). Ze mnie taki trochę rolnik hmm odbiegający od standardu, no wiecie choćby te ray-bany (serio), fajne ciuchy, auto też nie zgorszę, jakieś wypady do galerii, zresztą nie tylko z rolnictwa żyję, inna sprawa, że ze mnie taki trochę nerd, a i imprez nie trawię, ale zachować sie potrafię jakby co... Nigdy za spódniczkami nie latałem i latał nie będę, samemu tez nie musi być źle ;) i jak koleżanka tyle pisze o wymaganiach to warto było by napisać co oferuje swoją skromną osobą.... Ciężko mi tak ocenić koleżankę (bo z tymi Airmaxami to już obciach totalny...), zwykła blachara czy poprostu od taka bezpośrednia babka znająca swoją wartość i tym sposobem przesiała sporą część chłopaków, albo tylko przy klawiaturze taka mocna...Oczywiście życie to wszystko zweryfikuje i najpewniej wymagania się obniżą hehe, ale czemu nie ma ich jakiś mieć? Kiedyś mnie tez wkurzała taka powierzchowność kobiet, ale się już do tego przyzwyczaiłem, zresztą one lubią dużo pisać o swoich wymaganiach, ale prędzej czy później powietrze i tak zejdzie jak latka przyjdą albo samotność ;). W każdym bądź razie mnie specjalnie swoim anonsem nie zraziła ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co to te airmaxy???

 


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Czy to nie tzw. gadżeciarstwo? B)  -w przerwie na obiad dodam 2grosze.

Buty typu adidas itp skończyłam nosić na etapie podstawówki, kiedy to nie ja decydowałam o zakupie.

Za to umiłowałam sobie nirvanki, które będę nosić do końca życia :P

 

P.S. "O gustach się nie dyskutuje..."

Sprawy sercowe a sprawy rzeczowe, co ważniejsze?

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

 A trzeba z Tobą chodzić ?? 

Dobre :P. Jak taka na poziomie, to ciekawe czy wie z czego ten cytat i jaki kontekst. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Dopóki nie napisaliście co to są te airmaxy to byłem święcie przekonany, że jej o dysze od opryskiwacza chodzi, kurde chyba jestem zacofany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

jutro po ciebie jestem zabiorę cię na randkę prawie nową betą III pod gsa,postawię wiśniówkę,wypijemy pojadymy pod remize,mam bydło 150 szt hektarów 200 pod hipoteką,brak zdolości kredytowej,ale jeden problem dzieli nas haków masz za mało jak byś miała sto to jeszcze jeszcze a tak chyba nic z tej miłośći nie będzie jedna noc pod gesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Normalnie... ballada :P:D :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Dysze czy buty? :-D

 

kazdy testuje co chce a że kolego testujesz w/w rzeczy .. fajnie :P

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Aż musiałem sobie wpisać co tą są te airmaxy :D Nie pasuje mi tu wiek 25 lat.. nie te myślenie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Gdybym wiedziała, że po moim poście nastąpi taki odzew na forum to nie kopiowałabym mojego postu i wklejała na 4 tematy... ;) No cóż odpisze tutaj jak ktoś będzie chciał przeczytać to i tak znajdzie :)

Widzę, że nie wszystkim było "po drodze" z maturą z j.polskiego a już szczególnie z czytaniem ze zrozumieniem ;) Dlatego też muszę "rozwinąć" mój poprzedni post, który i tak był już dość długi... Oczywiście żeby nie było nie zaprzeczam niczemu co wcześniej napisałam. Pisałam że szukam chłopaka, z którym mogłabym iść na wesele do koleżanki a w przyszłości może byśmy się bardziej "zakolegowali" (lub też nie....). Pisałam, że z hektarami bo sama interesuje się rolnictwem i w przyszłości też chciałabym prowadzić gospodarstwo tylko może trochę większe ;P z tego co pamiętam nigdzie nie pisałam, że ma to być 100ha (dla kogoś kto ma niecałe 4 to nawet 10 to dużo) przy czym oczywiście nie miałabym nic przeciwko ;P Jeśli chodzi o hodowle bydła to może dlatego że często miałam z bydłem do czynienia i umiem się z nim obchodzić :) Co do airmaxów i raybanów to też nie pisałam, że taki chłopak miałby je mieć (sama nie mam) raczej miałam na myśli to żeby w miarę "orientował" się w modzie i nie chodził w "spodniach po pachy" i "skarpetkach po kolana" :P  A i co do wyglądu to napisałam tylko, żeby nie był gruby to chyba wszystko. Tak więc nie koniecznie książę na białym koniu ale i takim nie pogardzę :)

I tak jakby ktoś jeszcze nie wiedział te wszystkie "buźki" to dlatego żeby niektóre rzeczy brać trochę z przymrużeniem oka ;)

ps. do dziewczyn i nie tylko, ta która nie chciałaby przystojnego, mądrego i bogatego chłopaka zakochanego w nich po uszy niech pierwsza "rzuci kamień" :P (wiem,wiem mało prawdopodobne ale wszystko jest możliwe :) )

A z tego myślenia 15-latki to naprawdę się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz mała tu ludzie zacofane z końca wsi i nie złapali o co tobie lata,i musieli szukać na necie o tych hajmaxach,na gotowe to i ja bym chciał iść a gdzie mowa o wspólnym dorabianiu się garba i długów jak przystało na dzisiejsze gospodarstwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Koleżanko zamiast pisac ta cała litanie było napisac krótko i w temacie ze lecisz na wyglad faceta i poniekad kase a nie owijasz.

I nie odpowiedziałas na kiedys zadane pytanie przez kolege czym człowiek "gruby" od tego chudego szczupłego ??

A i zgadzam sie z kolega wyzej nie masz myślenia myslenia 25 latki a raczej jakiejs 18 max, ale nie martw sie jest wiele takich jak ty ale jak cos niedajboze komus sie wydazy albo trzeba myslec powaznie o zyciu to wtedy napewno rozumek wroci i nie bedzie sie myslec o airmaksac i innych tylko o zyciu i prawdziwych problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doceni ten to co ma kto się sam dorobił było jest i będzie,a na gotowe to tak zajebiśćie wszystko ładnie z drogi wygląda,chodz u mnie to i z drogi ujowo wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Koleżanko zamiast pisac ta cała litanie było napisac krótko i w temacie ze lecisz na wyglad faceta i poniekad kase a nie owijasz.

I nie odpowiedziałas na kiedys zadane pytanie przez kolege czym człowiek "gruby" od tego chudego szczupłego ??

A i zgadzam sie z kolega wyzej nie masz myślenia myslenia 25 latki a raczej jakiejs 18 max, ale nie martw sie jest wiele takich jak ty ale jak cos niedajboze komus sie wydazy albo trzeba myslec powaznie o zyciu to wtedy napewno rozumek wroci i nie bedzie sie myslec o airmaksac i innych tylko o zyciu i prawdziwych problemach

 

Widzę że kolega nadal ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i być może w ogóle z czytaniem.... ale trudno bywa i tak jak widać...    A z tym grubym i szczupłym to o co Ci dokładnie chodzi bo z twojego postu nie do końca rozumiem.... Ale jeśli o to dlaczego wole szczupłych to po prostu tak mam :) jednemu podoba się to innemu co inne o gustach się nie dyskutuje ale już na pewno nie pisałam że grubszy jest gorszy....

Może lepiej wróć do swoich problemów a nie doszukuj się słów tam gdzie ich nie ma :)

Poza tym mimo że temat męża jest "szukam męża" to nie znaczy że ja takiego tu szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

koleżanka pazurki pokazała i odszczeknąć potrafi  ;) czyżby ruda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Widzę że kolega nadal ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i być może w ogóle z czytaniem.... ale trudno bywa i tak jak widać...    A z tym grubym i szczupłym to o co Ci dokładnie chodzi bo z twojego postu nie do końca rozumiem.... Ale jeśli o to dlaczego wole szczupłych to po prostu tak mam :) jednemu podoba się to innemu co inne o gustach się nie dyskutuje ale już na pewno nie pisałam że grubszy jest gorszy....

Może lepiej wróć do swoich problemów a nie doszukuj się słów tam gdzie ich nie ma :)

Poza tym mimo że temat męża jest "szukam męża" to nie znaczy że ja takiego tu szukam :)

 

Przepraszam ale chyba z Pania wina ani wódki nie piłem a tym bardziej nie zostałem Pani kolega ale jak sie szuka kolegów i koleżanek w internecie to juz trzeba dosc nisko upasc wiec zalecam Pani wyjsc na miasto i poszukac swojego ksiecia.

Moje problemy sa moja sprawa i chyba nie powinny nikogo obchodzic ale jak sie ma nudne zycie to trzeba sie  czym zajać

Ale raczej Pani problem jest wiekszy skoro taka modna wie co to sa airmaxy itd a nie potrafi sobie faceta znalezc wiec raczej cos jest nie tak z Pani osoba skoro jescze nie znalazł sie taki co by chiciał zwiazku.

Moze tak otworzyc karty i powiedziec co jest na rzeczy ze nikt takiego diamentu nie chce ??

Nie wiem czy rozumiesz co pisze czy nie rozumiesz jeden kolega zadał ci bodajrze 3 pyt nwm czy w tym czy innym temacie ale odpowiedzi nie widze. 

Co do czytania ze zrozumieniem to jest na bardzo dobrym poziomie matura z polskiego na 90% ni napisała sie sama ale cuz chyba nigdy nie porozumieja sie osoby z róznych swiatów i odmiennych pogladach.

Przykro mi ale dla mnie Pani pozostanie tylko i wyłacznie powierzchowna osoba która leci na kase i wyglad a ponadto sama chyba nie dokonca wie czego chce i oczekuje od zycia i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Koleżanko zamiast pisac ta cała litanie było napisac krótko i w temacie ze lecisz na wyglad faceta i poniekad kase a nie owijasz.

I nie odpowiedziałas na kiedys zadane pytanie przez kolege czym człowiek "gruby" od tego chudego szczupłego ??

A i zgadzam sie z kolega wyzej nie masz myślenia myslenia 25 latki a raczej jakiejs 18 max, ale nie martw sie jest wiele takich jak ty ale jak cos niedajboze komus sie wydazy albo trzeba myslec powaznie o zyciu to wtedy napewno rozumek wroci i nie bedzie sie myslec o airmaksac i innych tylko o zyciu i prawdziwych problemach

 

Widzę że masz problemy nie tylko z czytaniem ale i pamięciom bo to Ty pierwszy pisałeś do mnie per "koleżanko" a i dziwię się tym 90 % z matury z polskiego skoro piszesz "cuż" przez u zamiast ó (patrz Twój ostatni post ;) )

A Twoje problemy i Twoje sprawy w żaden sposób mnie nie interesują więc daruj sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie kłóćcie się z tego jeszcze nikomu nie przybyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj