mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Goska93    147

co tam przeskrobał ten mąż ? :P  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Ha dobra propozycja a może ktoś chce mojego męża oddam za darmo:)

Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Panowie jeśli chciał by ktoś poznać kobietę chętną na wieś, aktualnie pomagającą na gospodarstwie zapraszam na priw.... pozdrawiam ;)

Dlaczego mieszkasz tak daleko? ;)

Krówki moje mogły by mi nie wybaczyć tak dalekiego wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chcesz męża oddać? zdarza się i tak

a ja mam na oddanie siostrę może się dogadamy  ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

piękno to pojęcie względne każdemu podoba się co innego 

w ciąży to chyba nie jest ale kto ją tam wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Z 4 ha chce przejść na 100. Skąd tacy ludzie się biorą. Airmaxami to jarają się chyba tylko nastolatki w miastach, także jak na dziewczynę 25 lat... Sposób myślenia 15-to latki. Pozdrawiam miłą i sympatyczną małolatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Nie wiem gdzie w mieście byłeś ale w dużych miastach w airmaxach możesz zobaczyć i osoby po 30.

 

I anons bez zdjęcia? Jak już ma ktoś 100ha poświęcić to lepiej żeby było warto a w ciemno ryzykować nie nikt nie chce.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dokładnie tak...Dziewczyno dodaj zdjęcia to wycenimy ile ha jesteś warta,bo być może będziesz musiała pozostać przy tych swoich 4 ha. ;-)

Edytowano przez MarcinZetor8011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243

Filc i guma lepsze niż Puma !! I airmaxy też. A trzeba z Tobą chodzić ?? Cholera jasna starym Passatem to szkoda się wybierać nawet... Raybanów też ni ma... Eh życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Panowie jakby była warta jakichs wiekszych hektarów niz swoje obecne 4 to juz pewnie by miała swojego adoratora :D

Oby nie myślała ze praca na 4ha jest taka sama jak na 100 :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

koleżanko chcesz hodowcę bydła w tych czasach?

albo nie znasz realiów albo pieniądze się dla ciebie nie liczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumcajss    97

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

Odniosłem wrażenie że piszesz o mnie ale jest jeden problem nie posiadam bydła ale mam ogiera którego pozwolę Ci dosiąść jeśli przyjedziesz do mnie bo ja cały czas nagrzany i dalej niż 20 KM nie odjeżdżam od miejsca zamieszkania bo niebieskie nie chcą brać w łapę w razie czego.

Napiszę coś teraz o sobie.Prowadzę gospodarstwo rolne i na ogół tylko rozkazuje ludziom bo sam nie pracuję ponieważ mam od tego parobasów.Mieli byśmy sporo czasu dla siebie a jak kukurydza podrośnie to przyjemnie by było się trochę poruszać na świeżym powietrzu.

Musisz być przygotowana na to że kumple kręcą się przy mnie cały czas więc jakby któryś chciał to bym cię odstąpił na godzinkę od czasu do czasu bo mi od tanich win już zryło beret i nie zawsze mogę jeśli chodzi o te sprawy.

Na obchód pól zazwyczaj bujam się ML bo Jeep XJ mi ostatnio odmówił posłuszeństwa po tym jak utopiłem go w stawie.

Narkotyków już nie biorę bo po tym to mi odwalało konkretnie i za dużo kasy szło w czasie kryzysu.Mam sporo kolegów w Niemczech i jak zechcesz to przyprowadzą dla ciebie mesia jakiego tylko zechcesz po bardzo promocyjnej cenie jak dla mnie(papiery się skombinuje)

To o mnie chyba tyle więc jak będziesz zainteresowana to daj znać z tydzień wcześniej żebym mógł się doprowadzić do ładu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No i za***iście. Na codzień firmowo jeżdże golfem 3 TDI bo nie stać mnie naprawiać nowe gówna. Od niedzieli Astra II 1.7 TDI lub Mazda 323 1.3. A dla księżniczki serio Dziecinko idź za galerianke lepiej bo takie jak ty to gilem z nosa wyganiam. Tu bzyknąć tam bzyknąć a potem płać alimenty. Moi dziadkowie w grobach się przewracają !!! 


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Prrrrr, ) znajduchu. Ki ten bro co obiecałes na tych twych manewrach pod GS! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj