mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Sylwekx25    5572

Daremw ma 100% racji. Sam również nie spotkałem się z jakimiś uprzedzeniami co do tego z kąd pochodzę. Poprostu zależy to tylko i wyłącznie od stopnia komunikatywność , i czy potrafisz zainteresować sobą 2 osobę. Bo jeśli zaczynasz temat np: hej jestem ze wsi mam 20 świnek i 50 krów .to wybaczcie ale to nie tędy droga.

 

No raczej nikt normalny tak rozmowy nie zacznie;). Nie wiem może Wy macie po prostu coś takiego co dziewczyny przyciąga , albo w waszych stronach są inne dziewczyny.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Sylwekx 25 jakie inne dziewczyny? Wszędzie są takie same. Faktycznie :Łódzkie a Lubelskie, bariera kulturowa nie do przeskoczenia. Ha ha jak będziecie siedzieć w domach to nigdy nikogo nie poznacie.swiat nie kończy się na gospodarce i internecie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Uwierz kolego Sylwek że po prostu samemu trzeba się trochę zmienić, niby to podlasie typowo rolniczy teren a większość młodych zaczęło ze wsi uciekać i wstydzić się pochodzenia a tendencja do powrotów na wieś pojawia się po kilku latach dopiero.
Co do wspomnianych zmian to na prawdę nie trzeba tak wiele. Uwierz, że jeszcze pół roku temu jadąc do klubu nie wzbudzaliśmy żadnego zainteresowania, w chwili obecnej zmieniło się to zdecydowanie, właściwie już wchodząc do klubu pojawiają się pierwsze miłe uśmiechy, przez całą imprezę dziewczyny dosłownie podchodzą same żeby z nami się pobawić, zacytuję kolegę: "idę do baru odpocząć bo czuję się osaczony". Brzmi to trochę nieprawdopodobnie ale często dosłownie jesteśmy otoczeni przez dziewczyny- wiem brzmi to jak głupie przechwałki, podobnie myślał jeden znajomy aż zaproponowałem aby pojechał razem i przekonał się- był w ciężkim szoku.
Nie chodzi mi o świecenie kasą przed małolatkami bo to dla mnie jest dno, lecz ubiór, zadbanie o siebie poza ubiorem, uśmiech na twarzy i na prawdę dobra zabawa (bez przesiadywania w barze) we własnym gronie, umiejętność tańca- każdy z nas to samouk a zawsze słyszymy komplementy, to przyciąga jak magnes, jeśli w dodatku okaże się że potraficie wydusić z siebie kilka słów poza przedstawieniem się to na prawdę sumując nie mamy powodów do narzekań.

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

daremw zupełnie co innego "wyrwać" kobietę w klubie a zupełnie co innego być z kobietą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5572

Dokładnie. Taki pogadać z laską jedną czy drugą to ja też potrafię jak każdy. Ale serio jak od słowa do słowa dojdzie do tego czym się zajmujesz i powiesz ,że rolnik to najczęściej nie jest to entuzjazm z ich strony.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może ubrać to w bardziej atrakcyjne słowa typu...

Jestem sam sobie szefem, ......jestem niezależny, ....mam własną działalność gospodarczą...

Co Wy na to?

:rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Dlatego nie trzeba się poddawać i poznawać nowe osoby. Na bank trafisz na taką z którą będziesz mógł śmiało porozmawiać o rolnictwie, i nie zrobi to na niej wrażenia. To jest tylko kwestią czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Nie głupie Ywa ,tylko prędze czy później i tak ,sie dowie o tym że sie jest rolnikiem i co wtedy ,dobre to by było jak by znajomość przerodziła się w miłośc i wtedy powiedzieć prawde ,ale to oszustwo a i rozczarowanie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5572

Hehe no można by powiedzieć że jestem producentem żywności :D ,ale po co kłamać ? lepiej mówić prawdę od początku a nie mydlić komuś oczy.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tomek, ale nic nie wspomniałam o ukrywaniu. Polega to na tym, aby z dumą w oczach mówić o sobie a nawet z lekkim dystansem czyli uśmiechem.

Jeśli druga osoba widzi, że opowiadasz o czymś z satysfakcją (a nie z niepewnością czy wręcz wstydem) to w ten sposób można sobą zaintrygować.

:D

I nie ma problemu, aby powiedzieć również, że jest się rolnikiem.

Jeśli ktoś odbiera to z kpiną, to znaczy, że nie jest wart uwagi.

Dlatego należy mówić od razu, że jest się rolnikiem i ubrać to dodatkowo w tę atrakcyjną pewność siebie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak prawdę mówiąc to każdy z nas ma trochę racji prawda jest pośrodku 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

O tym nie pomyślałem ,masz rację ,wzbudzając ciekawość przyciągnąć drugą osobę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ale jeśli powiesz, że jesteś producentem żywności, to przecież nie sklamiesz. A swoją drogą, ywa dobrze mówi, zawsze można trochę polawirowac ,a i korzyści jakieś skapną hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ale z was pesymiści... Myślicie że ja ukrywam że krowami się zajmuję? Mi przestało zależeć na tym żeby otrzymać akceptację, nie podoba się to są następne a było i tak że zwyczajnie same wypytywały jak to wygląda, nie traktujcie dziewczyn przy poznaniu jak by były te wymarzone jedyne a zaczniecie widzieć efekty. Ja nie ukrywam ale i sam nie schodzę na temat krów- to zalatuje desperacją a desperatów (często użalających się nad własnym losem) żadna nie lubi. Chcecie to traktujcie to co piszę jako głupoty, lecz nie miejcie później żalu do całego świata że wam się nie układa. Jak każdą dziewczynę na wstępie odrzucacie to jaki sens szukania? W końcu musi znaleźć się taka która straci głowę ;) nikt nie wie czego w życiu chce póki tego nie osiągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5572

Jedna laska mi nawet kiedyś powiedziała ,że jak jestem rolnikiem to w ciągu kilku lat będę stary i brzydki :D


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja    63

Najważniejsze to być sobą. Rolnicy górą! Żaden zawód nie hańbi a ta co uważa inaczej nie jest warta waszych dobrych serc do kobiety i ziemi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

HeHe nie denerwuj  sie  daremw,to nie o to chodzi ,ja juz mam to za sobą ,i dodam że mam żonę z miasta ,mało tego ,obok mnie są działki budowlane i sąsiedzi zaglądaja do nas ,chcąc zobaczyć jak jest na takim gosposarstwie ,i o dziwo wchodząc do chlewni bardziej się panowie krzywią niż panie ,mało tego zainteresowanie pań jest większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Nie głupie Ywa ,tylko prędze czy później i tak ,sie dowie o tym że sie jest rolnikiem i co wtedy ,dobre to by było jak by znajomość przerodziła się w miłośc i wtedy powiedzieć prawde ,ale to oszustwo a i rozczarowanie

To zakładasz że jeśli ona jest głupia to twoja wina? Trochę to nie logiczne.

I co wtedy? Nic, to jej problem. Jeśli tobie rolnictwo podoba się to co cię obchodzi jej głupia opinia? Miej swój honor i swoje zdanie.

Jak sam siebie nie będziesz szanował to nie oczekuj szacunku od innych

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momo    5

kobiet się nie zrozumie wiele dziewczyn same nie wiedzą czego chcą , do kazdej dziewczyny powinna być książka instrukcji jak do automatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

To zakładasz że jeśli ona jest głupia to twoja wina? Trochę to nie logiczne.

I co wtedy? Nic, to jej problem. Jeśli tobie rolnictwo podoba się to co cię obchodzi jej głupia opinia? Miej swój honor i swoje zdanie.

Jak sam siebie nie będziesz szanował to nie oczekuj szacunku od innych

Czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja    63

Momo kobiety to nie maszyny i nie można podchodzić do tego w ten sposób i pisać że do kobiety jest potrzebna instrukcja obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj