mamusia33

szukam męża

Polecane posty

RafaKdziela    443

Sławek po części ma rację z tym nastawieniem dziewczyn .Trzeba mówić prawdę i szukać do skutku .Co z tego ,że będziesz lał wodę ,to i tak się wyda i będzie klops :)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Panowie przecież mamy równo uprawnienie , więc i dziewczyny powinny bardziej się starać w tym kierunku , zaprosić nas mężczyzn na kolację zamiast kwiatów butelkę  wódeczki itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5548

zaprosić do miasta do restauracji , potem wódeczka a potem 10 kilometrów zapierdzelać po mrozie z buta do domu romantycznie nie ma co :P


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

Żałuj że nie widziałeś
Szukają żony a trzy strony prędzej czarnule obracali

Nie ma się co dziwić że dziewczyny zamikły

Nie wiedziały pewnie ze są alternatywą dla krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaurawska    132

Moim zdaniem,jak ktoś wyżej już napisał wszystko jest dla ludzi.Ja osobiście Alkoholu nie pije i nie chodzi tu o wódkę czy inne tego typu ale również piwa nie tknę .Po prostu nic a nic ,zero ,nawet kropelki nie wezmę. Ale mam znajomych,przyjaciół i jak robimy imprezy czy coś oni sobie wypiją i nikt nie robi ,żadnych awantur ani nic,jest taka zabawa ,że wielu nam zazdrości.A co do Natalii,to uwierz mi nie boję się ciebie :) Nie jesteś straszna :)  ;)

nie boisz się mnie ? jesteś tego pewny ?  ja bym się dobrze zastanowiła bo coś widzę strach w twoich oczach :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5548

Spotyka się dwóch kolesiów na ulicy i jeden pyta drugiego co tam stary słychać u Ciebie ? a wiesz dobrze moja już mnie nie bije... ;) a tak na poważnie to żona musi dbać o męża a mąż o żonę , wtedy jest związek idealny. :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5548

To już do ch*ja śmierci nie ma normalnych dziewczyn na tym świecie ? Każda musi się okazać suką co tylko na kasę leci ?.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj