mamusia33

szukam męża

Polecane posty

bambrzwlkp1    40

Moj tato nie pił (od 15 lat ani kieliszka nawet na weselu) bo jak byłem mały to wolał mi kupić coś. I wiecie ja tez mam takie zdanie. Co da człowiekowi wódka? Głupote, awantury i niewiadomo co jeszcze. Jak to ja mowie : wole kupić coś użytecznego niż po tym mieć kaca.... Polecam pustej kieszeni nie będziecie mieli. :)


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

bambrzwlkp1 wszystko jest dla ludzi tylko z głową                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Nataliaurawska konkrety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

bambrzwlkp1 wszystko jest dla ludzi tylko z głową Nataliaurawska konkrety

Wszyscy tak mowia jak słyszą ze moj tato nie pił i ma nie pić, tak samo ja. Tylko powiec mi co ci da ten kieliszek ? Do zbawienia cie nie doprowadzi więc po co pić.

 

A co do nie umiaru picia alkoholu: jeden gospodarz pił i kombajn przepił, zetora i jeszcze długi po sobie zostawił. Koledzy ze sklepu mu w tym pomogli. To tak na marginesie. ;/


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Dla mnie alkohol to oznaka słabości człowieka. Pijemy dlatego aby leczyć swoje kompleksy, niedoskonałości lub aby zapomnieć np. o byłej/ym.

Nie wiemy tylko że alkohol "potęguje" nasze problemy. A bawić się można też bez alkoholu dzieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

życie na  trzeźwo jest nie  do przyjęcia  :P  :D .

A  tak na  poważnie, to co jest złego w tym, że kilka razy w roku, sie  wypije pare kieliszków? 

Żyjecie tylko po to żeby ZAPIER...Ć ? Tyle macie  z  życia  co plecy i ręce   bolą ? 

Jak  wydam na  alkohol z 500 zł  rocznie,  to  od  tego nie  zbiednieję , a nawet  dla zdrowotności  wskazane  :P , sam  PAWLAK  tak mówił  :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Fakt, kto tu mówi o nagminnym piciu, raz na jakiś czas można, nie można popadać ze skrajności w skrajność (albo pije ciągle albo wcale). Ja tam ani się nie upijam ani nie uciekam od alkoholu, w towarzystwie jak przeginają z ilością to mówię wprost że pora na mnie bo mam pobudkę i do obory z rana muszę jakoś dojść. Koledzy jakoś mimo krzywienia się na to co mówię i początkowych przytyków dalej są bardzo dobrymi kolegami i teraz to rozumieją i nawet nie namawiają jak odmawiam tylko powiedzą: ok no ale chociaż posiedź jeszcze z nami i pogadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moim zdaniem,jak ktoś wyżej już napisał wszystko jest dla ludzi.Ja osobiście Alkoholu nie pije i nie chodzi tu o wódkę czy inne tego typu ale również piwa nie tknę .Po prostu nic a nic ,zero ,nawet kropelki nie wezmę. Ale mam znajomych,przyjaciół i jak robimy imprezy czy coś oni sobie wypiją i nikt nie robi ,żadnych awantur ani nic,jest taka zabawa ,że wielu nam zazdrości.A co do Natalii,to uwierz mi nie boję się ciebie :) Nie jesteś straszna :)  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu001    1

Ta jasne. Sami abstynenci się znaleźli. Ciekawe kto w te bajki uwierzy że ile to lat kto nie pije. No chyba że wszyscy ci nie pijący są na odwyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Ta jasne. Sami abstynenci się znaleźli. Ciekawe kto w te bajki uwierzy że ile to lat kto nie pije. No chyba że wszyscy ci nie pijący są na odwyku

Sratata dla mnie to ty mozesz se wierzyc w kubusia puchatka . Wiesz bo ja mogę byc dumny z niego ze nie pije bo mu szkoda woli dać dzieciom . A nie jak inni pija i co z tego mają. Widać ze jestes z tych co lubia wypic i tyle ... tak samo papierosy po co zatruć organizm i jeszcze pieniadze w dym puscić? A co do alkoholu na imprezie bez niego tez mozna sie dobrze bawić. :D


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze napisz ile masz lat i wszystko będzie jasne B) . Jak to mówi Mój znajomy "Raz na jakiś czas musowo się odrobaczyć" ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Mówisz o alkoholu i tytoniu a nie zdajesz sobie sprawy że kupując słodycze tak samo trujesz organizm i tak samo możesz przez nie zachorować (miażdżyca chociażby) a wszystko i tak się w gó..o obraca, krótko mówiąc pusta dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu001    1

Skąd ty możesz coś o mnie wiedzieć jak mnie nie znasz. Wszystko jest dla ludzi. Alkohol papierosy itd. A napewno nie uwierzę w to jak ktoś powie ze nigdy alkoholu nie próbował.
A i jeszcze co do tego picia to jak każdy jak usłyszy że pije to zaraz musli że tankuje bez przerwy jak lump pod sklepem. To że wypije się w święta w czyjeś urodziny albo z innej okazji nie czyni kogoś pijakiem. No ludzie ile wy macie lat że takie głupoty piszecie. Albo łeb wielki a pusty jak to się potocznie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

no poprostu anioly, nie pija ,nie pala ,nie wala a zyja,ot paradoks ,takie cuda tylko w polszy

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Sratata dla mnie to ty mozesz se wierzyc w kubusia puchatka . Wiesz bo ja mogę byc dumny z niego ze nie pije bo mu szkoda woli dać dzieciom . A nie jak inni pija i co z tego mają. Widać ze jestes z tych co lubia wypic i tyle ... tak samo papierosy po co zatruć organizm i jeszcze pieniadze w dym puscić? A co do alkoholu na imprezie bez niego tez mozna sie dobrze bawić. :D

Młody jeszcze jesteś... życia nie  znasz , nawet nie  wiesz  gdzie przecinek w zdaniu postawić,  a  co dopiero o poważnych sprawach sie  wypowiadać ...

Znam kilka osób co nie piją  w ogóle , ale  to  wszystko dziwaki , albo  sknery , a najczęściej  jedno i drugie  :D

Są jeszcze tacy -co nie mają  hamulców , jak  zaczną  nie potrafią skończyć , a ci najczęściej nie piją, bo ktoś ich  krótko trzyma  :P i nie pozwala  :D

 

LuckyLuke12345

rozumiem że  siebie masz na myśli? bo każdy wyraża  swoje  zdanie  , a ty nic nie  wyrażasz  - ot piszesz , aby pisać  :P

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Nie ma co się kłócić.Każdy ma swoje zdanie... a co do picia to jak ktoś nie pije bo nie lubi to jest według cb dziwakiem? Sknerą? Niedługo ludzie będą mowić ten co nie wciąga prochy to dziwak... Rozumiem wypić winka posmakować. I niech mi nikt nie mowi ze pijecie tylko kieliszek, bo na jednym to się na pewno nie skończyło... Ale niech kazdy robi jak chce. Tak? :)


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kieliszek ? Toż to ni to w gębie , ni to w d...e :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Właśnie na kieliszek  to  szkoda  mordy  smrodzić  :D

a skąd  wiesz że nie  lubisz? próbowałeś? 

co  do wciągania  czy tam  innych  technik  ćpania,  to jest  zupełnie inna uzywka , nigdy nie  próbowałem i nie  mam  zamiaru .

Ja  kilka  razy  w  roku  wypiję  mniej - lub  więcej i nie  mam  z  tym  problemu , następnego dnia  z rana  trochę opóźniony  zapłon , ale  robie  co mam  do  zrobienia  i tyle , ćpun  jak  zacznie  to podobno  chce coraz  więcej i traci panowanie  nad  tym  co  robi 

nawet nie ma  co porównywać  

 winka  posmakować? fakt że  zniewieściała ta  męska  młodzieżówka  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj spokój , jeszcze nie wiedzą na co wpływa alkohol i dlaczego facet musi się czasami napić (nie mylić z chlać) ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj