mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

spokojnie kobiety !!!

niedługo bedziecie w lepszej sytuacji, juz niedługo do europy dotrze miliony islamistów i wtedy bedziecie miały jak w raju  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu001    1

Po prostu pani nie chce się przyznać do swojej winy i szuka dziury w całym. Ona święta a ten chłop to samo zło. Chcieliście równouprawnienia to macie. Ciągle wam się wydawało że byłyscie dykryminowane. Je..Ne feministki. Owszem dom sobie wybudować możecie drzewo też posadzić ale dziecka to sobie same nie zrobicie. Zawsze były i będą męskie i żeńskie zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Pewna  znajoma żartuje że  u nich  w domu jest  równouprawnienie 

Mąż  codziennie  je , ona  codziennie  gotuje  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

 Bo to właśnie wokół seksu się wszystko kręci , a reszta to takie dodatki . pzdr .

 

Obawiam się kolego że chyba tak jest:) Ale pewności nie mam

Aha  to  do  tego  chłopy to nieroby? 

Jak już  pisałem  ty męcz sie sama  ze  sobą,  bo nikt  z  tobą nie  wytrzyma ,  nie  dziwię  sie temu twojemu  byłemu ...

 

Jak czytam twoją krytykę to nie mogę się oprzeć wrażeniu że masz kompleksy i jakaś niedobra kobieta złamała ci serce albo po prostu cię nie chciała.

 

A co ty jesteś taki wspaniały idealny bez wad????

 

Ciekawe jak to wygląda w realu? Myśle że napewno bardzo zgryźliwie:) :)

Mi to już ręce opadają ,jak czytam Twoje posty :P

 

Cieszy mnie to niezmiernie :) będziesz miał dłuższe a takie się przydadzą :)

spokojnie kobiety !!!

niedługo bedziecie w lepszej sytuacji, juz niedługo do europy dotrze miliony islamistów i wtedy bedziecie miały jak w raju  :D

:D  :rolleyes:      :huh: I TO JEST STRASZNE  !!!!!!!

 

ISLAMISTA  ;[  :wacko:  NEWER hole murzynów jak już tak ma być!!! A nawet Chinoli:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najważniejsza jest miłość:-) szacunek do ukochanej osoby wzajemne zrozumienie wspieranie się w trudnych chwilach. No i przede wszystkim kobiety to się powinno kochać całować szanować i adorowac.

 

Po prostu pani nie chce się przyznać do swojej winy i szuka dziury w całym. Ona święta a ten chłop to samo zło. Chcieliście równouprawnienia to macie. . Je..Ne feministki.

Jesteś kwintesencją Leszku ^^

 

P.S.Z historii dowiesz się, że inicjatorem/twórcą ideologii feminizmu był mężczyzna, jak uważasz dlaczego?

P.S. Odwajer myślisz?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

 

Jak czytam twoją krytykę to nie mogę się oprzeć wrażeniu że masz kompleksy i jakaś niedobra kobieta złamała ci serce albo po prostu cię nie chciała.

 

A co ty jesteś taki wspaniały idealny bez wad????

 

Ciekawe jak to wygląda w realu? Myśle że napewno bardzo zgryźliwie:) :)

 

 

I  kto  to mówi? ty krytykujesz  wszystkich  ,  a ja  tylko ciebie  , właśnie  za  to że wszystkich  facetów  uważasz za  drani itp .

 

Oczywiście że  mam wady  jak  kazdy  , ale od  ponad 15  lat jestem żonaty  z  tą samą  kobietą , nigdy nie  byłem w stałym  związku  z inną . Mamy 3  dzieci , bywało że zmieniałem pieluchy, bywało że wykonywałem  babskie  roboty  - bo żona  bardzo źle  znosi  ciążę , chodzę  do  szkoły na  wywiadówki ,  najmłodszemu  nadal  czytam  książki  bo sam jeszcze nie  umie  i  ani  myślę  o zmianach .  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jesteś kwintesencją Leszku ^^

 

P.S.Z historii dowiesz się, że inicjatorem/twórcą ideologii feminizmu był mężczyzna, jak uważasz dlaczego?

P.S. Odwajer myślisz?

 

mam cicha nadzieje ze jednak MY Polacy sie przed tym obronimy, nawet za cene wyjscia z unii (oby), ale francja czy niemcy juz sa stracone...

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu001    1

Ywa dzięki za komplement:-) w takim razie muszę uzupełnić braki swojej niewiedzy na temat feminizmu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

I  kto  to mówi? ty krytykujesz  wszystkich  ,  a ja  tylko ciebie  , właśnie  za  to że wszystkich  facetów  uważasz za  drani itp .

 

Oczywiście że  mam wady  jak  kazdy  , ale od  ponad 15  lat jestem żonaty  z  tą samą  kobietą , nigdy nie  byłem w stałym  związku  z inną . Mamy 3  dzieci , bywało że zmieniałem pieluchy, bywało że wykonywałem  babskie  roboty  - bo żona  bardzo źle  znosi  ciążę , chodzę  do  szkoły na  wywiadówki ,  najmłodszemu  nadal  czytam  książki  bo sam jeszcze nie  umie  i  ani  myślę  o zmianach .  

 

 

No to jeśli tak jest to masz  mój szacunek:) I mam nadzieje że twoja żona potwierdzi twoje wzorowe mężostwo:):)

Oraz że po 23 latach ci nie odwali i będziesz wzorowym dziadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  napisałem że  jestem  wzorowym  mężem  ,  tylko że  mam  wady jak  każdy 

żona  nie  udziela  się  na  forum , a ja  nie czuję  potrzeby udowadniać  tego  co napisałem 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Mariuszd93 to skoro nie jesteś bez wad to po co krytykujesz mnie za moje , nie znając mojej osoby?

 

To że nie mam dobrego zdania o facetach to proste gdzie się nie odwrócę to większość myśli przez pryzmat własnego ego.  Więc trudno abym myślała inaczej.

 

I nie znaczy to że kobiety są takie idealne, nie wcale nie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

To się nazywa podział obowiązków:-)

Ja to troszeczkę inaczej zrozumiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Bhdemeter ma rację . Negujecie ją bo wprost wyraża co myśli. ??? S może do h...a wafla to może wina leży też po naszej stronie. I co niektórym się wydaje że słowa dotyczą was bezpośrednio. Trochę samokrytyki.
Bhdemeter ma rację . Negujecie ją bo wprost wyraża co myśli. ??? S może do h...a wafla to może wina leży też po naszej stronie. I co niektórym się wydaje że słowa dotyczą was bezpośrednio. Trochę samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Masakra ,czy Wy sie słuchacie? Cofnijcie sie dwie strony i na spokojnie przemyślcie wypowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ja nie mam nic przeciwko krytykuj się do woli haha i nawet

bhdemeter możesz krytykować za obarczanie wszystkich jednakową winą ,co jest nie prawdą .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

RafaKdziela. Jakiś czas temu pisałeś że znalazłeś świetną dziewczynę. I dawales wszystkim rady jak należy postępować z kobietami. A teraz pajacujes jak gimbaza ,że Cię zostawiła bo to jej wina itd, ale mówisz też że rozstałes się z nią w zgodzie. Ku..wa jakiś ty szlachetny. Może ta panna dostrzegła w tobie prawdę, a teraz się wybielasz. A co do krytyki to będę to robił kiedy tylko chcę i "g.." ci do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Co ja będę wiele się rozpisywał powód rozstania nie był zależy od nas czyli od dziewczyny i ode mnie .Przez pisanie takich bluzg sam sobie wystawiasz świadectwo czym i kim jesteś ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mariuszd93 to skoro nie jesteś bez wad to po co krytykujesz mnie za moje , nie znając mojej osoby?

 

To że nie mam dobrego zdania o facetach to proste gdzie się nie odwrócę to większość myśli przez pryzmat własnego ego.  Więc trudno abym myślała inaczej.

 

I nie znaczy to że kobiety są takie idealne, nie wcale nie

Nie  znam  twojej osoby fakt , tylko  sposób myślenia mi nie  pasuje  ,

ale  ty nie  znasz ponad 99 procent populacji   mężczyzn,  a  tez ich krytykujesz, wszystkich  nie jednego czy kilku  których znasz.

Ja nie  piszę  że wszystkie   baby są wredne  ku..y ,  że to nieroby  , że tylko na  kasę  lecą  i  takie  tam 

Krytykuję  tylko ciebie,  za  twoje  wypowiedzi i pisze że  trudno by było  z tobą  żyć, a  konkretniej z twoim   charakterem ...

 

A  tak od  tematu ,  twoi  synkowie  to będą  dopiero maminsynki i ... trudni ludzie ,  o ile nie  zmienisz sposobu wychowania ... 

 

Co ja będę wiele się rozpisywał powód rozstania nie był zależy od nas czyli od dziewczyny i ode mnie .Przez pisanie takich bluzg sam sobie wystawiasz świadectwo czym i kim jesteś ;)

On  tylko próbuje udowodnić że  nie  jest  zniewieściały , że  prawdziwy  z niego  twardziel  :D

Tylko że bycie mężczyzną nie  na  tym polega...  :P

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

A  tak od  tematu ,  twoi  synkowie  to będą  dopiero maminsynki i ... trudni ludzie ,  o ile nie  zmienisz sposobu wychowania ... 

 

 

Boże broń !!! Ale raczej mami synki nie będą. Jak byś chociasz raz był w domu u mnie to byś mi przyznał, bardziej to oni będą robić ze mną co będą chcieli:) Bo już robią. 

 

A co do trudnych ludzi nie wiem co masz na myśli. Ale my koniarze mówimy że jak koń jest trudny w pracy to jest dobry bo myśli. Może o to ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Nie mam zamiaru nikomu udowadniać kim, i jakim jestem człowiekiem. Poprostu otwarcie mówię to co myślę .tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

W sumie jakieś małe zawody oczywiście czysto sportowo w mieszanych sztukach można by zorganizować . zawsze jakieś oderwanie od codzienności, i chyba jest sporo osób na AF którzy coś trenują.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj