mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bhdemeter    37

Odpowiedź jest bardzo prosta .Kto ma czas na zajmowanie się  tą samą sprawą wkoło Macieju .Ja się przygotowuję na sylwka i garniaka odkurzam :-) Będzie pełno miłych dziewczyn :-D.

 

Normalnie ci zazdroszcze:) Ja to będę pieluchy zmieniać:( 

 

odkurzaj odkurzaj ten garniak :) za  10 miesięcy ty będziesz zmieniał pieluchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"do spowiedzi chodzę"

 

mysle ze to duzy bład  :D  :D  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Ze zmianą pieluch ,co do mnie jesteś w błędzie ..nie znasz mnie !

 

Primo! Nie znam cie to fakt ale chyba zdrowy jesteś? To możesz zmieniać pieluchy za 10 miesięcy:):) No chyba że już zmieniasz?

 

Albo Duo masz żonę która już zmienia pieluchy za ciebie:)?

 

Myślę że jedno z dwóch trafiłam na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Do czwartku będziesz garniak czyscił? ?? Chłopie gdzieś ty ostatnio balował że taki ufajdany wróciłeś? ? Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Trafiłaś kulą w płot .Nie mam żony i tym bardziej nie mam dzieci .Domyśl się odpowiedź jest bardzo prosta .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

wiem już:):) jesteś dużym chłopcem i używasz prezerwatyw dla dorosłych:)

Edytowano przez bhdemeter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

@bhdemeter masz racje większość facetów totalnie zniewieściało , większość prac dla nich jest za ciężka . Mamusie mają w tym bardzo duże zasługi .

Kiedyś byłem świadkiem jak mamusia żonatemu synowi pracy szukała ale pracodawca popatrzył na synka i nie dał mu pracy do czego mu taki pajac .

Niedawno w mojej okolicy facet 28 lat szukał pracy i na rozmowie rekrutacyjnej zapytano go dlaczego szuka pracy a on wprost odpowiedział że

mamma mu kazała iść do pracy (na browary zarabiać ) :D

 

RafaKdziela dlaczego mamy nie poprosisz aby Ci garnier wyczyściła i na pewno zrobi to lepiej od Ciebie , faktycznie musi być ten garnitur w kiepskim

stanie po ostatniej imprezie że już zaczynasz go czyścić aby na sylwestra zdążyć :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Temat mój ,jak i garnituru uważam za zamknięty .Garnitur mam nuwencję ;) .

Ps. imprezy na które chodzę są zawsze bezalkoholowe :) .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

No mają mamy w tym duży udział niestety:( ja sama widzę po sobie pomimo że staram się z tym walczyć. mój najmłodszy to będzie tak rozpieszczony że szok:( tylko chodzi za mną i mami i mami, a mama jak ta głupia go nosi:) A jak będzie miał 15 lat to będzie mi chodził po głowie.

 

Wiem o czym mówię bo miałam kolegę co mama mu przez 37 lat zupki mleczne co rano gotowała a jak sobie znalazł kobietę o 10 lat starszą mężatkę z dziećmi i mamusia postawiła veto i kazała się dokładać do domu bo emerytka to zrobił z niej najgorszą k.r..e. 

Więc wiesz mi boje się o swoich synów. Bo dziewczynki to mają tak że jak mają te 15 lat to im palma odbija ale potem koło trzydziestki zaczynąją mądrzeć a u chłopców jest odwrotnie


Temat mój ,jak i garnituru uważam za zamknięty .Garnitur mam nuwencję ;) .

Ps. imprezy na które chodzę są zawsze bezalkoholowe :) .

 

No właśnie niewiasta:)

Miło znaleść abstynenta który nie pije alkoholu ale niestety kolego od czasu do czasu alkohol dodaje panom męskości . Ale nie za często :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja nie wrzucam do jednego worka wszystkich, ale fakt faktem faceci zniewieścieli. 

Generalnie chciałyśmy kiedyś równouprawnienie i aby kobiet nie dyskryminowano . No to mamy! A moim zdaniem doprowadziło to do tego że większość facetów zrobiło się takich pizdowatych że szok. Mamusia wszystko zrobi a potem jak żona pokarze że potrafi to masakra już całkiem. To jest wykorzystywanie do końca życia. 

Może wy na wsi tego nie widzicie ale ja mieszkam w sumie pod stolica i jak patrze się na tych chłopów z miasta to sto razy bardziej wole takiego ze wsi. Chociaż jeszcze wie jak siekierę w ręku się trzyma. 

Ja to jestem taka że wole aby facet do garów mi się nie pchał ale wkurza mnie na maxa jak wchodzi np nawet kolega i mówi mi że coś mu nie smakuje:) Od razu mam ochotę mu powiedzieć aby poszedł do mamy na zmianę pieluchy:)

 

A co do wredności to się z kolega zupełnie w 100% zgadzam kobiety są bardziej wredne niż faceci. I też nie ma kobiet idealnych.

Dlatego ja na dziś jestem zwolenikiem wolnych związków , a kryteria doboru ograniczam do kultury osobistej i tego co facet prezentuje sztuce męskiego czaru:) a jak się nie nadaje to fora mu ze dwora:) 

 

W końcu mamy równouprawnienie:) A większość facetów właśnie tak robi:)

 

A trzy to jakie usprawiedliw wianie i wybielanie się ja odrazu mówiłam że się nie nadaje do związków, za zdecydowany charakter mam:) 

 

 

ALE TAK NAPRAWDĘ NIE JESTEM TAKA ZŁA ) do spowiedzi chodzę ksiądz rozgrzeszenie daje  Ale jak Ļojde spowiadaś się z tych bzdur co tu z wami z nudów pisze to już ksiądz mi pokuty nie da:) tylko da widołki i powie masz dziecko idz się wyżyj do obory:) 

 

 

Co panowie tak nagle ucichli? ?? Haha. ..

Fakt  zniewieścieli ,

@miglanc w profilu podajesz się  za  mężczyznę, a  tu  takie  pytanie ... jak piszesz zniewieścieli  :P

 

Mówiłam że za ostra i bezpośrednia nie jestem:)  A widzisz!!!! 

Mówiłaś  że  jesteś  chyba...

 

Normalnie ci zazdroszcze:) Ja to będę pieluchy zmieniać :(

 

odkurzaj odkurzaj ten garniak :) za  10 miesięcy ty będziesz zmieniał pieluchy:)

Z pieluchami to jest tak , że  dzieci robi  się z głową  , a nie  tylko z  gołą d*pą  :P

Najpierw  trzeba kogoś poznać  dokładniej  , żeby  wiedzieć  czy nadaje się nie  tylko do robienia  dzieci  , ale  też do ich wychowania  .

A dodpiero potem  zdejmować majtki , jak  kolejność się odwróci,  to potem  jest narzekanie  że  zrobił  dziecko i  zostawił  :P

 

A  że  około północy nikt nie chce pisać  o  pierdołach  ,wynika z prostej przyczyny ,  trzeba się  wyspać  i  rano wstawać do roboty ...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

alkohol dodaje męskości... no rzesz... wychodzi że jestem zniewieściały bo gorzały w ustach chyba ze dwa miesiące nie miałem a jedynie max dwa piwa przy imprezie a i tego po mnie nie widać.

w święta jak byłem w kilku klubach to takich męskich było mnóstwo... jednak męskości im to jakoś nie dodawało, kilku jedynie otrzymało w prezencie ból szczęki.

to było normalnie takie męskie że aż wszystkie dziewczyny do nich wzdychały :D

hmmmm a może tylko mi się zdawało i wszyscy się z nich śmiali ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Niestety wiem z własnej praktyki że nie wystarczy kogoś znać rok albo dwa a nawet 10 lat. Aby mieć pewność że nadaje się do wychowywania dzieci. Mam znajomą której palma odbiła po 27 latach małżeństwa. W życiu są różne sytuacije i niestety ludzie się zmieniają. Częściej na gorsze niż na lepsze. 

 

A co do alkoholu to żle mnie kolego zrozumiałeś. 

Umiar w piciu jest w wskazany ale alkoholo wstręd też. To jest taka skrajność w skrajność i niewiadomo co gorsze. 

 

A a o to dodawanie męskości przez alkohol to widzę że tutaj to chyba za młode towarzystwo na mój żart i nikt nie zakumał o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Od każdej  reguły sa  odstepstwa  ,  zdarza  sie że  po  20 latach  komuś odbija , ale  to  są  wyjątki .

A  ty  tu  narzekasz na  facetów  , że  twój był  dupek  i  cos  tam jeszcze, zrobił  dziecko [  czy  tam  dzieci ] i zostawił ...  że  wszyscy tacy  sami i  takie  tam 

nie  wszyscy sa  tacy  sami , a  co do  robienia  dzieci - to tak jak  pisałem  w poprzednim  poście 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dlaczego?  tytuł  szukam  męża  ,  a konwersacja  o  tym  kto sie  nadaje  do  związku  i  z kim  i jak  robic  dzieci ...  ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Problem w tym że na tym forum jest nas pare i tylko bezpośrednich babek:):) A tu panowie chcieli by niewiasty aniołki bez harakteru:)

 

 

A co do te matu to ja już pisałam, na co szukać męża? A raczej po co? 

 

Do Roboty?- jak teraz facetom się nie chce robić a jak jest ambitny to chce mieć nie ambitną żone:) 

Do seksu chyba jedynie bo do niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Aha  to  do  tego  chłopy to nieroby? 

Jak już  pisałem  ty męcz sie sama  ze  sobą,  bo nikt  z  tobą nie  wytrzyma ,  nie  dziwię  sie temu twojemu  byłemu ...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Bo to właśnie wokół seksu się wszystko kręci , a reszta to takie dodatki . pzdr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu001    1

Najważniejsza jest miłość:-) szacunek do ukochanej osoby wzajemne zrozumienie wspieranie się w trudnych chwilach. No i przede wszystkim kobiety to się powinno kochać całować szanować i adorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego od razu krytyka?????

Każdy troszkę opowiada tu swej historii opartej o własne doświadczenia.

Każdy człowiek jest inny, tak również przypadki.

Sama potwierdzę, że spotkałam mężczyzn, którzy mówią jedno a czynią zupełnie co innego, tylko aby zdobyć "ofiarę".

Zapewniają, że lubią pracować itp, a jak przychodzi co do czego robią wyrzuty kobiecie, że to jej wina, że on nie pracuje, bo ona nie szuka mu pracy, a na zakupy z chęcią idzie, ale tylko z jedną myślą, aby alkohol kupić.............itp

Tacy faceci są zhańbieni do cna. Lepiej samemu oddychać spokojnie i z ulgą bez frustracji.

 Niestety bezpieczniej do roboty wynająć mężczyznę niż z nim żyć.....

Są takie wyjątki

:P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Oczywiście że  są  tacy mężczyźni ,  są  też  wredne  kobiety .

Ale  jak  ktoś  wychodzi  z  założenia że  wszyscy  faceci są tacy sami  ,  to  dranie , nieroby , dziecioroby ,  i  ogólnie  świnie , do niczego się nie  nadają  - to  o  czym  z  taką osobą  gadać? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miikaa    1

Tylko ,że czasami tak się przejedziesz na jakiej osobie,że trudno mieć Ci dobre zdanie o kobietach czy facetach. Po prostu boisz się znowu zaufać i tego,że może być dobrze,a na końcu sytuacja się powtórzy. Nie każdy jest tak silny,że powtarza ciągle sobie,że jak nie ten/ta to inny/inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Problem w tym że na tym forum jest nas pare i tylko bezpośrednich babek:) :) A tu panowie chcieli by niewiasty aniołki bez harakteru:)

 

 

A co do te matu to ja już pisałam, na co szukać męża? A raczej po co? 

 

Do Roboty?- jak teraz facetom się nie chce robić a jak jest ambitny to chce mieć nie ambitną żone:) 

Do seksu chyba jedynie bo do niczego innego.

 

Mi to już ręce opadają ,jak czytam Twoje posty :P


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj