mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Brawo za szczerość.....czyli bez wysublimowanych tekstów....Oto jest kwintesencja faceta (potwierdza to 8 like'ów od Was),

Jesteś na pewno szczególnej troski, ale już tylko u egzorcysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaurawska    132

no właśnie ! czytając jego tekst to pan jest bardzo wymagający także żadna normalna dziewczyna podkreślam normalna sie nie odezwie . szkoda że na świecie są osoby takie co tylko sex im w głowie bo to nie jest najważniejsze w życiu . Najważniejsza jest miłość ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Onomatopeja. jesteś jakiś śmieszny.pseudo odważny cwaniaczek, który poczuł by się niezręcznie,gdy jakaś laska chciałaby byś udowodnił jaki to z ciebie kozak. .Żal do potęgi. Swoją drogą, ciekawi mnie czy powiedział byś coś takiego dziewczynie, patrząc jej w twarz? ?? PS. Powiedziałeś ,że jesteś skłonny uderzyć kobietę. Gdybyś powiedział, lub zrobił to w mojej obecności odrazu bym na tobie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja    63

Nie rozumiem po co to oburzenie.Dałem ogłoszenie więc jak jakaś jest zainteresowana niech pisze.Jestem mężczyzną mam swoje potrzeby więc się tak nie spinajcie.

miglanc88 wolę kobiety więc nie skorzystam z twojego siedzenia na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Do tego typu ogłoszeń, są inne portale. Poprostu wk. ..Ia Mnie taka bezpośredniość wyrażana w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

 

Onomatopeja  kolego daj już na luz i tak z siebie zrobiłeś pośmiewisko .A tak swoją drogą ja się pytam ,gdzie był moderator ,jak pisałeś swoją wypowiedź wcześniej ?.

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Jestem przystojnym mężczyzną w kwiecie wieku z pokaźnym karabinem.Szukam swojej drugiej połówki do baraszkowania i nie tylko.Mam dostęp do różnego typu rozweselaczy więc na pewno nie będzie nudno.Nie ukrywam że nie szukam loszki tylko zgrabnego ciała i nie może to być typowa blondi bo nie ręczę za siebie i mogę z nerwów dać po paszczy.Zainteresowane kandydatki niech piszą na PW (mile widziane zdjęcia najlepiej w stroju kąpielowym lub bez) 

 

Laczkiem  po  karabinie  i  po  czuprynie....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

No to nie wiem czy śmiać się czy płakać :-D :-D :-D :-D :-D.
Gdyby ten Pan powiedział mi, że "dostane po paszczy" prosto w oczy to by dostał po paszczy widłami od gnoju ode mnie :-D :-D :-D :-D. A to by bolało :-D :-D :-D :-D :-D.
Oczywiście nie żebym tam była za przemocą czy coś ale bym nie wytrzymała :-D :-D :-D
Facet widać zabawić się lubi albo ja taka do tyłu jestem, że rozweselaczy nie potrzebuje :P strasznie wulgarny jak na "pod wpływem" przystało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Szymi szkoda laczka jeszcze się popsuje albo pobrudzi.

Ludziska olejcie trolla, niech głoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Potrzeba mu takiej kobiety w stylu pani Marit Bjorgen, oj zaręczam żeby skakał sobie w tedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

trolla trudno zaglodzic lepiej go zabic smiechem, choc akurat ten ma duze poczucie humoru, najlepszy jest ten  "luksenburg"


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja    63

Ja swoją poznałem w bibliotece ale niestety nie umiała czytać...Nie spodziewałem się że dostanę tyle wiadomości.Bardzo dziękuję a szczególnie szalonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek91    0

czy jest tu jakas dziewczyna ktora ma gospodarke i szuka chlopaka ? sam osobiscie nie mam gospodarki ale bardzo lubie w tym robic i mysle ze z ta druga polówka mogl bym stworzyć niezly duet ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek91    0

moze nie dokonca dobrze sie wyrazilem bo podejrzewam ze dziewczyny moge miec problem ze znalezieniem chlopaka tak samo jak chlopak dziewczyny ktorzy maja gospodarstwo , w mojej okolicy to nawet dziewczyny sie wstydza przyznac ze sa z gospodarki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj