mamusia33

szukam męża

Polecane posty

proximaplus    11

A są tu może dziewczyny z warmińsko-mazurskiego ??

Edytowano przez proximaplus

Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Oj nie !!! Nie cierpisz pracy :( to nie dobrze :) Blondi chłopaka do harówki ciężko znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

blondynka co to jest patyra, od roku czasu mało już kumam po wielkopolsku,;)   hm tal samo ciężko znaleźć facetowi na gospodarkę kobiete, jak kobiecie z gospodarką faceta do niej, chociaż panowie widać bardziej bojaźliwi są :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W większości jak się dziewczyny dowiadują czym się człowiek zajmuje to tylko czy mogły by się przejechać ciągnikiem

przydałby się jakiś nowy coby nie było wstydu  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

wyrwij panne na nowy traktor to zaraz będzie chciała nowy samochód,dom a po czasie nowego faceta :D Ja nawet na dyskoteki jade starą vectrą, a Ty chcesz rwac na nowy traktor :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

heh niektórzy to mają ambicje ;) ja też na imprezy jeźdżę bez szału... i nie mam zamiaru zmieniać aż sobie jakiejś normalnej kobietki nie przygrucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

To ja jestem oryginalny, bo jeżdżę na imprezki starym 'Roverem' ;D.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

najlepiej rowerem, dziewczyne na rurkę i można robić km, z drugiej strony trzeba współczuć tym których dziewczyny kochaja za wypasione fury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

wyrwij panne na nowy traktor to zaraz będzie chciała nowy samochód,dom a po czasie nowego faceta :D Ja nawet na dyskoteki jade starą vectrą, a Ty chcesz rwac na nowy traktor :lol:

 

święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Teraz kobietą to tylko w glowie wystajaca z butow kasa. (Nwm moze ja tak tylko mysle). Tylko tez zalezy są wyjatki, mozna na palcach policzyc. A co do szukania meza /zony to jak sie zgubil to trzeba na policje zglosic. : - ) Piszcie ze szukacie kandydata na meza/zone. : - )


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hah, czy ciężko to różnie bywa, ja z gospodarstwem miałem tyle wspólnego że u wujka jechałem może ze 5x władkiem i jakoś mnie to nie rajcowało, jak poznałem dziewczynę a ta mnie wkręciła w gospodare z prawdziwego zdarzenia to nie wyobrażam sobie innej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Nie wiecie czym jechać na impreze to zostańcie w domu ;) zawsze możecie wybrać też opcje cnotka albo piechotka :P

Tej Panie mądry bamber z Wielkopolski, wyjątków jest wuchta tylko trza wyjść z chałupy :P nie każda na bejmy leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja tam tez jeździłem wiekową corsą w gazie ale to ze względów ekonomicznych :D bo bmw to pali mi 40zl/100km dziewczyny rzadko lecą na auto, zazwyczaj ich nie rozróżniają chyba że są czerwone :P albo mają gwiazdę na masce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

taaaa, jasne.... nie rozróżniają... żebyś się nie zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Wyjatki to tylko sa ale na gospodarce. A panie z miasta to szkoda gadac. Nick moj nic nie znaczy. Takze nie paczac na to ; - ) ( skromny)


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

taaaa, jasne.... nie rozróżniają... żebyś się nie zdziwił

 

A Ty już się zdziwiłeś? :P

Wyjatki to tylko sa ale na gospodarce. A panie z miasta to szkoda gadac. Nick moj nic nie znaczy. Takze nie paczac na to ; - ) ( skromny)

W sumie to masz racje ale nie każda zostaje na swojej gospodarce. Moja babcia zawsze mi powtarzała, że jak już wybrało się życie na wsi to gospodarka nie może być mniejsza od tej w której się robiło. Ja tą zasade w jakimś stopniu uważam za słuszną a czy to jest materialistyczne podejscie do sprawy to już nie mnie osądzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja też bym nie poleciał na VW :D to już wolę fiata pchać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Oczywiscie nigdy nie mozna myslec o porzuceniu gosp. Ja nie mogę patrzeć jak u mnie bardzo dobre ziemie leza odlogiem, więc nie gardze i biore w dzierzawe : - ) A ludzie co odchodza ze wsi do miasta to niech żałują !!!! Ja bym nawet o tym nie pomyslal jest to satysfakcja ktora sie nie zapomni ... : widok ssacych prosiat. Zniwa . Itp...


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Generalnie jest tak że w dobie internetu coraz ciężej o chłopaka czy dziewczynę. Ani chłopaki ani dziewczyny w wieku dwudziestu paru lat nie chcą się wiązać. A potem po 30 to już się nie chce :(:( i wybrzydzają bo szukają nie wiadomo czego. 

 

Ja osobiście chciała bym kogoś mieć z kim dzieli się troski i radości. Ale o taką osobę jest bardzo trudno. A jak się już znajdzie to często gęsto wtrancają się osoby trzecie i jest lipa:(:( 

 

Ale jak to moja mama mi zawsze mówiła że życie rozwiązuje problemy w najmniej oczekiwany sposób jak myślisz i w naj mniej oczekiwanym miejscu i czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj