mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MalaMalwi    37

Oczywiscie, że facet musi się odstresowac np. przy flaszce. Ale jezeli na picie ma czas kilka razy w tygodniu a dla dziewczyny raz na 3 tygodnie to coś jest nie tak. Napisalam, ze facet nie ma zyc tylko mną i moimi sprawami. Wszystko z umiarem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o i to jest to pogodzic jedno z drugim i wszyscy happy, trzeba mieć czas dla siebie dla dziewczyny , dla rodziny i wogóle czasem gdzieś wyjść, chociaż ja preferuję randkę w normalnym miejscu, a kolacja ze świecami zawsze jak znalazł także a i oczywiście robiona przeze mnie, przecież omlet tez da radę przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ważniejsze jest to czy będzie na drugi śniadanie...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Tak samo facet nie wytrzyma jeśli będzie każdą wolną chwilę poświęcał dla kobiety, czasem musi się odstresować w różne sposoby, np. wypić flaszkę z kumplami.

 

Fige wartny taki chłop co odstresowywuje sie w flaszce.

Porządny facet to taki który potrafi zapewnić byt rodzinie , potrafi ja utrzymać a także potrafi się zatroszczyć o dziewczynę.....przeważnie facet mysli tylko o piwku i papierosach.

Na pewno dziewczynie miło jest jak facet zabierzę ją na wycieczkę, zaprosi do kina oraz kupi ładne kwiatuszki :) ja u swojej cenię charakter i zaradność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Uwierzcie mi, że żadna dziewczyna nie wytrzyma z chłopakiem który ma w glowie tylko prace i swoje gospodarstwo. Ja wiem, że niektore sprawy trzeba zrozumieć ale do kina nie bo praca, na spacer nie bo praca, do znajomych nie bo praca,na impreze nie bo praca, na weekend nie bo praca, wieczorem się nie zobaczymy bo praca (nie wspominajac o tym, że czas na wódkę z kolegami jest). Dziewczyna potrzebuje zainteresowania i czasu. Owszem pracowac trzeba ale nie zyje się tylko po to żeby pracowac. I można sobie to tlumaczyc" pracuje na moja przyszła rodzine" tylko, że może się okazac, że już szans na ta przyszłą rodzine nie ma.

 

Zgadzam się z Tobą i widzę, że nie tylko ja uważam, że nie należy stawiać pracy ponad wszystko. Owszem pilnować pracy trzeba bo w dzisiejszych czasach trzeba dobrze myśleć żeby się utrzymać na rynku i jeszcze się rozwijać, ale nie tylko pracą żyje człowiek.

 

 

daremw całkowicie obcej osobie bym nie zostawił gospodarstwa nawet na godzinę, bo wiem że za tą godzinę może taka osoba narobić trochę szkody, ale zawsze się znajdzie jakaś osoba z rodziny która choć trochę się orientuje na pracy przy krowach i na takie np. dwa dni można się urwać, oczywiście musi to być osoba odpowiedzialna i trzeba jej to wszystko wytłumaczyć. Ja tak to widzę, ale jeśli Ty masz inne zdanie na ten temat to ja Cię przekonywał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a no widzisz, nie każdy ma blisko rodzinę i jak raz u mnie albo rodzina (część) nie ma pojęcia o krowach bo zajmują się tylko uprawą pola lub ogarniają kurniki a część która ma krowy to ma swoją pracę i to dość dużo przy swoim i nie a szans żeby ogarnęli drugie gospodarstwo. osoby które twierdzą że wszystko się da po prostu nie muszą samodzielnie prowadzić gospodarstwa bo mają jeszcze względnie na chodzie rodziców i (lub) rodzeństwo które ogarnie albo po prostu nie mają pojęcia co to samodzielne prowadzenie gospodarstwa z krowami. wnioskuję że ciebie da się zaliczyć bardziej do pierwszej grupy. ja dla przykładu jak chce gdzieś wieczorkiem wyjechać to zbieram się wcześniej z pracą i po zakończeniu jadę, ewentualnie z raz część pracy mogę odpuścić ale nie mam możliwości wyjechać na cały dzień bo jest to też kwestia odpowiedzialności bo jeśli prowadzę gospodarstwo to nie zwala pracy na niewiadomo kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Masz rację, ja zaliczam się do tej pierwszej grupy, bo mam pomoc w gospodarstwie, ale takiego gospodarstwa jakie posiadam nie ogarnę sam a jak chcę gdzieś wyskoczyć na imprezę to jadę dopiero po całkowicie zakończonej pracy, ale nie mówmy też że z gospodarstwa to się już nie da wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Więc macie wybór. Albo krowy do końca życia będziecie po tyłkach klepać albo zmiany w gospodarstwue i klepanie dziewczyny.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jedno drugiego nie wyklucza, chociaż im więcej sie przebywa z ludźmi tym bardziej do zwierząt chce się wrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Więc macie wybór. Albo krowy do końca życia będziecie po tyłkach klepać albo zmiany w gospodarstwue i klepanie dziewczyny.

hehe,szalony jesteś!Ale podoba mi się twoje myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Uwierzcie mi, że żadna dziewczyna nie wytrzyma z chłopakiem który ma w glowie tylko prace i swoje gospodarstwo. Ja wiem, że niektore sprawy trzeba zrozumieć ale do kina nie bo praca, na spacer nie bo praca, do znajomych nie bo praca,na impreze nie bo praca, na weekend nie bo praca, wieczorem się nie zobaczymy bo praca (nie wspominajac o tym, że czas na wódkę z kolegami jest). Dziewczyna potrzebuje zainteresowania i czasu. Owszem pracowac trzeba ale nie zyje się tylko po to żeby pracowac. I można sobie to tlumaczyc" pracuje na moja przyszła rodzine" tylko, że może się okazac, że już szans na ta przyszłą rodzine nie ma.

Trudno się z Tobą nie zgodzic, tylko wyobraz sobie,że życie to nie bajka.......Nie każdy ma pracę po 8 godzin na miejscu, żeby co dzień się spotkac z dziewczyną.Tak mnie zaciekawił ten post,że postanowiłem opowiedziec swoją historię :lol: kończe technikum super będe zarabiał pierwsza praca jak na 20letnią osobę bdb płatna tylko trzeba zapierniczac 12-14godz ale co tam kasa będzie :lol: .Kasa jest tylko nie ma jej kiedy wydac, a z dziewczyną spotykałem się tylko jak miałem siłe i w niedziele :lol: (dobre no nie).Wezwanie do odbycia zsw spoko będzie fajnie........................ :lol: .Wracam z wp do poprzedniej robotyi dalej zapierniczam pewnego dnia zdaje sobie sprawe,że to nie ma sensu zwalniam się, siedze sobie w domu i pomagam przy gospodarce spoko tylko niema tyle pracy dla rodziców mnie i młodszego brata.Dobra mam znajomości zostaje przyjety do zakładu za 1300 na ręke :lol: praca ciężka nie jest no ale 8godz i do domu 5min jakoś leci nagle tata wpada na genialny plan: on na rente strukturalną ja na młodego rolnika,super wszystkie wymogi spełniamy niemoże się nie udac, no i udaje się(sory memory muszę sie zwolnic),znowu pomagam na gospodarce i robie sobie na czarno, chba najlepszy okres w moim życiu, bo poznaje Agate poprostu bajka, no ale przychodzi pismo z arimr o skróceniu obowiązkowego ubezpieczenia z 3lat na okres 12 m-cy.Dobra nie bede zapierniczał po 14godz ani za 1300 trzeba poszukac czegoś lekkiego i dobrze płatnego szybka decyzja policja czy wojsko,padło na wojsko spoko najbliższa jednostka to tylko 100km :lol: (tylko okazało się aż).Praca,słuzby+szkolenia miarka się przebrała Agata nie wytrzymuje :mellow: no i poszło w pizdu.............. :lol: czas mija brat na studia, mama po operacji, tata sam nie daje rady trza kończyc kariere i wracac na gospodarke i tak od stycznia sobie myśle co poszło nie tak ;)

A tak powracając do Twojego postu "życie to nie bajka" , niestety ale dzisiaj pieniądz rządzi światem.Ja liczyłem się tylko z rodzicami i rodzeństwem, no ale moj błąd...............

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Fige wartny taki chłop co odstresowywuje sie w flaszce.

Porządny facet to taki który potrafi zapewnić byt rodzinie , potrafi ja utrzymać a także potrafi się zatroszczyć o dziewczynę.....przeważnie facet mysli tylko o piwku i papierosach.

Na pewno dziewczynie miło jest jak facet zabierzę ją na wycieczkę, zaprosi do kina oraz kupi ładne kwiatuszki :) ja u swojej cenię charakter i zaradność :)

 

Napisałem że np. przy butelce, każdy ma inne sposoby, jeden musi wyjść raz na 2 tygodnie z kumplami na piwko, inny woli posiedzieć sobie w domu przy dobrym filmie czy nawet poczytać coś ciekawego albo w ciszy posiedzieć i o wszystkim zapomnieć lub sobie wszystko w głowie poukładać. Ja nie mam nic przeciwko żeby dziewczyna wyskoczyła gdzieś ze swoimi psiapiułkami a nie tylko z chłopakiem siedzieć. Według mnie wszystko jest dla ludzi ale trzeba zachować umiar i równowagę.

Co do papierosów to trochę przesadzasz, mam wielu znajomych i tylko mała część z nich jest palaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

artur125  staraj się na przyszłość myśleć perspektywicznie. Staraj się przewidzieć konsekwencje poczynań. Z tego, co napisałeś wynika, że w swoich wyborach myślałeś tak może z dzień naprzód. Każde działanie ma swój dalszy ciąg i jeśli nie uwzględnisz w nim siebie, czyli swojego dobra, to jest wielce prawdopodobne, że obróci się przeciwko Tobie. I nie piszę tu i podejściu egoistycznym, a o zadbaniu o swoje życie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

oj każdy ma swoje życie, spróbował chłopak w życiu wszystkiego to bardziej doświadczony jest przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

No w doświadczenia bogatszy :D ale motłoch niezły był :lol: aż się boje pomyślec co dalej będzie.....


Fige wartny taki chłop co odstresowywuje sie w flaszce.

Porządny facet to taki który potrafi zapewnić byt rodzinie , potrafi ja utrzymać a także potrafi się zatroszczyć o dziewczynę.....przeważnie facet mysli tylko o piwku i papierosach.

Na pewno dziewczynie miło jest jak facet zabierzę ją na wycieczkę, zaprosi do kina oraz kupi ładne kwiatuszki :) ja u swojej cenię charakter i zaradność :)

często spotykam twoje posty i odnosze wrażenie,że chodzisz do gimnazjum :P

jak kiedyś będziesz miał taki naprawde poważny problem, to ciekawe jak się odstresujesz

ps.odstresowuje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

też odnoszę takie wrażenie zwłaszcza jak dodał do piwa papierosy... :lol:

KULAWA_KOZA papierosem się nie upijesz ani nie naćpasz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakbym czytał swoją historię,

artur125 chyba za bardzo wybiegałeś w przyszłość, nie uwzględniłeś 'was' pominąłeś to co miałeś na wyciągnięcie ręki czyli Agatę, założyłeś już że masz kontrolę nad tym; masz kobietę na stale, więc nie trzeba się gimnastykować można się czymś innym też zająć,

a Kobita to płochliwa istota, kilka przegapionych chwil i już jej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ale dzisiaj cisza na af.Pewnie wszyscy zastanawiają sie jak nie popełnic podobnych błędów :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Ja się akurat zastanawiam jak w karty wygrać, ale dziś to mi nic a nic nie idzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj