mamusia33

szukam męża

Polecane posty

artur125    1327

chłopak niemal życiem nie przypłacił tej znajomości,a wy sie nabijacie, oj wy niedobrzy.......... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMB    0

Chłopaki piszecie o kobietach a ja mam dokładnie takie odczucia jeśli o facetów chodzi. Nie płeć determinuje zachowanie a charakter, owszem pewne cechy mamy różne ale w dużej mierze zależą one od wychowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czy ktoś powiedział że faceci czy kobiety to same świnie, każdy jest inny i trzeba się tego trzymać, chłopak powiedział że czegoś by nie miał to się domyślaliśmy tylko czego, wiadomo może cierpieć czy też już mu minęło ale po co smutać, a zawsze można się troszkę pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

E tam przeciez do niczego nikt nie pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon1985    0

Hmmm  -  postawisz  ,,flaszkę''  i   bana  nie będzie. ;)  Szymkowate   muszą  trzymać  się razem... :P

 

Ok z moim imiennikiem jeszcze nie piłem  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Chodzi o to,że kobiety dużo obiecują,ale jeśli cena na płody jest słaba i trzeba dołożyć to się odwracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę Grzesiek że się nieźle przejechałeś w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Napisz dlaczego kobieta ma pracować i dokładać do twojej farmy ? :blink:

Dla większości ludzi rolnictwo to hobby po godzinach a normalnie zajmują się czymś innym aby kasa była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Napisz dlaczego kobieta ma pracować i dokładać do twojej farmy ? :blink:

Dla większości ludzi rolnictwo to hobby po godzinach a normalnie zajmują się czymś innym aby kasa była ;)

Nie chodzi o to aby dokładała.Bo są czasy,że jest b.dobrze ale najczęściej jest tak że się żyje na minimum opłacalności lub strat. Żyję w strefie buforowej w której budzisz się i dowiadujesz,że te świnie,które chcesz sprzedać nie pójdą,bo sobie ktoś coś sobie wymyślił. I marzę o takiej kobiecie która będzie na dobre i na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

 

Dla większości ludzi rolnictwo to hobby po godzinach a normalnie zajmują się czymś innym aby kasa była ;)

 

Są i tacy, dla których rolnictwo to hobby i jedyne źródło utrzymania, a z opłacalnością to różnie bywa, a jak ktoś ma większe gospodarstwo to nie da rady jeszcze pracować, bo tego wszystkiego nie ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Napisz dlaczego kobieta ma pracować i dokładać do twojej farmy ? :blink:

Dla większości ludzi rolnictwo to hobby po godzinach a normalnie zajmują się czymś innym aby kasa była ;)

a ja nie rozumiem dlaczego w ten sposób do niego piszesz?

przy rozwodzie to by jej się należało z gospodarstwa a swojej pracy to dołożyć nie może? twoja logika mnie powala.

nie wiem czy się zajmujesz konkretnie że mówisz o gospodarstwie hobby, no chyba że jeszcze masz rodziców na chodzie lub po prostu produkcję która nie wymaga poświęcenia większej ilości czasu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
Napisano (edytowany)

panowie mam rozwiązanie waszych problemow :D albo wspólnota majątkowa i jeden budżet i przy rozwodzie połowe oddajecie albo intercyza i nawet kawe parzysz sobie ze swojego słoiczka :lol:

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

To trzeba zrobić wyliczankę, bo inaczej to ciężko będzie dojść które czyje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMB    0

Chodzi o to,że kobiety dużo obiecują,ale jeśli cena na płody jest słaba i trzeba dołożyć to się odwracają.

A ja mam takie doświadczenia z facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to mówicie rozdzielność majątkowa w sensie co do małżeństwa moje a potem wspólne najwyżej łatwo będzie dzielić to co wyrobimy wspólnie:) Ale nie zakładajmy zaraz czarnego scenariusza z góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj