mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Momo    5
Napisano (edytowany)

nie pierwszy post :D jestem tutaj od tamtego roku , lecz pod inną nazwą ale zalogować się coś nie mogę :D

Edytowano przez Momo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Na forum z tego co widzę to są wolne dziewczyny .Z tym ,że chętne do rozmowy,zabawy  i to wszystko .

 

No nie oceniaj wszystkich dziewczyn tutaj jednakowo :)

Ja poznałam tutaj bardzo dużo osób, i miałam okazję poznać kilka osobiście :)

Więc, nie każda dziewczyna tylko tu pisze i się bawi :)

dobri den :) jest tutaj jakaś fajna wolna  dziewczyna z Wlkp ?

A Może być z Pogranicza Wielkopolski i Dolnegośląska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

No może związku z Nimi nie udało mi się stworzyć, ale zaprzyjazniliśmy się, i mamy kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momo    5
Napisano (edytowany)

A Może być z Pogranicza Wielkopolski i Dolnegośląska :D

 

tak może być

Edytowano przez Momo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Ale   to jest  temat  ,,szukam męża''   ,,dziewczyna na  gospodarkę''  trochę dalej.....  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Witam jestem tu nowy i chętnie poznał bym jakąś rolniczkę z Warmińsko - Mazurskiego :)

jest ich tu kilka, tylko uważaj bo większość (nie wszystkie) to raczej poza mówieniem niewiele mają serca do gospodarstwa...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon1985    0

Ale   to jest  temat  ,,szukam męża''   ,,dziewczyna na  gospodarkę''  trochę dalej.....  :D

 

Mam tylko nadzieję że nie jesteś moderatorem tego forum i nie nałożysz na mnie bana za wypowiedź w nieodpowiednim wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momo    5

Mam tylko nadzieję że nie jesteś moderatorem tego forum i nie nałożysz na mnie bana za wypowiedź w nieodpowiednim wątku :D

 

on nie ale ja jestem moderatorem i za to ze napisałeś w nie odpowiednim wątku masz przegwizdane :D zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Mam tylko nadzieję że nie jesteś moderatorem tego forum i nie nałożysz na mnie bana za wypowiedź w nieodpowiednim wątku :D

 

Hmmm  -  postawisz  ,,flaszkę''  i   bana  nie będzie. ;)  Szymkowate   muszą  trzymać  się razem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

a może zamiast ostrzegac lepiej pozwolic aż ktoś sie przekona na własnej skórze(bo dziewczyny to nie agregat uprawowo siewny) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wiem czemu ale faceci zawsze się szybciej przystosowuja do nowej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ja jedynie piszę to co obserwuję na bierząco, dla mnie nie będzie satysfakcją to że w wyniku mojego komentarza odpuści sobie spotkanie i zapoznanie. satysfakcją niekłamaną dla mnie będzie to jeśli zwróci szczególną uwagę czy osoba faktycznie mówi jak jest czy tylko mówi co on chce usłyszeć, a są to z reguły dwie całkiem odmienne wersje, chodzi o wyczucie prawdziwych intencji, zresztą czy to poznajemy w realu czy przez internet jest dokładnie to samo, jednak osoby poznane przez internet często są idealizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
Napisano (edytowany)

nie wiem czemu ale faceci zawsze się szybciej przystosowuja do nowej pracy :)

bo facet ma 50% głeboko w d.... a kobieta chce wszystko zrobic na 100%

 

daremw a może każdy powinien spróbowac, (coś co dla jednego jest podłogą dla innego jest sufitem)bo kto nie gra, to nie wygrywa :D

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Sam kiedyś spotykałem się z dziewczynami ale z portalu randkowego i nigdy to co o sobie pisała nie pokrywało się z rzeczywistością nie mówiąc już o wyglądzie na zdjęciach ładna dziewczyna a jak ją na żywo zobaczyłem to myślałem tylko jak się szybko zawinąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128
Napisano (edytowany)

no właśnie więc miło mi że popierasz to co napisałem bo Artur to chyba trochę za bardzo się zauroczył ;) jak to mawia mój kolega: "oczy mu pi... zarosły"  bez urazy to tylko takie dosadne powiedzonko kolegi  :)

Artur czy ja gdziekolwiek napisałem żeby nie próbować? wprost przeciwnie, jedynie podkreśliłem żeby się ślepo nie zapatrywać bo może spotkać niemiłe rozczarowanie, dlatego trzeba trzeźwo patrzeć a nie przez pryzmat wielkiej radości bo znalazłeś- a za tydzień okazuje się że nie wytrzymasz z nią dłużej bo oczekiwania były inne a rzeczywistość inna

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z drugiej jednak strony można tak bez końca szukać tego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

daremw jeszcze mi niczym oczy nie zarosły a i z tym zauroczeniem jesteś w błędzie,raczej niałem na myśli, że każdemu trzeba dac szansę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Szukam żony jak szalony,ale pewnego razu zaufałem pewnej kobiecie, której obiecałbym oddać nawet żebro.I wiecie czego teraz bym nie miał gdyby ta znajomość się wcześniej nie rozpadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no żony napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj