mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Lukasz007    2

No własnie widzę. Radzę Ci zmień lustro na dziewczynę bo nie wiesz co piszesz :P Żeby wszystko było takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Przygarne kotke - myszy grasuja!

 

Czarna, wredna i puchata kocica pasuje? Jest pracowita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Mieliśmy taką wredną kotkę. Gdy jej coś koło ogona zawadziło potrafiła ze złości nawet twarz komuś podrapać. Ale myszy i szczury łapała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

jest sens się spieszyć ze sprzątaniem ? codziennie obowiązki , oporządek , kilka razy dziennie każda osoba wychodzi na dwór i z powrotem w filcach , chrust i drewno przynieść itp itd

a takie pielgrzymki bez względu na pogodę

w tydzień przed świętami da się ogarnąć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Szczoteczką do zębów najlepiej się sprząta. Centymetr po centymetrze i jest błysk w domu :D
@adam43 do świąt mało czasu zostało a pracy w domu coraz to więcej  jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Ja idą święta mówicie to może czas pomyśleć o dobrej żonie pod choinkę od mikołaja. A nóż przyniesie :) jakąś śnieżynkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

jest sens się spieszyć ze sprzątaniem ? codziennie obowiązki , oporządek , kilka razy dziennie każda osoba wychodzi na dwór i z powrotem w filcach , chrust i drewno przynieść itp itd

a takie pielgrzymki bez względu na pogodę

w tydzień przed świętami da się ogarnąć wszystko

 

oj jest i to bardzo. Bo jednak w czystym domu mieszka się lepiej niż w chlewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Śmieszy mnie to że większość tak strasznie sprząta przed wszelkimi świętami a codziennie to już nie trzeba porządnie sprzątać  :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

No wiesz Kasiu u nas porządki przedświąteczne są zawsze ale to nie oznacza, że w domu  nie mamy czysto na co dzień i że porządnie nie sprzątamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

he he jak dom zapuszczony to i miesiąc nie pomoże mu na sprzątanie, gorzej ja mam mróz to dywanów karcherem nie pociągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam karcherem pociągnęłam, już tydzień robią się na nim słodkie sopelki..  :lol: czasem zachowuje sie jak blondynka.. :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Śmieszy mnie to że większość tak strasznie sprząta przed wszelkimi świętami a codziennie to już nie trzeba porządnie sprzątać  :lol:

oj jest i to bardzo. Bo jednak w czystym domu mieszka się lepiej niż w chlewie.

miałem na myśli to że takie ważniejsze rzeczy jak mycie okien , założenie czystych firanek czy odkurzanie/wytrzepanie dywanów robi się trochę żadziej niż codziennie

he he jak dom zapuszczony to i miesiąc nie pomoże mu na sprzątanie, gorzej ja mam mróz to dywanów karcherem nie pociągnę

dom jako tako nie jest zapuszczony ale i za dużo się w niego nie inwestuje z braku funduszy (tyko ojciec ma trochę większe oszczędności ale to tylko na jego własne potrzeby , stwierdził że pieniądz w banku nie zginie a on będąc w przystępach tego co zrobił czy zrobiłby i tak do grobu nie zabierze więc nie musi inwestować w dobra wspólne dla wszystkich domowników czy remontować domu pomimo że z zawodu jest budowlańcem),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

konteneo nie chodzillo mi w sensie nie ładny a zapuszczony w sensie że brudno, że nie sprzątane/ Panno natalio ja mam na gorąca wodę i dysza rotacyjna to sopelki mi ni grożą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj