mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Kiedyś na tym forum jedna panna z miasta napisała że 98% facetów ze wsi potrzebuje operacji plastycznej.     :D

A tak właściwie to jaka różnica wieku jest dla Was dziewczyny do zaakceptowania?    :)   

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

To jakaś ograniczona pudelnica była.tu też sa fajni i bez atrakcji medjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1397567642_bo_to_zla_kobieta_byla.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

A tak właściwie to jaka różnica wieku jest dla Was dziewczyny do zaakceptowania? :)

10-15lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

zła, bardzo ku................a zła :lol: :lol:

Daria też chyba "mieszczuch",i jej się rolniki podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

10-15lat

Też tak myślę że do tych 15 - tu,  to jest jeszcze do zaakceptowania, powyżej już raczej ciężko, chociaż ostatnio jakaś dziwna moda nastała na dużo starszych facetów.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Ten smog tak źle na mnie podziałał chyba :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kobiety na wsi teraz źle nie mają, pracować trzeba wszędzie, zawsze tam jakaś praca jest, ale dzisiaj a kiedyś praca na wsi to jest jak dzień i noc.

Daria, Tylko żeby wiejski smog od zwierząt na Ciebie nie podziałał tak że zaraz uciekniesz gdzie pieprz rośnie.     :P     :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no trochę się pozmieniało ;), kopek się nie robi :lol:

Daria a dlaczego forum rolnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Uśmiałam się kiedyś jakie wy rzeczy pisaliście w innym temacie...jak świetnie się rozumiecie mimo,że się nie znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kopek, wszystko ręcznie było robione, obornik, buraki cukrowe, zboże,stawianie,wożenie, młocka,ludzie się natyrali że szok,teraz jakby trzeba robić to samo,to pewnie same żniwa w Wigilię by kończyli. 

 

 

jak świetnie się rozumiecie mimo,że się nie znacie.

Bo     :P      :lol:

8323.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Tu się każdy dobrze zna ,bo w tematach o dziewczynach to każdy z każdym pisze a póżniej są wylewane żale na forum,że ktoś komuś męża kradnie lub żonę....co jakiś czas wybucha jakaś afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co, słyszałeś coś może że pani A ma jakieś siuchty z panem B?    :P      :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Czy ten pan tej pani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

z jakich rzeczy się uśmiałaś? :blink: Tu same poważne tematy :D

Prawie wszyscy się znamy, bo ten "światek" strasznie mały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy ten pan tej pani???

Zgadza się, ten pan wysłał tej pani  swoją wtyczkę na maila, a ta pani jemu swoją aplikację. :P     :lol:   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Ten ma apkę a tamtemu została małpa:)

Edytowano przez Daria54321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Też tak myślę że do tych 15 - tu,  to jest jeszcze do zaakceptowania, powyżej już raczej ciężko, chociaż ostatnio jakaś dziwna moda nastała na dużo starszych facetów.

Ta ,sprawdzało się może kiedyś ,nie dziś  :)  Właśnie parę dni temu  moja dalsza sąsiadka złożyła pozew rozwodowy ,i rozwodzi się ze swoim starszym mężem ,bo znalazła sobie równolatka .  ;)   Widocznie ma dość pytań w rodzaju '' A gdzie ty takiego starego grzyba znalazłaś ? '' :D   

Młode kobiety które wybierają na partnera dużo starszego mężczyznę (,pomijając fakt sponsoringu) ,mają zaburzenia psychiczne . Później z wiekiem przyjdzie opamiętanie i mamy taki przypadek jak opisałam  wyżej . To tyle i niech sobie gadają co chcą ,że wielka miłość itp....życie i tak to zweryfikuje ,szczególnie w dzisiejszych czasach , gdzie wygląd ,kasa ,lans ma ogromne znaczenie . 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 Widocznie ma dość pytań w rodzaju '' A gdzie ty takiego starego grzyba znalazłaś ? ''  :D  

Meg no nie wmawiaj sobie i mi że taka grubo po 30-tce  panna jest atrakcyjna dla rówieśnika  kawalera, jak jej zegar biologiczny o ile jeszcze tyka, to już bateria jest na wykończeniu.     :P  Też taki kawaler pewnie nie chce ryzykować pytań "Na co ci taka stara wypierzona kwoka"   :lol:

Też jestem raczej by ludzie dobierali się  w swoim wieku, ale to powiedzmy po 20-tce. Tylko tu jest inny problem,zazwyczaj koło 40tki dostają jakiegoś pierdolca i facetowi otwierają się oczy i zaczyna dostrzegać że małżonka jakby zbabciała    :P   a tu tyle dziewczyn dookoła     :D  i co jej pozostaje? ano tylko jakiś starszy albo rówieśnik rozwodnik, o ile jest jeszcze dosyć "ruchliwa"   :P  bo inaczej to już nikt.       :)

Owszem zdarzają się i rozwody też w takich wiekowo różnych małżeństwach, jednak są one dużo stabilniejsze niż te rówieśnicze, a ta Twoja sąsiadka jeżeli powodem rozwodu było tylko wysłuchiwanie co mówią ludzie, no to raczej ten starszy facet dawno powinien jej zasadzić kopa,  za pirze i na powietrze świrze.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean ja sobie nic nie wmawiam ,ja tylko patrzę na świat . :)  A wspomniana sąsiadka jest lekko po 40 - stce  :)   Atrakcyjność nie dla każdego  zawsze oznacz to samo . ;)  A i weź Ty se już wyłącz ten zegar biologiczny ,bo szczęśliwi ludzie czasu nie liczą  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg ja mówię jak to widzi powiedzmy kawaler około 40-tki, moje zdanie jest akurat inne, ale ono nie ma tu znaczenia.    :P       :)

 

 

 A i weź Ty se już wyłącz ten zegar biologiczny ,bo szczęśliwi ludzie czasu nie liczą   :D

Ooooooooooo, szybko Zmieniasz zdanie   :D   

No więc gdzie się podziała nagle Twoja teoria?  cyt.- "Młode kobiety które wybierają na partnera dużo starszego mężczyznę (,pomijając fakt sponsoringu) ,mają zaburzenia psychiczne" . 

Młode to jeszcze, gorzej jak sobie tylko muszą wmawiać że są jeszcze młode.     :P     :lol: 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Młode to jeszcze, gorzej jak sobie tylko muszą wmawiać że są jeszcze młode.      :P      :lol: 

A to tak jak starsi  panowie sobie wyobrażają że są atrakcyjni fizycznie dla młodszych kobiet ... :D  Chyba Ci nie muszę pisać ,że pewna grupa kobiet która  jak już decyduje  się na bycie z kimś starszym ,to generalnie nawet patrzeć na niego nie musi ... :rolleyes:   :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oni sobie nie wyobrażają, oni po prostu są atrakcyjni,   :P  bo te niby "młodsze" kobiety już nic lepszego nie znajdą.     :D

A jak znajdą nawet młodszego to tylko dla tego że mają niezłą kasę albo gospodarstwo i to jest jej atutem, bo nic innego.     :P    :lol:  A dla starszego może być atrakcyjna, bo zazwyczaj już nie patrzy na majątek a na kobietę.   :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj