mamusia33

szukam męża

Polecane posty

grego    385

Oho, mamy tu tyle kobiet szukajcych rolników, ze nie może być inaczej... ;). Taki wiek to uderzaj do klubów, toż tam najznamienitszy kwiat kobiecy można znaleźć, a nie plakatujesz słupy telefoniczne ogloszeniami o zaginionej dziewczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardok15    0

Do klubow nie chodze w poszukiwaniach juz bo to nie ma sensu nie bede pisal czemu bo nie trudno sie domyslec a z tymi slupami to git sprawa :) kto mi zabroni pisac :) jescze do ogloszenia numer podam a co, niech dzwonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Życzę powodzenia bo ja z Wielkopolski to jak by dziewczyny wymarły  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty kolego szukasz dziewczyny na gospodarke czy milosci do wspolnego zycia bo to zasadnicza różnica. Co do soosobow szukania wszystkie dobre wy mowicie klub a ja powiem olx kolega po pijaku dodal ogloszenie ze szuka zony i oddzew szybki dwa lata chodzenia a dzis 5 lat po slubie i trojaczki w drodze takze kazdy chwyt dozwolony. W Krakowie ostatnio gosc mial na aucie ogloszenie szukam dziewczyny i podois chetne zapraszam i nr tel. Dzis liczy sie pomyslowosc bo teksty typu twoj ojciec skradl gwiazdy i schowal w twoich oczach juz nie poraza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ja w klubie przez znajomych poznałem nowego kolegę który ma siostrę, dziewczyna bardzo ładna, widać że rozsądna a coś tam dowiedziałem się też od jej brata że warto zainteresować się  (nie nakłaniał, sam podpytywałem), właściwie nawet nie mieliśmy okazji pogadać a raz przyszło mi coś do głowy i bez owijania w bawełnę napisałem wszystko wprost, bez żadnego owijania w bawełnę, bez jakiegokolwiek kręcenia bez zbędnego ględzenia, początkowo chyba trochę ją to zaskoczyło...

jednak stwierdziła że niegłupio piszę i jakiś kontakt jest, czy coś wyjdzie nikt tego nie wie ale to może właśnie jest klucz. ja lubię stawiać sprawy konkretnie, więc może trzeba własnie tak robić żeby znaleźć kogoś kto też konkretów oczekuje a nie mnóstwa słów które układają się w ładną bajeczkę która niema nic wspólnego z realnym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardok15    0

Ma leb do interesu :) heh a ja szukam ogólnie dziewczyny ale jakby nawet byla z gospodarka mi to nie przeszkadza a na gospodarke nie szukam jak kolego wyzej pisales bo sam nie mam duzo to co mam to sam ogarniam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo321    3

Siema :) poznam  dziewczynę  z łódzkiego /wielkopolskiego.....  Ja  27 lat 184wzrostu 78kg   mam  córkę  którą wychowuje wraz z rodzicami  prowadzę  gospodarstwo   ...Więcej  na  priv..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

ja w klubie przez znajomych poznałem nowego kolegę który ma siostrę, dziewczyna bardzo ładna, widać że rozsądna a coś tam dowiedziałem się też od jej brata że warto zainteresować się  (nie nakłaniał, sam podpytywałem), właściwie nawet nie mieliśmy okazji pogadać a raz przyszło mi coś do głowy i bez owijania w bawełnę napisałem wszystko wprost, bez żadnego owijania w bawełnę, bez jakiegokolwiek kręcenia bez zbędnego ględzenia, początkowo chyba trochę ją to zaskoczyło...

jednak stwierdziła że niegłupio piszę i jakiś kontakt jest, czy coś wyjdzie nikt tego nie wie ale to może właśnie jest klucz. ja lubię stawiać sprawy konkretnie, więc może trzeba własnie tak robić żeby znaleźć kogoś kto też konkretów oczekuje a nie mnóstwa słów które układają się w ładną bajeczkę która niema nic wspólnego z realnym światem.

 

Jej, tyle mądrości zgłębionych to byłem pewien, że co jak co, ale ten jeden jedyny prawdziwy cel życiowy gwarantujący niepojęte szczęście  w postaci nieskalanej niewiasty w końcu dostąpiłeś, a tu proszę.... Teoretyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Grego jedziesz po bandzie :lol: teraz jeszcze to przetłumacz :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Oj tam, oj tam to nieco bardzie złożone, nawiązujące do treści w sąsiednim temacie... ;). Obawiam sie, ze tylko Darek może zalapac o co chodzi, ale cieszę sie, ze mogłem tak koleżankę rozbawić ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

grego ty sie śmiejesz i sam nie wiesz z czego, mojej sytuacji życiowej nie znasz, uwierz że w życiu mogą przytrafić się rzeczy które momentalnie odmienią człowieka i to całkowicie nie do poznania. jeszcze niedawno miałem po części (podkreślam że po części tylko) skrajnie inne poglądy, w tej chwili to znajomi mnie nie poznają dosłownie i sam sie sobie dziwię i właściwie to sam zachodzę w głowę co się ze mną stało :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

grego ty sie śmiejesz i sam nie wiesz z czego, mojej sytuacji życiowej nie znasz, uwierz że w życiu mogą przytrafić się rzeczy które momentalnie odmienią człowieka i to całkowicie nie do poznania. jeszcze niedawno miałem po części (podkreślam że po części tylko) skrajnie inne poglądy, w tej chwili to znajomi mnie nie poznają dosłownie i sam sie sobie dziwię i właściwie to sam zachodzę w głowę co się ze mną stało :lol:

 

Rany Boskie gdzież ja bym sie śmiał śmiać z Twojej duchowej przemiany i podejścia do życiowego szcześcia znaczy kobiet, albo to na odwrót... już sie mozna pogubić :lol:. Tyle wzniosłych słów użyłem aby podkreślić i nadać temu należytą powagę, a tu pada zarzut o jej brak? No jak mogłeś mi to zrobić drogi kolego?! :lol:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9888

W klubie tez idzie normalna dziewczynę poznać tylko nie brać takiej co za pare drinków będzie twoja tylko wręcz przeciwnie :) Ja swoja dziewczynę poznalem wlasnie w klubie w święta bożego narodzenia i juz ponad 2 lata jak jesteśmy razem także da sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardok15    0

Lucky spoko ziom spoko ;) bez lipy mialem miec tyle wiadomosci od niewiast po wpisie i zadnej nie ma :) zly chyba dzial wybralem bo to jest szukam szukam meza to samo mowi ze chlopaki tu wchodza trzeba zmienic na szukam zony to wtedy jakas dziewcze wejdzie i zobaczy moj wpis i powie :o to moze i on bedzie dobry hmmmm mrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj