mamusia33

szukam męża

Polecane posty

artur125    1327

misia chłopaka na początku szukaj po co od razu męża :D Ja się niestety nie łapę, bo sadownik ze mnie jak z koziej..................... :P

Nic tutaj nie "siejesz"... ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia8728    1

Moim zdaniem nie ma na co czekac :) albo bedzie to coś albo nie :) jak bym miala chlopaka to bym go meczyla ;-) hihihihi

a tak powaznie to lata leca .... pragne rodziny :)to chyba nic zlego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Przecież nic złego nie zrobiłaś. Napisałaś:prosto, zwięźle i na temat. A co do "zgorszenia " jakiego? Jakoś nikt nic nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia8728    1

zainteresowanych prosze o kontakt juz w prywatnych wiadomosciach:) 

 

a co do sadzenia to moge nauczyc :) hihihi cos tam umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Ja tam nie zainteresowany choć sadzić umiem. To za mało co podałaś nawet na wstępie ale działaj bo kto szuka to znajdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Moim zdaniem nie ma na co czekac :) albo bedzie to coś albo nie :) jak bym miala chlopaka to bym go meczyla ;-) hihihihi

a tak powaznie to lata leca .... pragne rodziny :)to chyba nic zlego 

Moze i lata leca,Moze nie powinnam tak oficjalnie tu pisac,ale nasz wspolny znajomy < Pajej > to bardzo fajny chlopka,mysl; bardzo powanie o zyciu i naprawde chlopak,ktory wie czego chce w zyciu.Powaznie podchodzi do wszystkiego.To,ze jest mlodszy o niczym nie swiadczy,wazne co ma sie w glowie i jakie myslenie.ze robi to w czym sie dobrze czuje i z tym wiaze swoja przyszlosc.

 

Zawsze trzeba podejmowac ryzyko,akceptujac to co sie juz ma,Lecz takze patrzec w swiat w sposob zdobywania czegos z odwaga co sie bardzo pragnie.Czasem nie wiele potrzeba,aby spotkac w swoim zyciu osobe przy ktorej czuje sie,ze mozna doslownie <uniesc sie w powietrzu i latac jak ptak> ,wystarczy tylko chciec sprobowac byc szczesliwym.Czesto mamy kogos bardzo blisko a szukamy daleko,bo dopiero po jakims czasie go dostrzegamy i rodzi sie uczucie.Kiedys zylam z innym przekonaniem,ale teraz tak nagle innaczej sie potoczylo w moim zyciu i wiem,ze najpiekniejszych chwil w zyciu nie zalplanuje,milosc sama przychodzi nagle i niespodziewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Cześć, są tu Kobiety z woj. Łódzkiego ? ;) szukam dobrej duszyczki :)

Po duszyczki to w zaduszki na cmentarz sie wybierz w poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jak to jest..? Łatwiej facet z miłości zostanie z ukochaną na wsi, czy kobieta z miłości do facetem zostanie na wsi? Mówię to głównie o parach, które poznały się i..mieszają na wsi i w innych wioskach, bo głównie te mają łatwiej na poznanie tej ukochanej osoby.. Bo ciężko będzie się przestawić osobie z miasta na wieś i ze wsi na miasto, bo to są różne światy. Wiadomo w mieście, praca, a po pracy...laba, bo co tu wiele pisać..(sam mieszkam w mieście choć dokładnie znam życie na wsi) "po 15tej" obiadek,nogi na kanapę pilot lub pad w rękę i relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Farmer ale zalezy jaka masz w tym miescie ta prace.Owszem jest kwadrat w ktorym mieszkasz i to wszystko,dom to juz wieksza powieszchnia + ogrodek i juz zajecie jest.Uczucia owszem zeby sie poswiecic i zrezygnowac  zmieszkania na wsi lub w miescie lecz czy pozniej ta osoba  sie odnajdzie w tym nowym swiecie.,mozxe byc to ciezkie i trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

To byśmy musieli nic nie robić
do szkoły nie chodzic bo egzaminy trzeba się uczyć
Do pracy tez nie chodzic bo trzeba pracować
W ogóle po co zyc bo życie jest trudne i ciężkie :)
Ciężkie i trudne ale nie nie możliwe

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmina    0

Dobry wieczór :)

 

Poszukuję mężczyzny w wieku 28-40 lat, samotnego, pragnącego założyć rodzinę, nienadużywającego alkoholu, z gospodarstwem do stałego związku. 

Interesują mnie tylko poważni Panowie, którzy szukają kobiety na dobre i złe. Ja mam 25l. jak widać po zdjęciu jestem obfitych kształtów. Odpowiadam

tylko na wiadomość na PW. Pozdrawiam, J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leila    0

ja jestem panna mam 40 lat z zach-pom szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-43 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na stałe

moge sie przeniesc

lawenda76@op.pl


miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Zimno sie zrobiło, ruch w temacie zaczyna się, kobietom stópki marzną i chcą ogrzać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola    0

Ja myślę, że już coraz mniej jest takich chłopaków co by można było z nimi pogadać w te zimne wieczory i miło spędzić czas. Albo gdzieś się ukrywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Statystycznie jest więcej takich kobiet a chłopaków w deficycie więc trzeba się spieszyć zanim zabraknie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Pola, generalnie tak samo chłopak może powiedzieć o takich dziewczynach więc to raczej kwestia szczęścia i trafienia na taką osobę niż deficytu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj