mamusia33

szukam męża

Polecane posty

OlaOlla    14

To bardzo małe wymagania masz, tylko wiesz,prawie każdy ma ochotę na te "róże" z Twojego ogrodu :P

Ehm, w zupełności nie wiem o jakich Ty różach myślisz  :lol:

Wymagania małe? No może tak, może nie. Zależy jak na to patrzeć :) Cenie sobie umiejętność prowadzenia konwersacji, otwartość na świat, na ludzi, tolerancyjność, umiejętność okazywania uczuć, wrażliwość. Tego oczekuje. Teraz możesz sam ocenić, czy to wiele :)


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Oj niewiele, wedle mojej oceny trochę by tu można dorzucić i  to co najważniejsze ale...to nie moje oczekiwania  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

No proszę jaka nowość ;-) Rzadko się zdarza aby dziewczyna z miasta chciała chłopaka ze wsi a już tym bardziej rolnika, przynajmniej w moich okolicach, wiem to z autopsji pomimo tego że raczej niczego mi nie brakuje ;-) Więc myślę że ze znalezieniem nie będziesz miała problemu, jedynie co to samo "szukanie" może być trochę kłopotliwe jeśli rzeczywiście nie masz za bardzo styczności ze wsią, rodziny lub wspólnych znajomych itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

No proszę jaka nowość ;-) Rzadko się zdarza aby dziewczyna z miasta chciała chłopaka ze wsi a już tym bardziej rolnika, przynajmniej w moich okolicach, wiem to z autopsji pomimo tego że raczej niczego mi nie brakuje ;-) Więc myślę że ze znalezieniem nie będziesz miała problemu, jedynie co to samo "szukanie" może być trochę kłopotliwe jeśli rzeczywiście nie masz za bardzo styczności ze wsią, rodziny lub wspólnych znajomych itp.

No i właśnie niestety jest kłopotliwe, dlatego liczę na sile internetu :)


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Noo w sumie już nie jedna para połączyła się przez internet a nawet czytałem o przypadkach z tego forum więc szansa jest i widać że internet swoją siłę ma ;-) Ale często takie szukanie na siłę, zacieśniając się do jakiegoś grona osób w tym przypadku rolników też niekoniecznie może być dobre bo kto wie czy nie przypisany jest Ci ktoś zupełnie inny, którego w tych poszukiwaniach możesz pominąć. Tak czy inaczej życzę powodzenia i znalezienia "rycerza na koniu" a raczej w tym przypadku na jakimś John Deerze heh ;-) Ale jeśli jesteś "normalną" dziewczyną (a na to wygląda z tego co piszesz), avatar jest prawdziwy (uroku Ci nie brakuje) i dodatkowo w takim wieku to myślę że na pewno się uda i znajdzie się wielu chętnych, nie tylko na róże z Twojego ogrodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Noo w sumie już nie jedna para połączyła się przez internet a nawet czytałem o przypadkach z tego forum więc szansa jest i widać że internet swoją siłę ma ;-) Ale często takie szukanie na siłę, zacieśniając się do jakiegoś grona osób w tym przypadku rolników też niekoniecznie może być dobre bo kto wie czy nie przypisany jest Ci ktoś zupełnie inny, którego w tych poszukiwaniach możesz pominąć. Tak czy inaczej życzę powodzenia i znalezienia "rycerza na koniu" a raczej w tym przypadku na jakimś John Deerze heh ;-) Ale jeśli jesteś "normalną" dziewczyną (a na to wygląda z tego co piszesz), avatar jest prawdziwy (uroku Ci nie brakuje) i dodatkowo w takim wieku to myślę że na pewno się uda i znajdzie się wielu chętnych, nie tylko na róże z Twojego ogrodu ;-)

Dziękuje, oby było tak jak piszesz :-)  

 

Przy okazji zachęcam wszystkich samotnych Panów, którzy szukają swojej drugiej połówki, do kontaktu ze mną, może szukamy siebie wzajemnie? Nie jestem taka super, ale mam w sobie duuuużo miłości :) Pozdrawiam!


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

No nie żartuj, w necie wszyscy są super, sami młodzi, mądrzy, pracowici, bogaci i jurni  :D  warto pamiętać że nawet na tym forum były przypadki głupich żartów i zagrywek, wolę nie przypominać kto tu w ciągu ostatnich 7 lat został na tym przyłapany  :lol: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Aaaaa leżę. 1 zdjęcie, 1 propozycja ze strony koleżanki i 1/2 forumowiczów po nogach sika z wrażenia. Patola. Wersja pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Tak właściwie to czym Koleżanka sie zajmuje skoro ma w sobie tak duuuużo miłości i do kontaktu zachęca wszystkich samotnych Panów  :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Aaaaa leżę. 1 zdjęcie, 1 propozycja ze strony koleżanki i 1/2 forumowiczów po nogach sika z wrażenia. Patola. Wersja pl.

Daj spokój, może wynika to z tego, że samotych mężczyzn na tym forum jest znacznie więcej niż kobiet i jak się pojawia jakaś szukająca panna to jest możliwość spróbować swojego szczęścia, a nuż...   ;) A jeśli chodzi o zdjęcie to jest to kiepski argument, bo nawet nie miałabym szans na zostanie MISS DOŻYNEK  :lol:

 

 

Pigmei

 

Koleżanka ma wolny weekend to korzysta :) Z wykształcenia jestem dyplomowanym Opiekunem Medycznym i w tym zawodzie też pracuję, wśród osób w stanach wegetatywnych i agonalnych, nic ciakawego... No ale skoro już pytasz to odpowiem, żeby nie było, że bezrobotna jestem i zabijam nude ;-)

Edytowano przez OlaOlla

 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Pewnie teraz zauważyłaś jak to co napisałaś zostało odebrane  :D 

Wiarę i naiwność niewiele dzieli  a co do Twojej obecności to coś mi mówi że nie jesteś aż taka nowa, pewnie przeczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Pewnie teraz zauważyłaś jak to co napisałaś zostało odebrane  :D

Wiarę i naiwność niewiele dzieli  a co do Twojej obecności to coś mi mówi że nie jesteś aż taka nowa, pewnie przeczucie ;)

Administrator bez problemu może zweryfikować, czy moje konto jest tzw multikontem i czy tu kiedyś byłam, czy nie :) Więc jeśli masz wątpliwości to napisz do niego, może Ci rozjaśni moją sytuacje :). W każdym razie nigdy wcześniej z nikim tu nie pisałam, ale skoro jakie już podejrzenia macie to mam nadzieję tylko, że przypominam Wam jakąś fajną osobę, bo inaczej bym chyba tego nie zniosła :P Jestem tu w konkretnym celu, chciałabym poznać kogoś fajnego, zarejstrowałam się łącząc konto z facebookiem, można sprawdzić, że nie jest fałszywe :)

 

Pozdrawiam


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Jak chcesz to w kilka sekund stworzę nowe konto i nikt nie udowodni multikonta, nawet cały zespół Adminów i Modów  :P

Nie o to chodzi bym komukolwiek dokopywał, ale takie podejście do sprawy jest co najmniej zastanawiające i mało wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Jak chcesz to w kilka sekund stworzę nowe konto i nikt nie udowodni multikonta, nawet cały zespół Adminów i Modów :P

Nie o to chodzi bym komukolwiek dokopywał, ale takie podejście do sprawy jest co najmniej zastanawiające i mało wiarygodne

Jakie podejście? To ze kobieta z miasta chcialaby poznac faceta, który nie będzie jej namawiał na emigracje z kraju, albo przeprowadzkę do dużego miasta tylko mogliby razem żyć na wsi, na gospodarstwie, założyć rodzine (chętnie duża) i cieszyć sie każdym dniem ? To jest dziwne? Podejrzane? Współczuje Ci bardzo ograniczonego myślenia w takim razie, bo to jest możliwe. Te podejrzenia, intrygi mnie wcale nie zniechęca. Nie mam możliwości jechać na wieś i kogoś poznac, wiec próbuje w internecie i to forum nie jest jedynym miejscem gdzie napisałam. Wybacz, ale nie bede odpowiadać więcej na takie zaczepki, bo w moim odczuciu zaczynaja być one conajmniej atakiem w moja stronę z całkowicie niewiadomego powodu. Jeśli każda nowa osobę na forum traktujecie podobnie to widocznie moim błędem była rejestracja i w ogole jakikolwiek post. To tyle. Pozdrawiam.


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ola do brzydkich dziewczyn też na pewno nie należysz. I wcale nie dziwię się aktywnością wobec twojej strony. Śmieszy mnie tylko aktywność panów Szarańcza w h ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Cieżko odbierać kogokolwiek bardzo  poważnie zwłaszcza gdy nie dostrzega się jakiegoś rozsądku w jej podejściu.

 

Powodzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Cześć :) Powiedzcie moi mili, gdzie mogę poznać jakiegoś fajnego faceta rolnika skoro jestem z miasta? U mnie tu w okolicy nie ma typowych wsi z gospodarstwami, raczej takie na których nowobogaccy budują swoje wille, aby żyć w ciszy i spokoju, ale blisko dużej aglomeracji. Polecacie jakieś portale, biura matrymonialne? Mam 24 lata, a mam wrażenie, że nigdy nie poznam mojego wymarzonego rolnika :( Prosze o rady!!!

 

 Ja też bardzo od dłuższego czasu chciałbym poznać dziewczynę która naprawdę interesuje się gospodarstwem i wsią,bardzo żałuje ze nie mieszkam blisko Ciebie,w mojej okolicy wszystkie panny uciekły do miasta i nie chciały nawet słyszczeć o gospodarstwie i ciężko jest znaleźć kogoś naprawde lubiącego wieś,dlatego wielka szkoda że tak daleko mam do Ciebie, powodzenia i buziaczki ;)


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Nie no miglanc, nie ma co sie przypierdalac, dziewczyna napisala w odpowiednim temacie a to ze zlecialo sie stado prawiczkow to juz nie jej wina :D :D Moze cos z tego bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

Jakie podejście? To ze kobieta z miasta chcialaby poznac faceta, który nie będzie jej namawiał na emigracje z kraju, albo przeprowadzkę do dużego miasta tylko mogliby razem żyć na wsi, na gospodarstwie, założyć rodzine (chętnie duża) i cieszyć sie każdym dniem ? To jest dziwne? Podejrzane? Współczuje Ci bardzo ograniczonego myślenia w takim razie, bo to jest możliwe. Te podejrzenia, intrygi mnie wcale nie zniechęca. Nie mam możliwości jechać na wieś i kogoś poznac, wiec próbuje w internecie i to forum nie jest jedynym miejscem gdzie napisałam. Wybacz, ale nie bede odpowiadać więcej na takie zaczepki, bo w moim odczuciu zaczynaja być one conajmniej atakiem w moja stronę z całkowicie niewiadomego powodu. Jeśli każda nowa osobę na forum traktujecie podobnie to widocznie moim błędem była rejestracja i w ogole jakikolwiek post. To tyle. Pozdrawiam.

 

Ja życzę powodzenia w szukaniu. Mnie moja żona z miasta znalazła ponad dwadzieścia lat temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

W czym problem że nie możesz bywać na wsi, babke miałaś to jakieś kontakty na wsi chyba zostały.

 

 

 

 

 

Valu innym przyganiasz a sam się kręcisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    111

Jakie podejście? To ze kobieta z miasta chcialaby poznac faceta, który nie będzie jej namawiał na emigracje z kraju, albo przeprowadzkę do dużego miasta tylko mogliby razem żyć na wsi, na gospodarstwie, założyć rodzine (chętnie duża) i cieszyć sie każdym dniem ? To jest dziwne? Podejrzane? Współczuje Ci bardzo ograniczonego myślenia w takim razie, bo to jest możliwe. Te podejrzenia, intrygi mnie wcale nie zniechęca. Nie mam możliwości jechać na wieś i kogoś poznac, wiec próbuje w internecie i to forum nie jest jedynym miejscem gdzie napisałam. Wybacz, ale nie bede odpowiadać więcej na takie zaczepki, bo w moim odczuciu zaczynaja być one conajmniej atakiem w moja stronę z całkowicie niewiadomego powodu. Jeśli każda nowa osobę na forum traktujecie podobnie to widocznie moim błędem była rejestracja i w ogole jakikolwiek post. To tyle. Pozdrawiam.

 

Piękne marzenia, niestety zycie brutalnie je weryfikuje a życie na wsi nie jest proste i takie śliczne. Nie bez powodu wsie sie wyludniają (przynajmniej u mnie) pomijając opłacalność gospodarzenia w mieście żyje się prościej . Chyba nie znam osoby która chciała by sie przeprowadzić na stałe na wieś, u sąsiadów tez nie widuje zeby rodzina z miasta przyjechała pobyć dłuzej na wsi, tylko wpadną na niedziele- godzina dwie i tyle. Spotykałem sie z dwiema dziewczynami z miasta i nie trudno było dostrzec że nie widzą siebie na wsi, nie chodziło o prace tylko poprostu samo mieszkanie na wsi. Jęsli uda ci sie pozanać kogoś i spróbujesz zycia na wsi życze wytrwałości  :)

 

A tak a propos poznawania osób, w tamtym roku na zabawie odpustowej poznałem parke (jak ich poznałem nie pamietam byłem trochu pijańszy) od słowa do słowa okazało sie iż poznali sie na jakimś zjeździe dla samotnych a dzieliło ich ponad pół Polski. On spoko ale ona z urody... no nie szczególna, wiec musiało zaiskrzyć coś szczególnego że sie spikneli. Więc przez neta pewnie też się da trafić na cos poważnego :D

Edytowano przez rocco0987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia24    1

witajcie drodzy agroforumowicze ,to moj pierwszy post tutaj.Troche nabralam odwagi o postanowilam tu napisac.skoro kolezanka ola napisala ze chciala by kogos fajnego poznac to pomyslalam ,ze moze i do mnie usmiechnie sie szczescie.na wszystkich portalach jak tylko ktos napisze ze jest ze wsi i lubi prace przy zwierzetach to od razu jest na straconej pozycji,a ja porostu to lubie i tyle.jakos mialam do tej pory pecha i jak kogos poznalam to okazywalo sie ze za bardzo do pracy w gospodarstwie to sie nie nadaje lub od razu na pierwszej randce chcialby zaciagnac dziewczyne do lozka.az taka nowoczesna nie jestem i nie lubie takich chamskich zachowan.milo by bylo poznac kogos z kim mozna wyskoczyc na weekend w gory (ktore uwielbiam) jak i rowniez razem isc do pracy przy krowkach.pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Trafiłaś na idealny portal, zaraz będziesz mieć pełną skrzynke :D A w góry to ja mogę z Tobą jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj