mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

Ciebie powinni skasować.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Ja nie mógł bym być z kobietą która odbiłem komuś innemu miał bym wrażenie ze i ktoś może mi ja odbić w końcu jak dała się raz odbić to jaka mamy pewność ze nie uda się komuś innemu??? Co niektórzy są takimi narcyzami i zapatrzeni w siebie ze cieszą się z tego ze kogoś odbili czyli są lepsi a według mnie to błędne koło:( Wiesze ze z czasem każdego spotyka kara:) 

A co do singlowania to tez nie jestem pewny tej drogi tez uważam ze przydaje się druga osoba i to jest bez wątpienia prawda wiec warto ponosić ryzyko co nas nie zabije to wzmocni:) ale z każdego związku coś wynosimy co nasz kształtuje na przyszłość :) Więc warto a przynajmniej nie jest nudno i coś się dzieje w naszym życiu:) Ale zgodzę się ze nie zawsze uczymy się na błędach i najczęściej popełniamy te same ale mam wrażenie ze to przez to ze może naszych błędów nie widzieliśmy a może dla tego ze komuś innemu ona nie przeszkadzają na tyle:)

 

 

tylko jak kogoś kochasz to jak możesz mieć kogoś innego, dla mnie to jest nie pojęte ale ludzie są egoistami zapatrzonymi w siebie oczywiście nie wszyscy ale taka jest prawda. Faceci też tak robią, tylko jeżeli dajesz komuś miłość kochasz go ponad życie, jesteś w stanie oddać za niego to życie to jak możesz zaraz kogoś innego mieć  to albo nie wie się co to miłość albo ja nie wiem. W każdym razie ja życzę wytrwałości i jeszcze raz wytrwałośći i szukać szukać jeszcze raz szukać, w moim przypadku to zadziałało w życiu nie przypuszczał bym że na pierwszym spotkaniu, randce ona może być  moją narzeczoną i przyszłą żoną. Prawda taka że koleje losu są nieprzewidywalne. A dwa do państwa gospodarzy heh najlepiej nie ściemniać nie owijac w bawełnę co się robi bo po co, jak się moja dziewczyna która jest ze wsi ale nie ma gosp pytała jak wygląda moja praca i co robię to powiedziałem jej że ją przywiozę i pokażę, często jest u mnie i pomaga mi i widzę zacięcie w jej oczach bo robimy to już dla siebie, nasze małe gniazdko. Także drodzy państwo kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi. Każde doświadczenie nas czegoś uczy ale zamykać się bo jakiś pawian nas skrzywdził z mojegu punktu głupie, poboli i przejdzie, ale zawsze jest nadzieja że za rogiem jest ta prawdziwa i wielka miłość :)

 

A ja powiem tak.  I max i Zetor mają racje ale to są dwa różne stopnie.

Ja np nigdy wcześniej nie byłam egoistką ale na dziś bardzo chce być a to dlatego że wcześniej mnie partnerzy wykorzystywali w związkach a próbowali odwrócić kota ogonem.

 

Max ma racje ja na dziś też bym nie mogła być z facetem którego bym odbiła innej gdyż wiem że zaraz by zrobił to samo drugi raz a mało tego wiem już to na własnej skórze. A co do kobiet to sory ale też niestety musze powiedziecie że w d*pach się przewraca gdyż często gęsto są to wyrachowane małolaty co nie potrafią szczerze kochać.

A potem owszem może i są małżeństwa ale robią sobie na złość i nie potrafią grać do jednej bramki tak jak małżeństwo powinno. "na dobre i na złe" bo w życiu nie ma tylko samych pozytywnych zdarzeń i chwil. W końcowym efekcie niszczą siebie i rodziny.

 

Ja na dziś jestem sama i nie szukam już nikogo do życia bo wiem że to się nie uda na 100% nie w mojej sytuacji, raczej obracam się teraz w takim towarzystwie wolnych związków.  Ale życze z całego serca wszystkim romantykom uczciwego partnera z wielkim sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

A mi się wydaje że poprostu nie szukasz na siłę. Bo mogę się założyć, że jeśli spotkała byś odpowiednią osobę,i była byś pewna w 100% że to jest właśnie to na co tak naprawdę czekałaś to zmieniła byś zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

No właśnie jak bym spotkała.  ;)

 

Problem w tym że ja jak się na was chłopów patrze i słucham to mam coraz więcej śiwych włosów na głowie , i niestety musze często wydawać kasę na farbę bo mam tych siwych włosów coraz więcej:) :wacko:  :huh:  :o  :P  ;)

 

Ale i tak was chłopy kocham :) A najbardziej moich dwóch synów:) :rolleyes:  :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

I znów troszkę oszukujesz tym że przez słuchanie nas "chłopów " potrafisz osiwieć. Jak dotąd tylko na stronie 52 zgodziłaś się co najmniej z 3 postami, napisanymi przez mężczyzn. Więc chyba mamy trochę racji. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ty  oczywiście  jesteś  ideał - bez  skazy  i  wszystko  co  złe  , między innymi  to że  Ci nie  wyszło  z  chłopami już  kilka  razy  [  z tego  co piszesz wynika że  kilka ...]

to  tylko i  wyłącznie  wina  chłopów?? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a mi kobiety lamia serce i doszlo do tego ze bede szukal zony prze tv

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Maniek powodzenia ;)


bhdemeter

Koleżanko coś mi się mocno wydaje ,że nie jesteś taka idealna ,jak piszesz i całą winą obarczasz chłopaków .A prawda jest ,ze wina leży po połowie .Dziewczyny też mają wiele za uszami mogę wiele powiedzieć na ten temat  ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Mariuszd93 przecież koleżanka wyraźnie napisała że poprostu nie trafiła, na tego jedynego. Przecież każdy ma jakieś wady ,a niektórym przeszkadzają one w różnym stopniu.i w przypadku mężczyzn z którymi koleżanka miała do czynienia te właśnie przewyższały ich zalety. Oczywiście nie twierdzę, że kobiety są zawsze kryształowe, ale z reguły przyjęło się, że to wina panów. Dlatego trzeba szukać i się nie poddawać. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

W pewnym  stopniu masz  rację , tylko że  i  wśród  mężczyzn ,  i kobiet są  osoby  które  zalicza kilka  związków i wszystkie  nieudane .

A  ich  byli  partnerzy  w kolejnym  związku są  szczęśliwi ...

Z  niektórymi po prostu  nie  da  sie żyć...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mezczyzna i kobieta sie zawsze dogada ale gdy tylko obydwojaga zalezy a nie ze jedno chce dziś sie kochać sexipt a drugie jutro i tak co dzieni to sory ale nikt nie wytrzyma tego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mezczyzna i kobieta sie zawsze dogada ale gdy tylko obydwojaga zalezy a nie ze jedno chce dziś sie kochać sexipt a drugie jutro i tak co dzieni to sory ale nikt nie wytrzyma tego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Znam wiele takich osób. Tylko zwrócić uwagę na to, ze łączy ich jedna wspólna cecha, a mianowicie szukanie ideału. A to nie tedy droga. Chodź co piąty polak mówi poprostu "miałem pecha"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Maniek powodzenia ;)

bhdemeter

Koleżanko coś mi się mocno wydaje ,że nie jesteś taka idealna ,jak piszesz i całą winą obarczasz chłopaków .A prawda jest ,ze wina leży po połowie .Dziewczyny też mają wiele za uszami mogę wiele powiedzieć na ten temat  ;)

 

Nie ma ludzi idealnych, ale absolutnie nie czuje się winna a nawet jestem pewna w 100% że trafiłam na debila i frajera:)

mezczyzna i kobieta sie zawsze dogada ale gdy tylko obydwojaga zalezy a nie ze jedno chce dziś sie kochać sexipt a drugie jutro i tak co dzieni to sory ale nikt nie wytrzyma tego

Heheheh ma kolege który jest sexofobem i musi codziennie bo inaczej nie funkcjonuje normalnie, więc da się :) ale ja podzielam twoje zdanie i bym skapitulowała:)

 

 

A co do siwienia to jak tu nie siwieć , jak to wy faceci opowiadacie bajki, czarujecie jacy jesteście wspaniali a jak trzeba zakończyć temat z klasą to robicie jakieś świństwa. Typu porzucacie dziewczyny z brzuchami itp :) Kobiety w najgorszym wypadku albo zawiną wam kasę :):) albo dadzą kosza z innym . Ale nie będą biły i poniżały nikogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mam  wrażenie  koleżanko  że  Ty  masz obsesję  jakąś , wychodzisz  z  założenia że  facet  to świnia  i  tyle  . Zapewniam  Cie że  są  wredne  baby  na  tym  świecie , faceci  nie  mają  z nimi  szans konkurować  w wredności 

Męcz sie  sama  ze  soba , pozdrawiam 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

bhdemeter

Powiem wprost ,bo widzę ,że ewidentnie się wybielasz NIE MASZ RACJI . .Jesteś równie winna ,co facet z ,którym byłaś i masz dzieci .Ja Ciebie nie rozumiem za Chiny ludowe !!! . Żalisz się na swój los ,a co zrobiłaś ,żeby się wam ułożyło ?.Bo z tego ,co widzę tylko wszystkich do jednego worka wkładasz .

Mariusz na 100% masz rację trafiłem na taką wredną i oszustkę ,ale jej ładnie podziękowałem haha .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Ja nie wrzucam do jednego worka wszystkich, ale fakt faktem faceci zniewieścieli. 

Generalnie chciałyśmy kiedyś równouprawnienie i aby kobiet nie dyskryminowano . No to mamy! A moim zdaniem doprowadziło to do tego że większość facetów zrobiło się takich pizdowatych że szok. Mamusia wszystko zrobi a potem jak żona pokarze że potrafi to masakra już całkiem. To jest wykorzystywanie do końca życia. :)

Może wy na wsi tego nie widzicie ale ja mieszkam w sumie pod stolica i jak patrze się na tych chłopów z miasta to sto razy bardziej wole takiego ze wsi. Chociaż jeszcze wie jak siekierę w ręku się trzyma. 

Ja to jestem taka że wole aby facet do garów mi się nie pchał ale wkurza mnie na maxa jak wchodzi np nawet kolega i mówi mi że coś mu nie smakuje:) Od razu mam ochotę mu powiedzieć aby poszedł do mamy na zmianę pieluchy:)

 

A co do wredności to się z kolega zupełnie w 100% zgadzam kobiety są bardziej wredne niż faceci. I też nie ma kobiet idealnych.

Dlatego ja na dziś jestem zwolenikiem wolnych związków , a kryteria doboru ograniczam do kultury osobistej i tego co facet prezentuje sztuce męskiego czaru:) a jak się nie nadaje to fora mu ze dwora:) 

 

W końcu mamy równouprawnienie:) A większość facetów właśnie tak robi:)

 

A trzy to jakie usprawiedliw wianie i wybielanie się ja odrazu mówiłam że się nie nadaje do związków, za zdecydowany charakter mam:) 

 

 

ALE TAK NAPRAWDĘ NIE JESTEM TAKA ZŁA :):) do spowiedzi chodzę ksiądz rozgrzeszenie daje :)  Ale jak Ļojde spowiadaś się z tych bzdur co tu z wami z nudów pisze to już ksiądz mi pokuty nie da:) tylko da widołki i powie masz dziecko idz się wyżyj do obory:):):P

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Co panowie tak nagle ucichli? ?? Haha. ..

Mówiłam że za ostra i bezpośrednia nie jestem:):) A widzisz!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Odpowiedź jest bardzo prosta .Kto ma czas na zajmowanie się  tą samą sprawą wkoło Macieju .Ja się przygotowuję na sylwka i garniaka odkurzam :-) Będzie pełno miłych dziewczyn :-D.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Fakt poprostu ładnie to wytłumaczyłaś. I nie zaprzeczałaś ,co niektórym. ..
Fakt poprostu ładnie to wytłumaczyłaś. I nie zaprzeczałaś ,co niektórym opinii na temat płci przeciwnej teraz chyba komuś głupio, że ""wrzucili cie do jednego worka""" . ..
Fakt poprostu ładnie to wytłumaczyłaś. I nie zaprzeczałaś ,co niektórym opinii na temat płci przeciwnej teraz chyba komuś głupio, że ""wrzucili cie do jednego worka""" . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj